150x100x15 mm Plate Type Scrap Magnet
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: Sadece Teklif
- Model: MGK-PL-94
- Category: El Mıknatısları
| Stock | : | Sadece Teklif |
| Model | : | MGK-PL-94 |
| Category | : | El Mıknatısları |
150x100x15 mm Plate Type Scrap Magnet
150x100x15 mm Plate Type Scrap Magnet
Plaka Tipi Hurda Mıknatısı İmalatı
Neodyum çok güçlü olaka mıknatıs 15 cm boyda imal edilerek hem geniş çekim alanı hem de ekstra güç sağlanmıştır. N35 kalite neodyum mıknatıslar ile bu plaka mıknatıs 100 kg yük taşıyabilmektedir. Bu değer düz ve kalın materyal çekildiğinde geçerlidir. Üretimini yaptığımız hurda taşıma mıknatısları portatif yapıdadır.
Çalışma alanlarınızda, sanayi ortamlarında yerde bulunan ufak miktarda metalleri toplar. Genellikle ufak miktarda metaller için kullanılsa da talep edilirse büyük ebatlarda güçlü hurda mıknatısları üretilebilir. İncelediğiniz ürünün çekim gücü 100kg'dır. İsteklerinize göre bu çekim gücü artırılabilir. Bizlerle iletişime geçip taleplerinizi oluşturabilirsiniz.
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
Specifications
| Dimensions | |
| Width | 100 mm |
| Length | 126-150 mm |
| Height | 15 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | Paint |
| Color | Gray |
| Gaussian Value | 4000-5000 Gaussian |
| Magnet Attraction Distance | 5-10 cm |
| Shape | Rectangular |
| Strenght | 75-100 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | N35 |
| Max. Operating Temperature | 80°C |
| Magnet Type | Neodymium (NdFeB) |
| Material Properties | |
| Color | Red |
| Complete Stainless | Yes |
| Sealing | Yes |