Menu
Your Cart

Pot Mıknatıslar

Kauçuk Kaplı Pot Mıknatıs - Ø43 mm - 5 kg 43 mm çapındaki bu kauçuk pot mıknatıs dişi bağlantı iç çapı 3 mm ve bağlantı uzunluğu 7 mm olarak neodyumdan üretildi. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Neodyum mıknatıslar bilindiği üzere çok güçl..
149,00 TL
Kauçuk Kaplı Pot Mıknatıs - Ø66 mm - 7 kg 66 mm çapındaki bu kauçuk kaplı pot mıknatıs dişi bağlantı iç çapı 5 mm ve bağlantı uzunluğu 8 mm olarak neodyumdan üretildi. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Neodyum mıknatıslar bilindiği üzere çok güçlü bir yapıya s..
289,00 TL
NEODYUM Ø40x50 mm Delikli Silindirik Pot Mıknatıs - 40 kg Çekim Gücü Bu civata bağlantılı delikli güçlü pot mıknatıs ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum..
0,00 TL
60 mm Deniz Mıknatısı - Neodyum Çok Güçlü - 600 kg Çap 60 mm magnet fishing neodyum mıknatıstan üretilmiş olup çekim gücü çok yüksektir. Bünyemizde ürettiğimiz bu çok özel deniz mıknatısı sınırlarınızı zorlayacaktır. Toplam kaldırma gücü 600 kg olan bu efsane güçlü deniz mıknatısı il..
2.941,60 TL
D60 mm Çapında Halkalı Balıkçı Pot Mıknatısı - Magnet Fishing İncelemiş olduğunuz halkalı mıknatıs neodyum mıknatıstan üretilmiştir. Bu nedenle çok güçlüdür ve 90-120 kg arası çekim gücüne sahiptir. Fotoğraflar ürünün kendisine aittir. Bünyemizde bizzat yaptığımız testlerin fotoğrafı yukarıda mevcu..
20%
549,68 TL 687,35 TL
D32 mm Çapında Balıkçı Pot Mıknatısı - Magnet Fishing İncelemiş olduğunuz balıkçı mıknatısı neodyum yapıda olup çekme gücü 15-30 kg arasındadır. Ürün fotoğrafı temsili değil bizzar ürünün kendi fotoğrafıdır. Bu fishing magnet istekleriniz doğrultusunda farklı ebatlarda üretilebilir. Daha güçlü mode..
175,00 TL
D48 mm Fishing Magnet - Deniz, Balıkçı Mıknatısı Çap 48 mm fishing magnet neodyum mıknatıstan üretilmiş olup çekim gücü çok yüksektir. Ufak ebatlarına rağmen 48 mm bu deniz, balıkçı mıknatısı 50-75 kg arasında ağırlık çekebilmektedir. Bu fishing magnet istediğiniz ölçü ve çekim güçlerinde..
425,00 TL
Ø25 mm Çapında Deniz Mıknatısı (Fishing Magnet) İncelemiş olduğunuz deniz mıknatısı (fishing magnet) çok güçlü neodyum mıknatıstan üretilmiştir. 10-20 kg ağırlığa kadar yük kaldırabilmektedir. 2.5 cm çapı bulunan bu magnet fishing deniz mıknatısının kalınlığı ise 7.7 mm'dir. Farklı ebatla..
135,00 TL
Ø40 mm Çapında Balıkçı Mıknatısı - Magnet Fishing İncelemiş olduğunuz deniz mıknatısı neodyum yapıda olup çekme gücü yüksektir. 25-40 kg arasında ağırlık çekebilmektedir. Mıknatısın kalınlığı ise 10 mm boyutundadır. Bu kurtarma mıknatısı istekleriniz doğrultusunda boyutlandırılabilir. Eğer farklı e..
199,00 TL
80 mm Ferrit, Kömür, Seramik Pot Mıknatıs 80 mm çapında x 20 mm kalınlığında olan bu güçlü ferrit mıknatıs taşıma ve kaldırma amaçlı kullanılabilir. İster deniz mıknatısı ister farklı amaçlarınız olsun güçlü yapısı ile 40 kg ağırlığa kadar kaldırır. Ferrit mıknatısların neodyu..
500,00 TL
50x10 mm M8 Dişi Delikli Ferrit Pot Mıknatıs 50 mm dış çap x 8 mm iç çap, 10 mm kalınlık dişi cıvata bağlantılı ferrit pot mıknatıs ürün istediğiniz ölçülerde üretilebilir. Ancak farklı ebatlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan mıknatıs satışımız olduğu gibi kendi imalatımız..
195,20 TL
32x30 mm Pot Mıknatıs - Neodyum Çok Güçlü Pnömatik Piston pot mıknatısı neodyum çok güçlü mıknatıstan üretilmiştir. Firmanıza özel ebatlarda ve çözümlerde pot mıknatıs üretimi için iletişime geçebilirsiniz. Her türlü toptan mıknatıs satışımız olduğu gibi kendi imalatımız da vardır.   İm..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 69 (6 Sayfa)

