Ø40x22x8 mm Ferrite Ring Magnet
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-FE-73
- Category: Normal Delikli Ferrit Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-FE-73 |
| Category | : | Normal Delikli Ferrit Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| 100 Quantity | $71.76 | $0.72 | |
| 250 Quantity | $171.93 | $0.69 | |
| 500 Quantity | $328.90 | $0.66 | |
| 1000 Quantity | $627.91 | $0.63 | |
| Stok Yok! | 2500 Quantity | $1,495.02 | $0.60 |
Please contact us for larger quantities.
Ø40x22x8 mm Ferrite Ring Magnet
Ø40x22x8 mm Ferrite Ring Magnet
Çap 40 mm, İç çap: 22 mm, Kalınlık: 8 mm Y35 Ferrit Mıknatıs
Bu ferrit mıknatıs delikli, halka yapısı ile birçok projenizde size yardımcı olabilir. Küçük yapıdaki bu ürünler sensör mıknatısı olarak kullanılabilir. Ferrit mıknatıslar seramik mıknatıs, kömür mıknatıs ve oksit mıknatıs olarak da isimlendirilir. Bu Y35 mıknatıslar demir oksit, baryum veya stronsiyum elementlerinden meydana gelmiştir. 220°C sıcaklığa kadar çalışma sunar.
Neodyum mıknatıslara göre daha düşük çekme gücü olan bu mıknatıslar fiyat olarak da daha ekonomiktir. Halka ferrit mıknatıslarımız olduğu gibi kare, yuvarlak gibi şekillerde Y35 mıknatıslarımız bulunmaktadır.
Toptan mıknatıs alımı yapmak için bize mail atabilirsiniz. Firmamız hem yurtdışı tedariği yapmakta hem de mıknatıs imalatı yapmaktadır.
Specifications
| Dimensions | |
| Diameter | 40 mm |
| Inner Diameter | 22 mm |
| Height | 8 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | Seramik |
| Color | Black |
| Gaussian Value | 500-1000 Gauss |
| Magnet Attraction Distance | 0-5 cm |
| Shape | Ring (Holey) |
| Strenght | 3-5 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | Y35 |
| Max. Operating Temperature | 220°C |
| Magnet Type | Ferrite (Oxide) |