4x4x2,5 mm Neodyum Mıknatıs
4x4x2,5 mm Neodyum Mıknatıs
5,00 TL
0,35 TL 'den başlayan taksitlerle!
- Stok: Sadece Teklif
- Stok No: MGK-NE-142
- Kategori: Kare Dikdörtgen Neodyum Mıknatıslar
| Stok | : | Sadece Teklif |
| Stok No | : | MGK-NE-142 |
| Kategori | : | Kare Dikdörtgen Neodyum Mıknatıslar |
| Adet | Paket Fiyatı | Birim Fiyat | |
|---|---|---|---|
| Stok Yok! | 100 Adet | 480,04 TL | 4,80 TL |
Daha fazla adet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ürün Sepetinizde
4x4x2,5 mm Neodyum Mıknatıs
Ürün hakkında aklınıza takılan sorular varsa satın almadan önce ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Favorilerinizde
4x4x2,5 mm Neodyum Mıknatıs
Ürün, daha sonra erişebilmeniz için listenize kaydedildi. Ürünü dilediğiniz zaman favoriler alanına giderek siparişe dönüştürebilirsiniz. Keyifli alışverişler.
4 mm Boyunda, 4 mm Eninde, 2,5 mm Kalınlığında Neodyum Mıknatıs
4 mm en ve boyda kare neodyum mıknatıs hobi ve projeleriniz için tasarlandı. Ufak olmalarının yanısıra güçlü bir manyetik alan sunan bu mıknatıslar projelerinizin eksik kalan yanlarını tamamlayacaktır. Nikel kaplanarak daha dayanıklı hale gelençapındaki bu neodyum çok güçlü mıknatıs nikel kaplı ve darbelere dayanıklıdır. 10 mm boyu ile silindirik yapıda bir mıknatıs türüdür. Neodyum daimi mıknatıslar ilave bir güç gerektirmeden sürekli olarak manyetik alan sunar. Ferrit mıknatıslara göre 3-4 kat daha yüksek çekim gücü sunar. Silindirik bu NdFeB neodyum mıknatıs özel projelerde kullanılmak üzere tasarlandı.
Süper güçlü neodyum mıknatıs ürünlerimiz uzun yıllar gücünü korur. Mıknatıs AVM farkıyla tüm ürünlerimizi güvenle satın alabilirsiniz.
Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Magneteksan firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
| Ölçüler | |
| En | 4 mm |
| Boy | 4 mm |
| Yükseklik | 2,5 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 0-1 kg |
| Gauss Değeri | 0-500 Gauss |
| Kaplama | Nikel (Ni) |
| Renk | Gri |
| Şekli | Kare |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | N35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |