Hospital Magnet – Scalpel and Syringe Magnet
Hospital Magnet – Scalpel and Syringe Magnet
$147.50
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-CE-1-P1
- Category: El Mıknatısları
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-CE-1-P1 |
| Category | : | El Mıknatısları |
| Quantity | Pack Price | Unit Price | |
|---|---|---|---|
| 3 Quantity | $424.80 | $141.60 | |
| 6 Quantity | $814.20 | $135.70 | |
| 9 Quantity | $1,168.20 | $129.80 | |
| 12 Quantity | $1,486.80 | $123.90 | |
| 15 Quantity | $1,770.00 | $118.00 |
Please contact us for larger quantities.
Product Added to Cart
Hospital Magnet – Scalpel and Syringe Magnet
If you have questions about the product, you can contact our team before purchasing.
Product Added to Wishlist
Hospital Magnet – Scalpel and Syringe Magnet
The product has been saved to your list so you can access it later. You can turn the product into an order at any time by going to the favorites area. Have fun shopping.
3 days in delivery!
Delivery by 24 May 2026 Sunday at the latest.
WhatsApp Support
Portatif Hastane Mıknatısı, Neşter ve Şırınga Toplama Mıknatısı
Bu çek bırak el mıknatısı hastanelerde ameliyat veya muayene sonrasında artan metalleri toplar. Şırınga parçaları, neşter parçalarını çekip bir kutuya koymak için ideal bir üründür. Şırınga mıknatısı olarak eliniz ile toplamaya zorlandığınız bu tarz parçaları rahatça toplayabilir ve taşıma kutularına bırakabilirsiniz. Neşter vb. tehlikeli malzemeleri elinizle toplamak yerine bu portatif neşter mıknatısı ile toplayabilirsiniz. Ayrıca kareter setlerinin parçaları da mıknatıs ile çekebilirsiniz.
Yerli imalat olan bu ürün metal ürünleriniz toplamanız ile birlikte kolu çektiğinizde hepsini geri bırakır. Yer kaplamaz ve kullanımı kolaydır. Sağlık ocaklarında, hastanelerde, muayenehanelerde etkinlikle kullanılabilir. Kurumsal çözüm üreten firmanızın size uygun ebatlarda ve çekim güçlerinde mıknatıs üretebilmesi için bizimle irtibat kurabilirsiniz.
| Dimensions | |
| Diameter | 100 mm |
| Length | 70 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | None |
| Color | Gray |
| Gaussian Value | 2000-3000 Gaussian |
| Magnet Attraction Distance | 0-5 cm |
| Shape | Cylinder |
| Strenght | 10-15 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | N35 |
| Max. Operating Temperature | 80°C |
| Magnet Type | Neodymium (NdFeB) |
| Material Properties | |
| Coating | Stainless |
| Color | Gray |
| Complete Stainless | Yes |
| External Material Feature | Steel |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Exterior Material Quality | 304 Quality Stainless |
| Sealing | Yes |