Menu
Your Cart

Ölçüm Cihazları

Gaussmetre - MG 607
Yeni
Yüksek Hassasiyetli Gaussmetre MG-607 Özellikleri Kullanımı kolay ve pratik olan Gaussmetre MG-607 30.000 Gauss yüksek manyetik alanların bile ölçümünü hatasız yapar. Satın aldığınızda bu cihaz kalibresi doğrulanmış şekilde tarafınıza gönderilir. Yıllık kalibre ettirilmesi önerimizdir. Kalibreler t..
40.000,00 TL Vergiler Hariç:33.333,33 TL
Dijital Gaussmetre - Mıknatıs Ölçer Gaussmetre cihazı, mıknatıs, elektromıknatıs ve diğer manyetik ekipmanların yüzeylerindeki gauss miktarını ölçmek için kullanılır. Manyetik alanın değerini dijital olarak gösterirken kullanımı çok kolaydır. Sağladığı hassasiyet miktarı ile sizlere çok hassas bir..
30.000,00 TL Vergiler Hariç:25.000,00 TL
Analog Gaussmetre - Manyetik Alan Ölçme Cihazı Gaussmetre, mıknatıs, elektromıknatıs ve diğer manyetik ekipmanların yüzeylerindeki gauss miktarını ölçmek için kullanılır.    GM-20 manyetometre, gauss ölçme cihazı ferromanyetik malzemelerin ve bileşenlerin işlenmesi sırasında mıknatıslan..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
JCZ-20 Gaussmetre - Manyetik Alan Ölçme Cihazı Gaussmetre, mıknatıs, elektromıknatıs ve diğer manyetik ekipmanların yüzeylerindeki gauss miktarını ölçmek için kullanılır.    JCZ-20 manyetometre, gauss ölçme cihazı ferromanyetik malzemelerin ve bileşenlerin işlenmesi sırasında ..
11.999,00 TL Vergiler Hariç:9.999,17 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Mıknatıs - Manyetik Alan Ölçüm Cihazları

Online satış sitemiz içerisinde ihtiyaç duyduğunuz mıknatıs ölçüm cihazlarına hemen ulaşabilir ve tek tık ile satın alma imkanından faydalanabilirsiniz. Alanında uzman ve tecrübeli ekibe sahip olan e-ticaret sitemiz her alanda müşteri memnuniyeti sağlamak için titizlik ile çalışmalarını yürütmeye devam etmektedir. Sektör içerisinde sahip olmuş olduğu üstün kalite standartları nedeniyle öncü konumunu koruyan firmamız, markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Güncel stok bilgilerine oldukça önem gösteren firmamız, aynı zamanda manyetik ölçüm cihazları gibi ürün seçeneklerinde de her ürünü değil, piyasanın en seçkin ürünlerine yer verilmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana müşteri odaklı hizmet veren firmamız, online satışta müşteri memnuniyeti sağlamak için yenilikçi ve profesyonel bir hizmet anlayışına sahiptir.


Ölçüm cihazlarını uygun fiyata üstelik piyasanın en kaliteli seçenekleri ile satın almak için hemen sitemize göz atabilirsiniz. Ölçüm cihazlarının teknik özellikleriyle ilgili bilgi almak ve en iyi ürün seçeneklerini karşılaştırmak için de sitemizi her an ziyaret edebilir, fırsatlardan faydalanabilirsiniz. Yenilikçi ölçüm teknolojilerine öncülük eden markaların, sunmuş olduğu en iyi ürün seçeneklerini tek adres içerisinde bulmak için sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır. Sizler de en avantajlı fiyatlarla en kaliteli ürünleri satın alma imkanından hızlı ve kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Manyetik alan ölçüm cihazları alanında ürün çeşitliliği, ihtiyacımız olan modele en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamakta, yeni ürün seçeneklerini inceleme fırsatı sunmaktadır.