Menu
Your Cart

Bakalit Saplı Çubuk Mıknatıslar

Neodyum Manyetik Bar Mıknatıs - 25x100 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızdırmaz ve..
0,00 TL
Neodyum Manyetik Bar Mıknatıs - 32x150 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızdırmaz ve..
0,00 TL
Neodyum Manyetik Bar Mıknatıs - 32x200 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızdırmaz ve..
0,00 TL
Neodyum Bakalit Saplı Bar Mıknatıs - 25x200 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızdırm..
0,00 TL
Neodyum Bakalit Saplı Çubuk Mıknatıs - 25x150 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızdı..
0,00 TL
Gıda Firmaları İçin Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs Bakalit Saplı - 32x100 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay mon..
0,00 TL
Otomatik - Kolay Temizlenebilir Neodyum Manyetik Çubuk Bar MıknatısD32 mm çapında neodyum mıknatıstan üretilen bu bar mıknatısın boyu 350 mm'dir. İçindeki manyetik özellik sağlayan kısım ise 150 mm boyundadır. Kolay temizlemeli olan bu çubuk mıknatıs, tutamağından çektiğinizde topladığı metalleri bı..
0,00 TL
Bakalit Saplı Özel Boyut Çubuk Mıknatıs, 304 Paslanmaz Fabrikalarınızda, firmanıza özel alanlara tam uyum sağlaması için çubuk mıknatısların bağlantı şekillerini ve kalınlıklarını özelleştiriyoruz. Ø18 mm çapındaki  bu özel çubuk mıknatıs sadece özel projeler için tasarlandı. Neodyum..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Bakalit Saplı Çubuk Mıknatıslar

Bakalit saplı çubuk mıknatıslar gıda kullanımına uygun olup paslanmaz sacdan üretilmektedir. Listemizdeki bu ürün metal parçalarını ve toz tanelerini temizlemek için kullanılmaktadır. Bu temizleme makinelerinizin sağlığı için oldukça önemlidir. Bu bakalit saplı çubuk mıknatıslar gıda firmalarında oldukça kullanılmakta ve tutulmaktadır. Yani gıda standartlarına oldukça uygun bir malzemedir. Ayrıca bu ürün tuzlu ve asidik olan ortamlarda dahi çok iyi bir şekilde özelliğini sergileyebilir.


Bakalit saplı mıknatısların en önemli özelliklerinden bir tanesi paslanmaz kaplamalı bir ürün ile kaplanmasıdır. Bu özellik ile rahatlıkla gıda üretimi yapan firmalarda sıklıkla kullanılır. Ayrıca bu bakalit saplı mıknatıs yüksek çekim gücüne sahip neodyum mıknatıslardan oluşmaktadır. Neodyum manyetik çubuklar ferrit-seramik mıknatıslı özelliğe kıyas ile beş kat daha iyi gauss çekim gücü özelliğine sahiptir.


Ayrıca bu ürünlerin bir diğer dikkat çeken ve iyi bir özelliği korozyona dayanaklı olmasıdır. Bu bakalit saplı çubuk mıknatısın kullanım alanlarına göz atalım; Gıda firmaları, bakliyat üretim fabrikalarında, cam üretim fabrikaları, Kimyasal Madde Üretim Fabrikaları, Plastik Granül Üretim Fabrikaları, Paketleme Makinelerinde, Plastik Öğütme Makinelerinde, Baharat Üretim Fabrikalarında sıklıkla kullanılmaktadır. Eğer sizlerin de bu bakalit saplı çubuk mıknatıslara ihtiyacınız var ise kesinlikle bizim sitemizden göz atıp hem de bilgi sahibi olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Sizler için uygun ve kaliteli ürünler satmaktayız.