Menu
Your Cart

Füze Başlıklı Çubuk Mıknatıslar

Seramik, Soda Fabrikaları Bar Mıknatıs - 32x150 mm - Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünler..
0,00 TL
Bar Mıknatıs - Füze Başlıklı - 25x150 mm - Gıda Firmaları İçinManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürü..
0,00 TL
Çubuk Mıknatıs - Füze Başlıklı - 32x200 mmManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızdırmaz v..
0,00 TL
Bar Mıknatıs - Füze Başlıklı - 25x100 mmManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızdırmaz ve ..
0,00 TL
Bar Mıknatıs - Füze Tipi - 25x200 mmManyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızdırmaz ve pasl..
0,00 TL
D32x100 mm (+20 mm Füze Başlık) Bar Mıknatıs Seperatör32 mm çapında 120 mm uzunluğunda çubuk mıknatıs ürünümüz füze başlıklıdır. Füze başlık boyu ise 20 mm'dir. Manyetik bar seperatörler ürünlerdeki, gıdaların içindeki, plastik fabrikalarındaki ürünlerin hazneden akarken, düşerken metal parçalarını ..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Füze Başlıklı Çubuk Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Füze başlıklı çubuk mıknatıslar son zamanlarda gıda firmaların ve fabrikaların oldukça sık sık kullandığı ürünlerden birisidir. Bu listemizdeki ürün oldukça yüksek çekim gücüne sahip bir mıknatıs çeşididir. İnsanlar ve fabrikalar zaten bu yüzden oldukça bu füze kafalı çubuk mıknatısları tercih ederler ve çevrelerine de kesinlikle tavsiye ederler. Füze kafalı çubuk mıknatıslar paslanmaz ve yıllarca rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Bu bombe kafalı mıknatıs ürünün manyetik çapı 25 mm'dir. Çubuk boyu da sap hariç şekilde 90 mm şeklinde oluşturulmuştur. Ayrıca bu mıknatısın çekim gücü 12500 Gauss (±% 5) şeklindedir ve oldukça etkili bir çekim gücüne sahiptir. Ve çalışma ortam sıcaklığı ideal 60⁰C olduğu gibi de maksimum 80°C olarak belirlenmiştir.


Bu bombe kafalı çubuk mıknatısın malzemesi AISI304'den oluşmuştur. Kaplaması özel olarak paslanmaz şeklinde yapılmıştır. Bu ürünü satın alan kişilerin en sevdiği özelliklerinden birisidir resmen. Çünkü bu kaliteli ürünün yıllarca sizin işinizi görebilecek olduğunu biliyorsunuzdur. Teknik özelliklerinden bahsettiğimize göre bu füze başlıklı çubuk mıknatısı kullanırken dikkat etmeniz gereken şeyleri belirtelim. Kesinlikle bu ürünü ilk aldığınızda yapacağınız montaj bölümünde kullanma kılavuzuna bakarak yapmanız gerekir. Aksi takdirde montaj sırasında parmağınızı sıkıştırabilirsiniz. Mutlaka bu durumu göz önüne bulundurun. Küçük yaştaki çocuklardan bu yüksek çekimli ürünü uzak tutmanız gerekmektedir. Ayrıca en önemli olan da hastalık sahibi olan kişilerden uzak tutmanız gerekir.