Magnetic Sensor Magnet - Reed Switch On Off Magnet
Magnetic Sensor Magnet - Reed Switch On Off Magnet
$0.00
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-FE-14-P1
- Category: Normal Delikli Ferrit Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-FE-14-P1 |
| Category | : | Normal Delikli Ferrit Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| 100 Quantity | $0.00 | $0.00 | |
| 250 Quantity | $0.00 | $0.00 | |
| 500 Quantity | $0.00 | $0.00 | |
| 1000 Quantity | $0.00 | $0.00 | |
| 2500 Quantity | $0.00 | $0.00 |
Please contact us for larger quantities.
Product Added to Cart
Magnetic Sensor Magnet - Reed Switch On Off Magnet
If you have questions about the product, you can contact our team before purchasing.
Product Added to Wishlist
Magnetic Sensor Magnet - Reed Switch On Off Magnet
The product has been saved to your list so you can access it later. You can turn the product into an order at any time by going to the favorites area. Have fun shopping.
3 days in delivery!
Delivery by 03 May 2026 Sunday at the latest.
WhatsApp Support
Oksit - Ferrit Mıknatıs (D8,5x5,2x3 mm)
İncelemiş olduğunuz oksit mıknatısı ferrit malzemeden üretilmiş olup çeşitli amaçlar için kullanılır. Farklı ebatlarda oksit mıknatıs imalatımız bulunmaktadır. Ferrit mıknatıs çeşitlerimiz için diğer ürünlerimize bakınız.
Bu ferrit mıknatıs "reed switch", manyetik sensör gibi aç kapa kontakları aktif eder. Mıknatıs sensöre yaklaştığında "reed switch" ana merkeze sinyal gönderir.
Y35 Ferrit mıknatıslardan imal edilir.
Bu ferrit mıknatıs "reed switch", manyetik sensör gibi aç kapa kontakları aktif eder. Mıknatıs sensöre yaklaştığında "reed switch" ana merkeze sinyal gönderir.
Y35 Ferrit mıknatıslardan imal edilir.
Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Magneteksan firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
Specifications
| Dimensions | |
| Diameter | 8,5 mm |
| Inner Diameter | 5,2 mm |
| Height | 3 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | None |
| Color | Black |
| Gaussian Value | 0-500 Gauss |
| Magnet Attraction Distance | 0-5 cm |
| Shape | Ring (Holey) |
| Strenght | 0-1 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | Y35 |
| Max. Operating Temperature | 220°C |
| Magnet Type | Ferrite (Oxide) |