Menu
Your Cart

Pot Mıknatıslar

 Ø60x10 mm Havşa Delikli Ferrit Pot Mıknatıs
Yeni
60x10 mm Havşa Delikli Ferrit Pot Mıknatıs Bu havşa delikli delikli ve güçlü ferrit pot mıknatıs ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilir. Ancak farklı ebatlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan mıknatıs satışımız vardır.   Ferrit mıknatıslar hiçbir ortamda pa..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
İnşaat Kalıp Dayama Mıknatısı - Manyetik Kalıp Tutucu İnşaat yapımlarında kullanılan kalıplama mıknatısı insan gücünü azaltarak iş sürecini kısaltır. Manyetik kalıp tutucu beton kalıplarının bir arada durmasını sağlar. Her türlü çelik malzeme için uygun olan bu manyetik kalıp dayama mıknatısı isted..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Turuncu Renk Halat - Deniz, Balıkçı Mıknatıslarına Uygun - Karabina Kancalı3 mm kalınlığında turuncu renk bu halat, karabinası ile birlikte üretimini yaptığımız deniz mıknatıslarına uygundur. 50 kg altı taşıma kapasiteli deniz mıknatıslarımız için tavsiye etmekteyiz. Satışını yaptığımız deniz mıknat..
249,00 TL Vergiler Hariç:207,50 TL
Beton Kalıp Sabitleme Mıknatısı - Shuttering Magnet İnşaat yapımlarında kullanılan beton mıknatısı veya shuttering magnet kalıpların bir arada durarak sabitlenmesi için kullanılır. Manyetik beton tutucu insan gücünü azaltarak süper manyetik tutucu gücünden faydalanır. Her türlü çelik malzeme i..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
NEODYUM Ø50x60 mm Delikli Silindirik Pot Mıknatıs - 71 kg Çekim Gücü - Kaldırma Mıknatısı Bu civata bağlantılı delikli güçlü kaldırma mıknatısı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekt..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Çift Taraflı (Double Sided) Fishing Magnet 360° Çekim, 150-200 kg Arası Çekim Gücü İncelemiş olduğunuz çift taraflı (double sided) fishing magnet neodyum mıknatıstan üretilmiştir. Doğadaki en güçlü mıknatıs neodyum mıknatıslardır. Hem sağ hem sol taraflı 50-100 kg arası çekim gücü vardır. Yani iki ..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Dişi Bağlantılı Düz Neodyum Mıknatıs - 92 kg Çekim Gücü Paslanmaz çelik kaplı olan bu dişi bağlantılı neodyum pot mıknatıs aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle iletişim kurunuz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum del..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Manyetik Kavrama Mıknatısı - Magnetic Coupling Magnet Manyetik fren ve kavrama olarak kullanılan sistemler, doğrusal hareketi aktarma için kullanılırlar. Manyetik kavrama iki bileşenden oluşur: bir sürücü ve bir takipçi. Sürücü, mekanizmanın motora bağlı olan kısmıdır. Manyetik etkileşim yol..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
100 mm Çapında Halkalı Deniz Mıknatısı İncelemiş olduğunuz deniz mıknatısı göl, nehir gibi alanlara atılaral demir, hyrda toplamanızı sağlar. Hem hobi hem bir kazanç olarak yapılabilir. Halkalı mıknatıs neodyum mıknatıstan üretilmiştir. Bu nedenle çok güçlüdür ve 250 kg çekim gücü vardır. Ürün..
2.400,00 TL Vergiler Hariç:2.000,00 TL
Ø100x20 mm Ferrit Pot Mıknatıs
Yeni
Çap 100 mm Ferrit Pot Mıknatıs Dişi bağlantıya sahip bu pot mıknatıs 10 cm çapı ile geniş bir yüzey alanına sahiptir. Y35 kalite mıknatıstan üretilen bu çelik mıknatısımız istediğiniz ölçülerde üretilebilir. Ancak farklı ebatlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan mıknatıs satışımı..
778,80 TL Vergiler Hariç:649,00 TL
Ø100x22 mm Düz Ferrit Pot Mıknatıs Bu düz ferrit pot mıknatıs ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilir. Ancak farklı ebatlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan ferrit mıknatıs satışımız bulunmaktadır.   Ferrit mıknatısların özelliklerine kısaca bakacak olursak..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
10x20 mm Dişi Civata Delikli Silindirik Neodyum Pot Mıknatıs Bu civata bağlantılı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farkl..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
10x28 mm Uzun - Derin - Silindirik Çubuk Neodyum Pot Mıknatıs - Pinli Model Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Erkek Bağlantılı Neodyum 10x7,5 mm Pot Mıknatıs 10 mm çapında x 7,5 mm kalınlığında ve M3x3,5 mm ebatlarındaki mapasıyla bu pot mıknatıs paslanmaz kaplıdır. Yandan da çekebilen 10x7,5 mm neodyum pot mıknatıs istediğiniz ebatlarda değiştirilerek üretimi kendimiz tarafından sağlanır.  &nbs..
