Menu
Your Cart

About Us

Türkiye'nin Mıknatıs Merkezi - Mıknatıs AVM

Sanayide, evde, telefonlarda, bilgisayarlarda derken hayatımızda büyük bir yer kaplayan mıknatıslar, dönemimizin en önemli ürünlerindendir. Birçok çeşidi ve birçok kullanım alanı bulunmaktadır. Bizlerde mıknatıslarla ilgili tüm detayları müşterilerimize aktararak en iyiyi ve en kaliteliyi sunuyoruz.

Türkiye’nin birçok yerinde olmayan farklı türde ve boyuttaki mıknatısları sitemiz miknatisavm.com üzerinden yedi yirmi dört bulabilir, sipariş oluşturabilirsiniz. Herhangi bir soru sormak istediğinizde, danışmak istediğinizde Whatsapp destek hattımızdan bizlere ulaşabilir veya sol üst köşede bulunan telefon numaramızdan direkt olarak bizleri arayabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti aldığımız ürünlerimizde Türkiye’nin en iyisi olmak için yıllardır hizmet veriyoruz. Bu yolda bizimle çalışan ekibimiz mıknatıslarla ilgili tüm bilgi ve becerilerini siz değerli müşterilerimize aktarmaktadır. Ürünlerimizin özelliklerini sitemizde dolaşarak inceleyebilir, istediğinizde hemen sepete at butonuyla sipariş verebilirsiniz. Güvenli ödeme ve güvenli alışveriş için tüm bilgileriniz sunucularımızda saklı kalmakta ve siz harici kimse görememektedir. Bunun dışında kredi kartı, eft ve havale ile kolayca ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizin yine sağ üst bölümünde yer alan üye ol butonuyla da hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz. Facebook ile veya google hesabınızla hızlı üyelik oluşturabilirsiniz. Üye olduğunuzda kampanya ve indirimlerden de hızlı bir şekilde haberdar olabilirsiniz. Bunun yanında ürünlerinizin kargolanma sürecini de üyelikle kolayca görebilir, takip edebilirsiniz. Yani üye olarak alışveriş yapmanız sizin için daha faydalı olacaktır. Site içerisinde hemen hemen bütün mıknatıslara detaylı olarak yer verilmiş ve ürünlerin tüm özellikleri yazılmıştır. Buradan hem bilgi alabilir hem de istediğiniz mıknatısı satın alabilirsiniz.

Yıllardır neodyum mıknatıs konusunda yaptığımız çalışmalarımızı özenle sürdürerek en uygun fiyata en kaliteli mıknatısları müşterilerimize sunmaya çalışmaktayız. Türkiye’de olmayan tüm mıknatısları yurt dışından getirterek güncel yapımları takip etmekteyiz. Aradığınız her mıknatısı ve daha fazlasını sunan sitemiz alanında uzman ve profesyonel bir mıknatıs sitesidir. Bu yüzden endişe etmeden sitemizden alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Üstelik zaman kaybı olmadan gece, gündüz istediğiniz saatte istediğiniz mıknatısı alabilirsiniz. Adres bilgilerimiz açık ve net bir şekilde yine sitemizin iletişim bölümünde belirtilmiştir. Dilerseniz bizleri adresimizde de ziyaret edebilirsiniz.