38,4x15,9x2,5 mm N38SH N Kutuplu Neodyum Ark Mıknatısı – 150°C Yüksek Sıcaklık Dayanımlı
38,4x15,9x2,5 mm N38SH N Kutuplu Neodyum Ark Mıknatısı – 150°C Yüksek Sıcaklık Dayanımlı
$0.00
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-NEA-1
- Category: Ark Neodyum Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-NEA-1 |
| Category | : | Ark Neodyum Mıknatıslar |
Product Added to Cart
38,4x15,9x2,5 mm N38SH N Kutuplu Neodyum Ark Mıknatısı – 150°C Yüksek Sıcaklık Dayanımlı
If you have questions about the product, you can contact our team before purchasing.
Product Added to Wishlist
38,4x15,9x2,5 mm N38SH N Kutuplu Neodyum Ark Mıknatısı – 150°C Yüksek Sıcaklık Dayanımlı
The product has been saved to your list so you can access it later. You can turn the product into an order at any time by going to the favorites area. Have fun shopping.
3 days in delivery!
Delivery by 22 May 2026 Friday at the latest.
WhatsApp Support
| Dimensions | |
| Width | 16 mm |
| Length | 38 mm |
| Height | 2 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | Zinc (Zn) |
| Color | Gray |
| Magnet Attraction Distance | 0-5 cm |
| Shape | Arc |
| Strenght | 3-5 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | N38SH |
| Max. Operating Temperature | 150°C |
| Magnet Type | Neodymium (NdFeB) |