Ø220x110x25 mm Ferrite Magnet (Diameter: 220 mm, Inner Diameter: 110 mm, Thickness: 25 mm)
Ø220x110x25 mm Ferrite Magnet (Diameter: 220 mm, Inner Diameter: 110 mm, Thickness: 25 mm)
$32.48
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-FE-39
- Category: Normal Delikli Ferrit Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-FE-39 |
| Category | : | Normal Delikli Ferrit Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| 5 Quantity | $155.88 | $31.18 | |
| 10 Quantity | $298.77 | $29.88 | |
| Stok Yok! | 50 Quantity | $1,428.90 | $28.58 |
Please contact us for larger quantities.
Product Added to Cart
Ø220x110x25 mm Ferrite Magnet (Diameter: 220 mm, Inner Diameter: 110 mm, Thickness: 25 mm)
If you have questions about the product, you can contact our team before purchasing.
Product Added to Wishlist
Ø220x110x25 mm Ferrite Magnet (Diameter: 220 mm, Inner Diameter: 110 mm, Thickness: 25 mm)
The product has been saved to your list so you can access it later. You can turn the product into an order at any time by going to the favorites area. Have fun shopping.
3 days in delivery!
Delivery by 03 May 2026 Sunday at the latest.
WhatsApp Support
Çap 220 mm, İç Çap 110 mm Ferrit Halka Mıknatıs
Büyük çapta olan bu ferrit mıknatıs Y35 kalitesi ile çok yüksek çekim gücü sunar. Manyetik tambur yapımında kullanılabileceği gibi özel projelerde de kullanılabilir. Seramik mıknatıslar oksit mıknatıs olarak da isimlendirilir. Bu Y35 kömür mıknatıslar demir oksit, baryum veya stronsiyum elementlerinden meydana gelmiştir. 220°C sıcaklığa kadar çalışma sunar.
Neodyum mıknatıslara göre çekim gücü daha düşüktür. Ancak ekonomik olmaları sebebiyle tercih edilmektedirler. Ferrit mıknatıslar ne kadar orta güç sınıfında olsalar da bu mıknatısları birbirinden ayırmak çok zor olacak.
Bilgi: Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Magneteksan firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
Specifications
| Dimensions | |
| Diameter | 201-250 mm |
| Inner Diameter | 101 mm + |
| Height | 25 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | None |
| Color | Black |
| Gaussian Value | 2000-3000 Gaussian |
| Magnet Attraction Distance | 10-15 cm |
| Shape | Ring (Holey) |
| Strenght | 50-75 kg |
| Tolerance | ± 1 mm |
| Grade | Y35 |
| Max. Operating Temperature | 220°C |
| Magnet Type | Ferrite (Oxide) |