Ø100 mm Neodyum Giriş Çıkış Çekmeceli Kovan Mıknatıs
0,00 TL 'den başlayan taksitlerle!
- Stok: Sadece Teklif
- Stok No: MGK-KO-33
- Kategori: Yuvarlak Girişli Manyetik Kovanlar
| Stok | : | Sadece Teklif |
| Stok No | : | MGK-KO-33 |
| Kategori | : | Yuvarlak Girişli Manyetik Kovanlar |
| Adet | Paket Fiyatı | Birim Fiyat | |
|---|---|---|---|
| Stok Yok! | 100 Adet | 0,00 TL | 0,00 TL |
Daha fazla adet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ø100 mm Neodyum Giriş Çıkış Çekmeceli Kovan Mıknatıs
Ø100 mm Neodyum Giriş Çıkış Çekmeceli Kovan Mıknatıs
Ø100 mm 2+1 Çarptırmalı, Giriş Çıkış Çekmeceli Manyetik Kovan Seperatör
Giriş çıkış ölçülerine göre adlandırılan manyetik kovan seperatörler kendi imalatımız olup firmanıza özel üretilir. Neodyum mıknatıstan üretilen bu çekmeceli elek mıknatıs seperatörler yüksek çekim gücüne sahip olduğundan metal kaçırmaz. Ferrit mıknatıslara göre çok daha güçlü olan bu neodyum elek mıknatıs havadaki metal tozlarını dahi çekecek güçtedir. Bu ürün 80° sıcaklığa kadar ortamlarda çalışabilir. Farklı sıcaklık talepleriniz için irtibata geçiniz.
Komple paslanmaz olduğu için gıdaya uygundur. Sıvı ile etkileşimli gıdalarda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Kovan tipi çekmeceli neodyum mıknatıslı manyetik elek mıknatıs seperatör ürünümüz biçok kurumsal firma tarafından kullanılmaktadır. Kendi üretimimiz olduğu için istediğiniz ebatlarda imalatı da mümkündür.
Neodyum mıknatıstan ürettiğimiz bu kovan tipi manyetik elekler uzun yıllar aynı gücünü korur. Ürünlerinizin döküldüğü noktalara montaj yapılarak, düşen ürünlerin temizliğini çok iyi sağlar.
- Bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır.
- Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır.
- Korozyona karşı direnci çok yüksektir.
- Ürünlerimiz yüksek gauss’a sahip, çok kuvvetli mıknatıslardır. Kendi üretim tesisimizde üretilmektedir.
- İstediğiniz yüksek gausslarda; Çekmeceli Neodyum elek mıknatıs üretilebilir.
- Çalışma sıcaklığı 80°C
Firmanıza özelleştirilmiş ürün seçeneklerimiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
| Ölçüler | |
| Bar Çapı | 25 mm |
| Giriş | 0-100 mm |
| Çıkış | 0-100 mm |
| Yükseklik | 301-400 mm |
| Bar Boyu | 101-200 mm |
| Bağlantı | |
| Bağlantı Tipi | Flanşlı |
| Bağlantı Çapı | M8 |
| Bağlantı Adet | 6 |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Mıknatıs Sınıfı | N45 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |
| Ürün Özellikleri | |
| Yakalanabilen Min. Fe-Partikül Boyutu | 0,03 mm |
| Bar Adet | 3 |
| Çift Sıra | Evet |
| Dış Malzeme Özelliği | 304 Kalite Paslanmaz |
| Yüzey Kalitesi | Polisajlı |
| Mıknatıs Yüzey Kalitesi | Polisajlı |
| Sızdırmaz | Evet |
| Komple Paslanmaz | Evet |
| Kategori | Manuel Temizlenebilir |
| Tolerans | ±3 |