Menu
Your Cart

Manyetik Elekler

Manyetik Elek Mıknatıslar

Kuru gıda sektörü, plastik sektörü, kimyasal ürünler ve eczacılıkta yaygın olarak kullanılan manyetik elek mıknatıs, online satış sitemiz içerisinde çeşitli model seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Özellikle demircilerin, plastikçilerin, enjeksiyon makinelerinde en çok tercih ettiği ürün olarak bilinmektedir.


Manyetik Elek Çeşitleri

E-ticaret sitemize giriş yaptığınız zaman yuvarlak manyetik elekler, kare ve dikdörtgen manyetik elekler, çarptırmalı manyetik elekler gibi farklı modellerde ürünleri, uygun fiyat güvencesi ile hemen sipariş verebilirsiniz. Kullanım alanına göre manyetik eleklerin imal edildiği malzemelerde değişkenlik göstermektedir. Seramik veya neodimyum mıknatıslar kullanılarak üretilen modeller bulunmaktadır. Kullanım alanınız için en ideal özelliklere sahip olan manyetik elek satın al seçeneğinden faydalanmak için web sitemizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.


Elek Tipi Mıknatıs Hangi Alanlarda Kullanılır

Akıtma şeklinde olan yani kanal, oluk, boru, tekne veya hazne gibi alanlara monte edilebilir. Elek tipi mıknatıs ürünlerimiz akan plastik, şeker, un gibi taneli veya pudra şeklindeki ürünlerin içerisinde metal parçaları toplamak için aktif olarak kullanılmaktadır. Barların bir araya getirilmesi ile oluşturulan bu sistem birçok alanda aktif olarak kullanılmaktadır. Gıda, yem, toz üretimi yapan fabrikalarda da manyetik eleklere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle piyasa içerisinde birçok farklı alanda, farklı amaçlar için sık sık ihtiyaç duyulmaktadır.


Güncel stoklarımız sayesinde her ihtiyaca uygun manyetik elek modellerini tek tık ile hemen satın almanız mümkün olmaktadır. Online alışveriş kolaylığını sağlayabileceğiniz web sitemiz, aynı zamanda kargolama, paketleme alanında da üstün kalite standartları ile hizmet vermeye özen göstermektedir.


Manyetik Elek Fiyatları

Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için her alanda %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı önemseyen web sitemiz, manyetik elek modelleri kategorisinde de fiyat performans açısından sektörde öne çıkan siteler arasında yer almaktadır.


Sizler de manyetik elekler başta olmak üzere mıknatıs ve manyetik sistemleri alanında her türlü ihtiyaca geniş ürün çeşitliliği ile yanıt vermektedir. 7 gün 24 saat boyunca hemen sipariş oluşturabileceğiniz sitemiz, piyasayı yakından takip ederek yeni geliştirilen ürün seçeneklerini de sizlere ulaştırmaktadır. Böylece müşteriler siteye giriş yaptıkları zaman birçok farklı ürün detaylarını da aynı anda inceleyerek karşılaştırma imkanı bulmaktadır.