94,80 TL Vergiler Hariç:79,00 TL
16x20 mm Dişi Civata Bağlantılı Silindirik Pot Mıknatıs Bu civata bağlantılı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı ola..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
16x28 mm Uzun - Derin - Silindirik Çubuk Neodyum Pot Mıknatıs - Pinli Model Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø16x3 mm Neodyum Pot Mıknatıs Özellikleri - İmbus Bağlantılı Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu s..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
20x25 mm Dişi Civata Bağlantılı Silindirik Pot Mıknatıs Bu civata bağlantılı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı ola..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
20x33 mm Uzun - Derin - Silindirik Çubuk Neodyum Pot Mıknatıs - Pinli Model Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemel..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Erkek Civata Bağlantılı Neodyum Pot Mıknatıs 20x35 mm - Silindirik Bu civata bağlantılı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø20x7 mm Neodyum Pot Mıknatıs Özellikleri - İmbus Bağlantılı Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu s..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø20x7 mm M5 Havşalı Neodyum Pot Mıknatıs
Yeni
20 mm Havşa Delikli Neodyum Pot Mıknatıs - 10 kg Güç Ürün 20 mm çapında olup neodyum mıknatıs kullanılarak üretildi. Bu havşalı pot mıknatıs küçük olmasına rağmen 10 kg taşıma gücüne sahiptir. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Üstündeki vide del..
118,80 TL Vergiler Hariç:99,00 TL
20 mm Dişi Cıvata Delikli Neodyum Pot Mıknatıs - 10 kg Güç 420 kalite paslanmaz pot mıknatıs 20 mm çapında olup neodyum mıknatıs kullanılarak üretildi. Bu dişi bağlantılı pot mıknatıs küçük olmasına rağmen 10 kg taşıma gücüne sahiptir. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak ür..
299,00 TL Vergiler Hariç:249,17 TL
NOT: Pot mıknatıslarımız kendi tesislerimizde üretilmekte olup Çin malı değildir. Verilen güç değerleri 0 hava basıncı gerçek test sonuçları olup ürünün maksimum gücünü ifade etmektedir. Mıknatıs bu gücü vermesi için; Çekilen yüzey düz olmalı, Çekilen maddenin kalınlığı en az 10 mm olmalı ..
162,00 TL Vergiler Hariç:135,00 TL
25 mm Dişi Cıvata Delikli Neodyum Pot Mıknatıs - 15 kg Güç Ø25x10 mm M8x4 mm dışı boyalı ve renkli olan bu neodyum pot mıknatıs 25 mm çapındadır. Dişi dişli olarak ürettiğimiz bu yuvarlak çok güçlü mıknatıs yaklaşık 15 kg çekim gücüne sahiptir. İçerisinde bulunan daimi mıknatıs neodyum ol..
322,80 TL Vergiler Hariç:269,00 TL
25x35 mm Dişi Civata Bağlantılı Silindirik Pot Mıknatıs Bu civata bağlantılı delikli pot mıknatıs ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıkn..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Erkek Civata Bağlantılı Neodyum Pot Mıknatıs 20x35 mm - Silindirik Bu civata bağlantılı ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
25x45 mm Silindirik Çubuk Neodyum Pot Mıknatıs - Pinli Model Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu s..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø25x7 mm Dişi Civata Bağlantılı Neodyum Pot Mıknatıs Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu sayede da..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø25x8 mm Neodyum Pot Mıknatıs Özellikleri - İmbus Bağlantılı Neodyum mıknatıslar, diğer mıknatıslardan farklı olarak çok yüksek çekim gücüne sahiptir. Bu nedenle bir çok şirket, firma tarafından kullanılır. Pot mıknatıs çeşidinin kullanılacağı alana bağlı olarak farklı malzemeler ile kaplanır. Bu s..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Bakalit Saplı Neodyum N35 Kalite Pot Mıknatıs - 30 kg Güç 32 mm çapındaki bu bakalit saplı pot mıknatıs çok güçlü neodyum mıknatıs kullanılarak üretildi. Çekim gücü maksimum 30 kg değerindedir. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Neodyum mıknatıslar bilindi..
270,00 TL Vergiler Hariç:225,00 TL
NOT: Pot mıknatıslarımız kendi tesislerimizde üretilmekte olup Çin malı değildir. Verilen güç değerleri 0 hava basıncı gerçek test sonuçları olup ürünün maksimum gücünü ifade etmektedir. Mıknatıs bu gücü vermesi için; Çekilen yüzey düz olmalı, Çekilen maddenin kalınlığı en az 10 mm olmalı ..
210,00 TL Vergiler Hariç:175,00 TL
Gösterilen: 1 ile 32 arası, toplam: 75 (3 Sayfa)

