32x13x5 mm Y35 Ferrite Magnet - Lateral Pole
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-FE-65
- Category: Kare Dikdörtgen Ferrit Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-FE-65 |
| Category | : | Kare Dikdörtgen Ferrit Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| 50 Quantity | $84.00 | $1.68 | |
| 100 Quantity | $161.00 | $1.61 | |
| 250 Quantity | $385.00 | $1.54 | |
| 500 Quantity | $735.00 | $1.47 | |
| 1000 Quantity | $1,399.99 | $1.40 |
Please contact us for larger quantities.
32x13x5 mm Y35 Ferrite Magnet - Lateral Pole
32x13x5 mm Y35 Ferrite Magnet - Lateral Pole
Dikdörtgen Ferrit - (Kömür) Mıknatıs - Yatay Kutuplu
32 mm uzunluğunda ve 13 mm genişliğinde olan bu dikdörtgen ferrit mıknatısımız Y35 kalitedir. Ferrit mıknatıs diğer adıyla oksit (300 oksit) mıknatıslar demir oksit, baryum veya stronsiyum elementlerinden oluşur. Yüksek sıcaklığa dayanabilen bu seramik işleme mıknatıslar 250°C sıcaklığa kadar çıkabilir.
Neodyum mıknatıslara göre daha düşük çekme gücü olan bu mıknatıslar fiyat olarak da daha ekonomiktir. Dikdörtgen ferrit mıknatıslarımız olduğu gibi, halka, delikli, kare, yuvarlak gibi şekillerde Y35 mıknatıslarımız bulunmaktadır.
Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Magneteksan firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
Specifications
| Dimensions | |
| Width | 13 mm |
| Length | 32 mm |
| Height | 5 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | None |
| Color | Black |
| Gaussian Value | 2000-3000 Gaussian |
| Magnet Attraction Distance | 0-5 cm |
| Shape | Rectangular |
| Strenght | 3-5 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | Y35 |
| Max. Operating Temperature | 220°C |
| Magnet Type | Ferrite (Oxide) |