75x25x15 mm Ferrite Magnet
75x25x15 mm Ferrite Magnet
$2.00
$2.50
19% 
With installments starting from $0.14!
- Stock: In Stock
- Model: MGK-FE-40
- Category: Kare Dikdörtgen Ferrit Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-FE-40 |
| Category | : | Kare Dikdörtgen Ferrit Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| 50 Quantity | $120.00 | $2.40 | |
| Stok Yok! | 100 Quantity | $230.00 | $2.30 |
Please contact us for larger quantities.
Product Added to Cart
75x25x15 mm Ferrite Magnet
If you have questions about the product, you can contact our team before purchasing.
Product Added to Wishlist
75x25x15 mm Ferrite Magnet
The product has been saved to your list so you can access it later. You can turn the product into an order at any time by going to the favorites area. Have fun shopping.
3 days in delivery!
Delivery by 05 April 2026 Sunday at the latest.
WhatsApp Support
Boy: 75 mm, En: 25 mm, Kalınlık: 15 mm Y35 Ferrit Mıknatıs
Y35 sınıfında olan bu ferrit mıknatıs 75 mm (7,5 cm) boyunda, 25 mm (2,5 cm) eninde ve 15 mm (1,5 cm) kalınlığındadır. Ferrit mıknatıslar seramik mıknatıs ve oksit mıknatıs olarak da isimlendirilir. Bu Y35 kömür mıknatıslar demir oksit, baryum veya stronsiyum elementlerinden meydana gelmiştir. 220°C sıcaklığa kadar çalışma sunar.
Neodyum mıknatıslara göre daha düşük çekme gücü olan bu mıknatıslar fiyat olarak da daha ekonomiktir. Dikdörtgen ferrit mıknatıslarımız olduğu gibi, halka, delikli, kare, yuvarlak gibi şekillerde Y35 mıknatıslarımız bulunmaktadır.
Bilgi: Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Magneteksan firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
Specifications
| Dimensions | |
| Width | 25 mm |
| Length | 75 mm |
| Height | 15 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | None |
| Color | Black |
| Gaussian Value | 1000-2000 Gaussian |
| Shape | Rectangular |
| Strenght | 15-25 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | Y35 |
| Max. Operating Temperature | 220°C |
| Magnet Type | Ferrite (Oxide) |