52.5x36.5 mm Motor Magnet, Arc Magnet
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-FE-44
- Category: Ferrit Ark Mıknatıslar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-FE-44 |
| Category | : | Ferrit Ark Mıknatıslar |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| Stok Yok! | 50 Quantity | $238.80 | $4.78 |
Please contact us for larger quantities.
52.5x36.5 mm Motor Magnet, Arc Magnet
52.5x36.5 mm Motor Magnet, Arc Magnet
Y35 Ferrit Ark Mıknatıs, Motor Mıknatısı (1 Adet Fiyatıdır)
Ferrit ark mıknatısı, stronsiyum, baryum, manganez, nikel ve çinko gibi bir veya daha fazla ek metalik elementin küçük oranlarıyla karıştırılarak elde edilir. İçerik olarak ise büyük oranlarda demir (III) oksit (Fe2O3, pas) karıştırılarak ve ateşlenerek yapılan seramik bir malzemedir.
Ferrit motor mıknatısı olarak kullanılan bu ark mıknatıslar birçok farklı ölçüye sahiptir. Bunlar iç çap, dış çap, kalınlık, en, boy ve derece şeklindedir. Bu yüzden hem ürün fotoğraflarında hem de aşağıda verilen ölçülere dikkat ediniz.
Y35 kalite ferrit arc mıknatıs 52,5 mm genişliğinde ve 36,5 mm boyundadır.
Specifications
| Dimensions | |
| Width | 36,5 mm |
| Length | 52,5 mm |
| Height | 6 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | None |
| Color | Black |
| Gaussian Value | 1000-2000 Gaussian |
| Magnet Attraction Distance | 0-5 cm |
| Shape | Arc |
| Strenght | 3-5 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | Y35 |
| Max. Operating Temperature | 250°C |
| Magnet Type | Ferrite (Oxide) |