40x20x5 mm Y35 Quality Ferrite Magnet
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-FE-34
- Category: Kare Dikdörtgen Ferrit Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-FE-34 |
| Category | : | Kare Dikdörtgen Ferrit Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| 100 Quantity | $16.78 | $0.17 | |
| 250 Quantity | $40.19 | $0.16 | |
| 500 Quantity | $76.89 | $0.15 | |
| 1000 Quantity | $146.79 | $0.15 | |
| 2500 Quantity | $349.50 | $0.14 |
Please contact us for larger quantities.
40x20x5 mm Y35 Quality Ferrite Magnet
40x20x5 mm Y35 Quality Ferrite Magnet
40x20x5 mm Ferrit Y35 Kalite Mıknatıs
Seramik mıknatıs 300 Oksit 40x20x5 mm ferrit mıknatıs birbirine çarptırılmamalıdır. Hassas yapıda olan bu siyah mıknatıslar dikkatli kullanıldığı sürece bir hasar almaz. Dış ortama karşı dayanıklı kaplaması olsa da darbelerde ve çarptırmada hasar alabilir. Birden fazla alımlarda birbirine çarptırılmamalıdır. Birbirinden ayırırken dikkatli olunmalıdır.
Teknik Detaylar
- Uzunluk 40 mm
- Genişlik 20 mm
- Kalınlık 5 mm
- Tolerans: ± 0,2 mm
- Çalışma sıcaklığı: 220°C'ye kadar
- Çekim gücü: 10 kg
- Kalite: Y35
- Kaplama: Seramik
Mıknatıslarımız Gauss sertifikasyonuna sahip olup talep edilirse ekstra ücreti ile tarafınıza gönderilecektir. Firmamız tüm manyetik sistemlerde Gauss ölçümü ve sertifikalandırma hizmeti vermektedir. Magneteksan firması savunmadan otomotive, kamudan gıda firmalarına, geri dönüşümden madene birçok endüstriye manyetik ekipman ve mıknatıs üretimi yapmaktadır.
Specifications
| Dimensions | |
| Width | 20 mm |
| Length | 40 mm |
| Height | 5 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | None |
| Color | Black |
| Gaussian Value | 500-1000 Gauss |
| Magnet Attraction Distance | 0-5 cm |
| Shape | Rectangular |
| Strenght | 0-1 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | Y35 |
| Max. Operating Temperature | 220°C |
| Magnet Type | Ferrite (Oxide) |