Menu
Your Cart

Elektropermanentler (Kalıcı)

Sac Taşıma Elektropermanenti - Kalıcı Mıknatıs Vinçlerin kaldırma bölümü olarak kullanılan elektromanyetik tip kaldırma mıknatısları çelik malzemelerin depolarda ve işleme atölyelerinde taşınması için kullanılabilir. Ayrıca çeşitli ağır metalleri takım tezgahlarına yükleme ve boşaltma işlemlerinde ..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Elektropermanentler (Kalıcı) Çeşitleri ve Fiyatları

Manyetik parça tutucu olarak kullanan elektropermanent sektör içerisinde farklı tiplerde satışa sunulmaktadır. Kalıcı mıknatıslı olan Elektropermanentler (Kalıcı) seçenekleri de yaygın olan modeller arasında ilk sırada yer almaktadır. Elektriği verince manyetik alanı kendi içinde hapsederek tutma özelliğine sahip olan elektropermanent dışarıdan bırak komutu gelmeden manyetik alanı nötürlemezler. Yaygın olarak talaşlı imalatta tercih edildiği bilinmektedir. Özellikle parça işleme alanında elektropermanent kullanımı ön plana çıkmaktadır. Kalıcı tip elektropermanent türlerinde bulunan kutup sayısına göre boyutları da değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle boyutunun kullanım alanına uygun olup olmadığı önemli bir konudur. Sitemiz içerisinde yer alan elektropermanent modellerinden sipariş vermeden önce boyutları hakkında bilgi almayı da unutmamanız gerekmektedir.


Elektropermanent Kalıcı Mıknatıs Çeşitleri ve Fiyatları

Güvenle kullanabileceğiniz elektropermanent modelleri sitemiz içerisinde sizler için uygun fiyat aralıkları ile satışa sunulmaktadır. Kullanılacak olan tezgah gibi kullanım alanı genişliğine göre size en uygun boyuta sahip ürünü sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa süreçe içerisinde adresinize teslim edilmektedir. Aynı zamanda %100 müşteri memnuniyeti sağlayan web sitemiz, her alanda sizlere destek olmayı hedeflemektedir. Bu nedenle sağlamış olduğu tüm hizmetlerde profesyonel ve seçkin bir hizmet vermeye gayret etmektedir. Uygun fiyat politikası ile kişilerin aynı zamanda bütçelerine de hitap eden firmamız güncel stok durumları içerisinde birçok farklı seçenekte ürün çeşitliliğini satışa sunmakta ihtiyaçlara en prestijli ürün seçenekleri ile hizmet vermektedir.