Pot Mıknatıslar

Kurulduğu ilk günden bu yana mıknatıslar ve mıknatıslı sistemler alanında hizmet vermekte olan e-ticaret sitemiz, her türlü ihtiyaca uygun ürün çeşitliliğini uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunmaktadır. Sağlamış olduğu %100 müşteri memnuniyeti sayesinde ilk tercih edilen siteler arasında yer alan firmamız pot mıknatıslar gibi birçok farklı ürün çeşitliliği ile de geniş bir kitleye hitap eden yapıya sahiptir. Stok durumu konusunda son derece titiz bir çalışma yürüten firmamız, her zaman güncel stoklar ile çalışmakta ve sipariş oluşturan müşterilere en hızlı şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir. Güvenilir, kaliteli ve hızlı online alışveriş deneyimini müşterilerine her alanda en iyi şartlarda sunmayı önemsemektedir.


Neodyum Pot Mıknatıs İmalatı

Neodyum pot mıknatıslar, çelik bir kapsül içerisinde bulunmaktadır. Böylece darbelere karşı çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Halk arasında bir diğer ismi "kanca mıknatıs” olarak da bilinmektedir. Vida ve kanca atmayı da kolaylaştıran deliklere sahip olması nedeniyle birçok farklı alanda kullanımı tercih edilmektedir.


Pot Mıknatıs Çeşitleri

Teknik yapısı incelendiğinde güçlü kancalar ile metal yüzeyler üzerinde kullanılan pot mıknatıs türleri, en çok ihtiyaç duyulan modeller arasında yer almaktadır. Ofisten mutfak gereçlerine hatta giyim eşyalarına kadar birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Pot mıknatıs güncel fiyatlarına sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.Güçlü, kompakt, esnek, kaliteli pot mıknatıs çeşitlerini sizler için bir arada sunan sitemiz, en uygun ürün çeşitlerini inceleme fırsatı sunarak hızlı bir şekilde aradığınız ürüne ulaşmanızı sağlamaktadır. Süper güç pot mıknatıs modellerine e-ticaret sayfamız üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.


İstanbul Pot Mıknatıs Fiyatları

Uygun fiyatlı İstanbul pot mıknatıs arayışında olan birçok kurum ve kişinin ilk tercih ettiği adreslerin başında gelmektedir. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz erişim ve online sipariş verme imkanı sunması da önemli bir avantajdır. Kişiler böylece alışverişe zaman ayırmadan, evlerinin rahatlığında hemen ihtiyaç duydukları ürünleri satın alma şansı elde etmektedir.


Üstelik geniş ürün çeşitliliği sayesinde site içerisinde ürün çeşitlerini ve fiyatları karşılaştırmak da çok kolaydır. Hızlı bir inceleme ile ihtiyacınıza uygun ürünleri, en uygun fiyatlara hemen satın alarak her yeniden avantaj elde etmeniz mümkündür.