Levha Mıknatıs 430x250x1,5 mm
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stok: Stokta Var
- Stok No: MGK-TA-4
- Kategori: Büyük Boy Tabaka Mıknatıslar
| Stok | : | Stokta Var |
| Stok No | : | MGK-TA-4 |
| Kategori | : | Büyük Boy Tabaka Mıknatıslar |
Levha Mıknatıs 430x250x1,5 mm
Levha Mıknatıs 430x250x1,5 mm
Esnek Levha Mıknatıs - Ferrit Mıknatıslı - 2'li Paket
Levha mıknatıs ürünümüz 430x250 mm ebatında olup 1.5 mm kalınlığa sahiptir. Çeşitli pano üretimlerinde, hediyelik mıknatısların yapımında kullanıldığı gibi araç mıknatısı olarak da kullanılır.
Gıda firmalarının hijyen odalarına girmek için ayakkabıların temizlenmesinde de tercih edilmektedir. Ürünümüzle birlikte sertifika istenildiği taktirde verilmektedir.
Esnek yapısı ile bu levha mıknatıs düz olmayan yuvarlak yüzeylerde kullanıma uygundur. Küçük kalıplar halinde kesip hediyelik mıknatısı yapabilirsiniz. Veya etiket mıknatısı olarak kullanabilirsiniz.
Çeşitli Kullanım Alanları
- Hobi amaçlı
- Hediyelik mıknatıs yapımında
- Buzdolabı mıknatısı yapımında
- Pano yapımında
- Üzerine basarak ayakkabının metallerden temizliğinde
Gauss Sertifikasyonu ve Kurumsal Hizmetler
Önemli Not: Tüm mıknatıslarımız isteğe bağlı olarak Gauss sertifikasyonu ile teslim edilebilmekte olup bu hizmet talep üzerine ek ücret karşılığında sunulmaktadır. Mıknatıs üretiminin yanı sıra firmamız, her türlü manyetik sistem için kapsamlı Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti de vermektedir.
Hizmet Verdiğimiz Sektörler
Mıknatıs AVM; savunma, otomotiv, tekstil, savunma, lojistik, cam-seramik, kamu kurumları, gıda işleme, geri dönüşüm ve madencilik başta olmak üzere pek çok sektöre manyetik ekipman ve özel mıknatıs çözümleri üretmektedir.
| Ölçüler | |
| En | 301-400 mm |
| Boy | 401-500 mm |
| Yükseklik | 1,5 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 0-1 kg |
| Gauss Değeri | 0-500 Gauss |
| Kaplama | Yok |
| Mıknatıs Çekim Mesafesi | 0-5 cm |
| Renk | Siyah |
| Şekli | Dikdörtgen |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | Y35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 220°C |
| Mıknatıs Türü | Ferrit Esnek |