Ø100x60 mm Electromagnetic Magnet
Ø100x60 mm Electromagnetic Magnet
$212.50
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-E-10060
- Category: Yuvarlak Elektromıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-E-10060 |
| Category | : | Yuvarlak Elektromıknatıslar |
Product Added to Cart
Ø100x60 mm Electromagnetic Magnet
If you have questions about the product, you can contact our team before purchasing.
Product Added to Wishlist
Ø100x60 mm Electromagnetic Magnet
The product has been saved to your list so you can access it later. You can turn the product into an order at any time by going to the favorites area. Have fun shopping.
3 days in delivery!
Delivery by 30 April 2026 Thursday at the latest.
WhatsApp Support
Ø100x60 mm, P100/60 Yuvarlak, Çok Güçlü Elektromıknatıs Özellikleri
Ø100x60 mm, P100/60 (100 mm çapında, 60 mm yüksekliğinde) boyutundaki bu elektromıknatıs taşıma amaçlı ihtiyaçlarınızı karşılar. Şu örnekli işlerinizde kullanabilirsiniz. Kapak taşıma, boru taşıma, kutu taşıma benzeri çalışma alanlarınızda size büyük kolaylık sağlar.
Özellikleri
- Elektromıknatıslarımız su geçirmez özelliktedir.
- DC 5v, 12v, 24v seviyelerinde gerilim özelliğine sahiptirler.
- İstenilen çapta ve ölçüde elektromıknatıs üretimi yapmaktayız.
- 500.000 kullanım ömrüne sahiptirler.
- Çalışma sıcaklığı -10°C ile 100°C aralığındadır
Üretimini Yaptığımız Diğer Elektromıknatıs Ölçüleri
Aşağıdaki tablodan hangi boyutta elektromıknatısın ne kadar çekim gücü olduğunu, ağırlık bilgilerini vs inceleyebilirsiniz.

| Model | Uzunluk (mm) | Çekim (kgs) | Güç (W) | Kalınlık (mm) | Ağırlık (g) | |
| A | B | |||||
| MGK-E-4040 | 40 | 40 | 40.0 | 4.8 | 5.0 | 300 |
| MGK-E-4530 | 45 | 30 | 45.0 | 4.8 | 5.0 | 287 |
| MGK-E-4542 | 45 | 42 | 50.0 | 5.8 | 5.0 | 360 |
| MGK-E-5030 | 50 | 30 | 70.0 | 6.0 | 6.0 | 331 |
| MGK-E-5050 | 50 | 50 | 60.00 | 9.6 | 5.0 | 580 |
| MGK-E-5227 | 52 | 27 | 60.00 | 5.0 | 5.0 | 337 |
| MGK-E-5435 | 54 | 35 | 80.0 | 7.5 | 6.5 | 470 |
| MGK-E-6037 | 60 | 37 | 100.0 | 14.4 | 7.0 | 650 |
| MGK-E-6060 | 60 | 60 | 120.0 | 17.1 | 6.0 | 1000 |
| MGK-E-6330 | 63 | 30 | 100.0 | 9.6 | 8.0 | 550 |
| MGK-E-7035 | 70 | 35 | 200.0 | 12.0 | 10.0 | 800 |
| MGK-E-7045 | 70 | 45 | 200.0 | 15.0 | 10.0 | 1000 |
| MGK-E-7060 | 70 | 60 | 140.0 | 21.3 | 8.0 | 1360 |
| MGK-E-8038 | 80 | 38 | 240.0 | 15.0 | 10.0 | 1120 |
| MGK-E-8055 | 80 | 55 | 250.0 | 14.4 | 12.0 | 1620 |
| MGK-E-8060 | 80 | 60 | 240.0 | 23.5 | 10.0 | 1780 |
| MGK-E-9060 | 90 | 60 | 330.0 | 14.4 | 12.0 | 2250 |
| MGK-E-10043 | 100 | 43 | 340.0 | 21.0 | 15.0 | 2000 |
| MGK-E-10060 | 100 | 60 | 360.0 | 38.0 | 12.0 | 2780 |
| MGK-E-12060 | 120 | 60 | 400.0 | 41.3 | 15.0 | 4000 |
| MGK-E-15056 | 150 | 56 | 930.0 | 37.0 | 25.0 | 5800 |
| MGK-E-18063 | 180 | 63 | 1500.0 | 50.0 | 30.0 | 9500 |
| MGK-E-20060 | 200 | 60 | 2500.0 | 70.0 | 35.0 | 12000 |
| MGK-E-25080 | 250 | 80 | 3000.0 | 90.0 | 40.0 | 23000 |
| MGK-E-275110 | 275 | 110 | 4000.0 | 140.0 | 50.0 | 38000 |
Specifications
| Dimensions | |
| Diameter | 100 mm |
| Height | 51-75 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | Zinc (Zn) |
| Color | Gray |
| Gaussian Value | 12000-14000 Gaussian |
| Magnet Attraction Distance | 5-10 cm |
| Shape | Round |
| Strenght | 100-250 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Max. Operating Temperature | 100°C |
| Magnet Type | Electric |
| Material Properties | |
| Complete Stainless | Yes |
| External Material Feature | Steel |
| Exterior Material Quality | 304 Quality Stainless |
| Sealing | Yes |