600x500x3 mm Manyetik Paspas - Güçlü Ferrit Esnek Mıknatıs
600x500x3 mm Manyetik Paspas - Güçlü Ferrit Esnek Mıknatıs
0,00 TL
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stok: Stokta Var
- Stok No: MGK-TA-13
- Kategori: Manyetik Paspaslar
| Stok | : | Stokta Var |
| Stok No | : | MGK-TA-13 |
| Kategori | : | Manyetik Paspaslar |
| Adet | Paket Fiyatı | Birim Fiyat | |
|---|---|---|---|
| Stok Yok! | 100 Adet | 0,00 TL | 0,00 TL |
Daha fazla adet için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ürün Sepetinizde
600x500x3 mm Manyetik Paspas - Güçlü Ferrit Esnek Mıknatıs
Ürün hakkında aklınıza takılan sorular varsa satın almadan önce ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.
Ürün Favorilerinizde
600x500x3 mm Manyetik Paspas - Güçlü Ferrit Esnek Mıknatıs
Ürün, daha sonra erişebilmeniz için listenize kaydedildi. Ürünü dilediğiniz zaman favoriler alanına giderek siparişe dönüştürebilirsiniz. Keyifli alışverişler.
3 iş günü teslimat
En geç 22 Mayıs 2026 Cuma günü teslim.
WhatsApp Destek
600×500×3 mm boyutlarında üretilen manyetik paspas, zemin üzerine yerleştirilerek ayakkabı tabanında bulunan metal parçacıkları yakalamak için tasarlanmıştır. Özellikle giriş bölümlerinde, üretim hatlarında ve metal kontaminasyonunun önlenmesi gereken alanlarda kullanılır.
Bu ürün korumasız modeldir; sertifikalı veya baskılı değildir. 3 mm kalınlığı sayesinde esnek ve dayanıklı yapıya sahip olup, 1–2 mm’lik esnek mıknatıslara göre çok daha güçlüdür. Gıda tesisleri, hijyen odaları, ilaç üretim alanları ve farklı endüstriyel tesislerde güvenle kullanılabilir.
Avantajları:
-
Metal parçacıkları ayak altından kolayca yakalar
-
Kolay taşınabilir ve uygulanabilir
-
Sertifikasız, ekonomik model
-
Güçlü manyetik çekim (3 mm ferrit esnek mıknatıs)
| Ölçüler | |
| En | 501-1000 mm |
| Boy | 251-500 mm |
| Yükseklik | 3 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 0-1 kg |
| Gauss Değeri | 0-500 Gauss |
| Kaplama | Yok |
| Mıknatıs Çekim Mesafesi | 0-5 cm |
| Renk | Siyah |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | Y30BH |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 220°C |
| Mıknatıs Türü | Ferrit (Oksit) |