Ø28x8x10 mm N35 Neodyum Mıknatıs
Ø28x8x10 mm N35 Neodyum Mıknatıs
$7.48
With installments starting from $0.52!
- Stock: Sadece Teklif
- Model: MGK-NED-12
- Category: Normal Delikli Neodyum Mıknatıslar
| Stock | : | Sadece Teklif |
| Model | : | MGK-NED-12 |
| Category | : | Normal Delikli Neodyum Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| Stok Yok! | 25 Quantity | $179.40 | $7.18 |
Please contact us for larger quantities.
Product Added to Cart
Ø28x8x10 mm N35 Neodyum Mıknatıs
If you have questions about the product, you can contact our team before purchasing.
Product Added to Wishlist
Ø28x8x10 mm N35 Neodyum Mıknatıs
The product has been saved to your list so you can access it later. You can turn the product into an order at any time by going to the favorites area. Have fun shopping.
Halka Neodyum Mıknatıs 28x8x10 mm
Normal delikli halka neodyum mıknatıs ürünümüz 28x8x10 mm ebatlarındadır. Özel bir ölçü olan bu mıknatıs 28 mm çap ve 8 mm iç çapa sahip ve kalınlığı 10 mm'dir. Mıknatıs çok kuvvetli ve birbirine yapıştığında ayırması zordur. Bu yüzden çocuklardan ve elektronik cihazlardan uzak tutunuz.
Kullanım olarak yapıştığı yerden çekerek değil iterek ayrılmasını sağlayın. Elinizi sıkıştırmamaya dikkat edin. Doğadaki en güçlü mıknatıs olan bu neodyumlar uzun süre boyunca gücünü korur. Yüksek sıcaklığa maruz bırakmayınız çünkü 80 derece üzerindeki sıcaklıklar neodyum mıknatısların manyetik alanını kaybetmesine sebep olur.
Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Magneteksan firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
Specifications
| Dimensions | |
| Diameter | 28 mm |
| Inner Diameter | 8 mm |
| Height | 10 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | Nickel (Ni) |
| Color | Gray |
| Gaussian Value | 4000-5000 Gaussian |
| Shape | Ring (Holey) |
| Strenght | 25-50 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | N35 |
| Max. Operating Temperature | 80°C |
| Magnet Type | Neodymium (NdFeB) |