Ø19x3 mm Ferrite Ornament Magnet - Flexible Black Magnet
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-FE-25
- Category: Yuvarlak Ferrit Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-FE-25 |
| Category | : | Yuvarlak Ferrit Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| 100 Quantity | $1.44 | $0.01 | |
| 250 Quantity | $3.45 | $0.01 | |
| 500 Quantity | $6.60 | $0.01 | |
| 1000 Quantity | $12.60 | $0.01 | |
| 2500 Quantity | $30.00 | $0.01 |
Please contact us for larger quantities.
Ø19x3 mm Ferrite Ornament Magnet - Flexible Black Magnet
Ø19x3 mm Ferrite Ornament Magnet - Flexible Black Magnet
19x3 mm Süsleme Mıknatısı (Esnek Mıknatıstır, Sert Ferrit Değildir)
19 mm çapında x 3 mm kalınlığında olan yuvarlak ferrit mıknatıs süsleme amacıyla kullanılabilir. 3 mm kalınlığındaki manyetik paspastan üretilmiştir. Kendi imalatımız olup çeşitli projelerinizde kullanılabilir. Kullanım alanı çok geniş olan bu ferrit süs mıknatısı hobi amacıyla çok sık tercih edilir.
Neodyum mıknatıslara göre çekim gücü daha düşüktür. Ancak ekonomik olmaları sebebiyle birçok hobi işinde kullanılmaktadır. İşte bazı kullanım alanları;
- Bebek Şekeri hazırlama,
- Nişan şekeri hazırlama,
- Nikah Şekeri hazırlama,
- Sünnet şekeri keseleri hazırlama,
- Hobi ve el işi hazırlama,
- Buzdolabı magneti hazırlama,
- Fotoğraf, not yapıştırma,
- Tahta, pano mıknatısı olarak,
- Her obje, süs ve süsleme her aşamasında kullanıma müsaittir.
Teknik Detaylar;
- Dış çap: 19 mm
- Kalınlık: 3 mm
- Tolerans: ± 0,1 mm
- Güç: 0-15g
- Mıknatıs Türü: Ferrit, Y35
- Çalışma Sıcaklığı: Maks 220°C
Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Magneteksan firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
Specifications
| Dimensions | |
| Diameter | 19 mm |
| Height | 3 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | None |
| Color | Black |
| Gaussian Value | 0-500 Gauss |
| Magnet Attraction Distance | 0-5 cm |
| Shape | Round |
| Strenght | 0-1 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | Y35 |
| Max. Operating Temperature | 220°C |
| Magnet Type | Flexible Ferrite |