30x10x1,5 mm Neodyum Mıknatıs (Boy 30 mm x En 10 mm x Kalınlık 1,5 mm)
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stok: Stokta Var
- Stok No: MGK-NEK-35
- Kategori: Kare Dikdörtgen Neodyum Mıknatıslar
| Stok | : | Stokta Var |
| Stok No | : | MGK-NEK-35 |
| Kategori | : | Kare Dikdörtgen Neodyum Mıknatıslar |
30x10x1,5 mm Neodyum Mıknatıs (Boy 30 mm x En 10 mm x Kalınlık 1,5 mm)
30x10x1,5 mm Neodyum Mıknatıs (Boy 30 mm x En 10 mm x Kalınlık 1,5 mm)
30 mm Boy Neodyum Mıknatıs Dikdörtgen
30x10x1,5 mm neodyum mıknatıs 30 mm boyunda, 10 mm eninde ve 1,5 mm kalınlığında süper güçlü neodyum mıknatıstır ve 1. Kalite nikel ile kaplanmıştır. Çinko kaplamalara göre çok daha dayanıklı ve güçlü olan nikel mıknatıslarımızda kaplama kararma ve atma yapmaz. 30x10x1,5 mm dikdörtgen neodyum mıknatıs ufak boyutlarına rağmen çok yüksek taşıma kapasitesine ulaşabilir. Çok adetli alımlarınızda lütfen dikkat ediniz.
Neodyum mıknatıs (NdFeB), neodimyum, demir ve bor elementlerinin bir alaşımından (Nd2Fe14B) oluşur ve doğadaki en güçlü mıknatıslar (kalıcı mıknatıs) olarak geçer. Nadir toprak mıknatısı veya daimi mıknatıs olarak da adlandırılan neodyum mıknatıslar endüstriden teknolojiye, ev kullanımından hobi projelerine kadar her türlü ihtiyacınızı karşılamak için tasarlanmıştır. Küçük boyutlarına rağmen sağladıkları yüksek mıknatıslanma gücü ile tüm özel projelerde yer almaktadır.
⚠️Uyarılar
30x10x1,5 mm Neodyum Mıknatıs Gauss Ölçüm Raporlu
Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Mıknatıs AVM firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
| Ölçüler | |
| En | 30 mm |
| Boy | 10 mm |
| Yükseklik | 1,5 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Gauss Değeri | 4000-5000 Gauss |
| Kaplama | Nikel (Ni) |
| Mıknatıs Çekim Mesafesi | 0-5 cm |
| Renk2 | Gri |
| Şekli | Dikdörtgen |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | N35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |