40x30x10 mm Neodymium Magnet
With installments starting from $1.04!
- Stock: In Stock
- Model: MGK-NE-204
- Category: Kare Dikdörtgen Neodyum Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-NE-204 |
| Category | : | Kare Dikdörtgen Neodyum Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| 5 Quantity | $72.00 | $14.40 | |
| 10 Quantity | $138.00 | $13.80 | |
| 50 Quantity | $660.00 | $13.20 | |
| 100 Quantity | $1,260.00 | $12.60 | |
| 250 Quantity | $3,000.00 | $12.00 |
Please contact us for larger quantities.
40x30x10 mm Neodymium Magnet
40x30x10 mm Neodymium Magnet
Boy: 40 mm, En: 30 mm, Kalınlık: 10 mm Neodyum Mıknatıs
40x30x10 mm neodyum mıknatıs ürünümüz 40 mm boyunda, 30 mm eninde ve 10 mm kalınlığındadır. Ürün nikel kaplı ve korozyona karşı daha dayanıklıdır. Ferrit mıknatıslara göre çok daha kuvvetli olan bu mıknatıs doğada uzun yıllar gücünü korur. Deneylerde, okullarda, motor içlerinde, projelerde kullanılır. Çeşitli motor içlerinde kullanılarak mıknatısın dönme hareketinden faydalanılır ve elektrik elde etmek için size yardımcı olur.
40x30x10 mm neodyum mıknatıs özellikleri;
- Ürün nikel kaplamaya sahiptir.
- Çinko ve kalitesiz bir kaplama değildir.
- N35 kalitesinde bu 40x30x10 mm mıknatıs 80°C sıcaklığa kadar çalışabilir.
- Nikel kaplama kararma, renk atması veya atma yapmaz.
- Bu kaplama mıknatısın daha güçlü olmasını da sağlar.
Bilgi: Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Magneteksan firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
Specifications
| Dimensions | |
| Width | 30 mm |
| Length | 40 mm |
| Height | 10 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | Nickel (Ni) |
| Color | Gray |
| Gaussian Value | 3000-4000 Gaussian |
| Magnet Attraction Distance | 5-10 cm |
| Shape | Rectangular |
| Strenght | 100-250 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | N35 |
| Max. Operating Temperature | 80°C |
| Magnet Type | Neodymium (NdFeB) |