Pot Mıknatıslar

Kurulduğu ilk günden bu yana mıknatıslar ve mıknatıslı sistemler alanında hizmet vermekte olan e-ticaret sitemiz, her türlü ihtiyaca uygun ürün çeşitliliğini uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunmaktadır. Sağlamış olduğu %100 müşteri memnuniyeti sayesinde ilk tercih edilen siteler arasında yer alan firmamız pot mıknatıslar gibi birçok farklı ürün çeşitliliği ile de geniş bir kitleye hitap eden yapıya sahiptir. Stok durumu konusunda son derece titiz bir çalışma yürüten firmamız, her zaman güncel stoklar ile çalışmakta ve sipariş oluşturan müşterilere en hızlı şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir. Güvenilir, kaliteli ve hızlı online alışveriş deneyimini müşterilerine her alanda en iyi şartlarda sunmayı önemsemektedir.


Neodyum Pot Mıknatıs İmalatı

Neodyum pot mıknatıslar, çelik bir kapsül içerisinde bulunmaktadır. Böylece darbelere karşı çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Halk arasında bir diğer ismi "kanca mıknatıs” olarak da bilinmektedir. Vida ve kanca atmayı da kolaylaştıran deliklere sahip olması nedeniyle birçok farklı alanda kullanımı tercih edilmektedir.


Pot Mıknatıs Çeşitleri

Teknik yapısı incelendiğinde güçlü kancalar ile metal yüzeyler üzerinde kullanılan pot mıknatıs türleri, en çok ihtiyaç duyulan modeller arasında yer almaktadır. Ofisten mutfak gereçlerine hatta giyim eşyalarına kadar birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Pot mıknatıs güncel fiyatlarına sitemiz üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.Güçlü, kompakt, esnek, kaliteli pot mıknatıs çeşitlerini sizler için bir arada sunan sitemiz, en uygun ürün çeşitlerini inceleme fırsatı sunarak hızlı bir şekilde aradığınız ürüne ulaşmanızı sağlamaktadır. Süper güç pot mıknatıs modellerine e-ticaret sayfamız üzerinden hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.


İstanbul Pot Mıknatıs Fiyatları

Uygun fiyatlı İstanbul pot mıknatıs arayışında olan birçok kurum ve kişinin ilk tercih ettiği adreslerin başında gelmektedir. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz erişim ve online sipariş verme imkanı sunması da önemli bir avantajdır. Kişiler böylece alışverişe zaman ayırmadan, evlerinin rahatlığında hemen ihtiyaç duydukları ürünleri satın alma şansı elde etmektedir.


Üstelik geniş ürün çeşitliliği sayesinde site içerisinde ürün çeşitlerini ve fiyatları karşılaştırmak da çok kolaydır. Hızlı bir inceleme ile ihtiyacınıza uygun ürünleri, en uygun fiyatlara hemen satın alarak her yeniden avantaj elde etmeniz mümkündür.