Ø30x10 mm Ferrite Magnet - Diameter 30 mm, Thickness 10 mm
Ø30x10 mm Ferrite Magnet - Diameter 30 mm, Thickness 10 mm
$0.38
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-FE-37
- Category: Yuvarlak Ferrit Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-FE-37 |
| Category | : | Yuvarlak Ferrit Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| 100 Quantity | $36.00 | $0.36 | |
| 250 Quantity | $86.25 | $0.35 | |
| 500 Quantity | $165.00 | $0.33 | |
| 1000 Quantity | $315.00 | $0.32 | |
| 2500 Quantity | $750.00 | $0.30 |
Please contact us for larger quantities.
Product Added to Cart
Ø30x10 mm Ferrite Magnet - Diameter 30 mm, Thickness 10 mm
If you have questions about the product, you can contact our team before purchasing.
Product Added to Wishlist
Ø30x10 mm Ferrite Magnet - Diameter 30 mm, Thickness 10 mm
The product has been saved to your list so you can access it later. You can turn the product into an order at any time by going to the favorites area. Have fun shopping.
3 days in delivery!
Delivery by 04 May 2026 Monday at the latest.
WhatsApp Support
30x10 mm Y30 Ferrit Mıknatıs
30 mm çapında x 10 mm kalınlığında olan yuvarlak ferrit mıknatıs süsleme amacıyla olduğu gibi çeşitli projelerde de kullanılabilir. Ürün Y30 kalitedir. Kullanım alanı çok geniş olan bu ferrit mıknatıs hobi amacıyla çok sık tercih edilir.
Neodyum mıknatıslara göre çekim gücü daha düşüktür. Ancak ekonomik olmaları sebebiyle birçok hobi işinde kullanılmaktadır.
Bilgi: Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Magneteksan firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
Specifications
| Dimensions | |
| Diameter | 30 mm |
| Height | 10 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | None |
| Color | Black |
| Gaussian Value | 1000-2000 Gaussian |
| Shape | Round |
| Strenght | 3-5 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | Y30 |
| Max. Operating Temperature | 220°C |
| Magnet Type | Ferrite (Oxide) |