Ø28x9x10 mm Black Magnet
Ø28x9x10 mm Black Magnet
$0.44
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-FE-49
- Category: Normal Delikli Ferrit Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-FE-49 |
| Category | : | Normal Delikli Ferrit Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| 100 Quantity | $42.72 | $0.43 | |
| 250 Quantity | $102.35 | $0.41 | |
| 500 Quantity | $195.80 | $0.39 | |
| 1000 Quantity | $373.79 | $0.37 | |
| Stok Yok! | 2500 Quantity | $889.98 | $0.36 |
Please contact us for larger quantities.
Product Added to Cart
Ø28x9x10 mm Black Magnet
If you have questions about the product, you can contact our team before purchasing.
Product Added to Wishlist
Ø28x9x10 mm Black Magnet
The product has been saved to your list so you can access it later. You can turn the product into an order at any time by going to the favorites area. Have fun shopping.
3 days in delivery!
Delivery by 04 May 2026 Monday at the latest.
WhatsApp Support
28 mm Çap Siyah Mıknatıs - Ferrit
28 mm çapında x 9 mm iç çapında x 10 mm kalınlığında olan bu yuvarlak ferrit mıknatısımız Y35 kalite olarak üstün bir performans sunar. Ferrit mıknatıs diğer adıyla oksit (300 oksit) kömür mıknatıslar demir oksit, baryum veya stronsiyum elementlerinden oluşur. Siyah renklerdeki bu halka ferrit mıknatıs delikli versiyondur.
Neodyum mıknatıslara göre daha düşük çekme gücü olan bu mıknatıslar fiyat olarak da daha ekonomiktir. Yuvarlak , halka ferrit mıknatıslarımız olduğu gibi, dikdörtgen, kare, delikli gibi şekillerde Y35 mıknatıslarımız bulunmaktadır.
Bilgi: Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Magneteksan firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
Specifications
| Dimensions | |
| Diameter | 28 mm |
| Inner Diameter | 9 mm |
| Height | 10 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | None |
| Color | Black |
| Gaussian Value | 1000-2000 Gaussian |
| Magnet Attraction Distance | 0-5 cm |
| Shape | Ring (Holey) |
| Strenght | 3-5 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | Y35 |
| Max. Operating Temperature | 250°C |
| Magnet Type | Ferrite (Oxide) |