Menu
Your Cart

Ekstra Kılıflı Çubuk Mıknatıslar

Otomatik Temizlemeli Çubuk Mıknatıs, Komple Paslanmaz - 25x650 mm Özel amaçlar için ürettiğimiz bu uzun neodyum çubuk mıknatıs yüksek hacimdeki ürünlerin metal ayrıştırmasında kullanılır. Kolay temizlemeli yapısı ile tutamağı çektiğinizde manyetik kısmı geri çekmiş olursunuz. Orta kısımdaki yüzük i..
0,00 TL
Ferrit Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs – Kolay Temizlemeli - D32x250 mmD32 mm çapında ferrit mıknatıstan üretilen bu bar mıknatısın boyu 250 mm'dir. İçindeki manyetik özellik sağlayan kısım ise 100 mm boyundadır. Kolay temizlemeli olan bu çubuk mıknatıs, tutamağından çektiğinizde topladığı metaller..
0,00 TL
Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs – Kolay Temizlemeli - D25x250 mmD25 mm çapında neodyum mıknatıstan üretilen bu bar mıknatısın boyu 250 mm'dir. İçindeki manyetik özellik sağlayan kısım ise 100 mm boyundadır. Kolay temizlemeli olan bu çubuk mıknatıs, tutamağından çektiğinizde topladığı metalleri b..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Neodyum Ekstra Kılıflı Çubuk Mıknatıslar

Neodyum ekstra kılıflı çubuk mıknatıslar günümüzde birçok firmada ve sektörde aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Neodyum çubuk mıknatıslar yüksek çekim gücü özelliği ile pek çok metal ve metal parçalarını çekmede hiçbir güçlük çekmezler. Oldukça güçlü ve dayanaklı olan bu neodyum ekstra kılıflı çubuk mıknatıslar insanların önemli bir tercihi oluyor ve güncel fiyatları ile epey bir satıyor. Bu çok tutulan çubuklar sıvı ile etkileşimi olan ortamlarda bile işlevselliğini yitirmiyor ve bütün çekim gücü ile insanların işlerine oldukça yarıyordu. Neodyum ekstra kılıflı çubuk mıknatısın manyetik çubuk çapı 32 mm'dir. Çubuk boyu ise 90 mm olan bu çubuk mıknatısın manyetik akı yoğunluğu: 12500 Gauss (±% 5)'dir. Ayrıca çalışma ortam sıcaklığı ideal olan 60⁰C’ye kadardır. Maksimum 80°C'dir.


Neodyum ekstra kılıflı çubuk mıknatısları kesinlikle küçük çocuklardan ve kalp hastalığı olan kişilerden uzak tutmak gerekir. Özellikle kalp pili olan insanlarla yakın uzak temasa girmemek en doğrusu olur. Ayrıca kesinlikle bu neodyum ekstra kılıflı çubuk mıknatısları ateşe yakın tutmamak ve kesinlikle ateşe atıp yakılmaması gerekir. Çünkü bu neodyum ekstra kılıflı çubuk mıknatıslarının içinden oldukça fazla zehir çıkabilir. Bu durumda diğer insanların hayatlarında ciddi sağlık problemlerine yol açabilir. Eğer sizde bu mıknatısı almayı düşünüyor iseniz sitemizden inceleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.