Telescopic Extendable Magnetic Rod - 5 LB
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-TEL-2
- Category: Teleskobik Kalem Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-TEL-2 |
| Category | : | Teleskobik Kalem Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| Stok Yok! | 50 Quantity | $210.00 | $4.20 |
Please contact us for larger quantities.
Telescopic Extendable Magnetic Rod - 5 LB
Telescopic Extendable Magnetic Rod - 5 LB
Teleskobik Çubuk Mıknatıs 5LB (2,5 kg) Güç
Teleskopik Mıknatısın uzunluğu 62 cm'ye kadar uzatılabilir ve 5LB'ye kadar ağırlık taşıyabilir. Yani bunun da kg karşılığı 2,5 kg'dır. Kullanımı kolay olmakla birlikte yan kılıflar, hassasiyet için mıknatısların yanlardan çekmesini önler.
Metal somunları, vidaları, cıvataları ve diğer küçük metal nesneleri bulmak ve seçmek için idealdir. Bu manyetik çubuk ile kaybolan eşyalarınızı derin ve elin girmesi zor olan yerlerden çekip alabilirsiniz. Boyutu küçük olması size bu avantajı sağlar.
Yüksekteki Eşyalarınıza Ulaşın
62 cm'ye kadar uzayan teleskobik çubuk ile yüksekte bulunan metal cisimleri de çekebilirsiniz. Kolay saklama için 13 cm'ye kadar kısaltılabilir. Ürünün taşıması veya saklaması kolaydır. Ev, bahçe, garaj, ofis, inşaat veya gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilir ve keyifli anlara sahip olabilirsiniz. Elinizle ulaşamadığınız ince ve derin alanlarda mükemmel bir esneklik sağlar. Elinizin yaralanmasını önler.
Manyetik Teleskop Katalog Ölçülerimiz
- 2LB: Teleskobik mesafe 14 cm - 62 cm (0,9-1 kg Güç)
- 5LB: Teleskobik mesafe 13 cm - 62 cm (2-2,5 kg Güç)
- 8LB: Teleskobik mesafe 16 cm - 73 cm (3-4 kg Güç)
- 8LB V2: Telescobik mesafe 16 cm - 73 cm (3-4 kg Güç)
- 8LB Işıklı: Telescobik mesafe 20 cm - 82 cm (3-4 kg Güç)
- 10LB: Teleskobik mesafe 17 cm- 66 cm (4-5 kg Güç)
| Dimensions | |
| Diameter | 7 mm |
| Length | 501-1000 mm |
| Height | 6 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | Nickel (Ni) |
| Color | Gray |
| Gaussian Value | 1000-2000 Gaussian |
| Magnet Attraction Distance | 0-5 cm |
| Shape | Cylinder |
| Strenght | 1-3 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | N35 |
| Max. Operating Temperature | 80°C |
| Magnet Type | Neodymium (NdFeB) |
| Material Properties | |
| Coating | Paint |
| Color | Red |
| Complete Stainless | No |
| External Material Feature | Aluminum |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Exterior Material Quality | 7010 T6 Alüminyum |
| Sealing | No |