PML-2000 Magnetic Hoist - 2000 kg Power
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stock: In Stock
- Model: MGK-PML-2000
- Category: Manyetik Kaldıraçlar
| Stock | : | In Stock |
| Model | : | MGK-PML-2000 |
| Category | : | Manyetik Kaldıraçlar |
PML-2000 Magnetic Hoist - 2000 kg Power
PML-2000 Magnetic Hoist - 2000 kg Power
2000 kg (2 Ton) Manyetik Kollu Kaldıraç - PML 2000 - EN AZ 55 mm MALZEMEDE 2000 kg KALDIRIR.
2 Tonluk Manyetik kaldıraç nasıl kullanılır?
- Cihazı kullanmadan önce, çekeceğiniz parçanın yüzeyini temizleyiniz.
- Manyetik kaldıracı parçanızın ağırlık merkezine getirin.
- Cihazı aktif etmek için önce manyetik kaldıracı kaldıracağınız parçanın üzerine indirin.
- Kolu çekin ve cihazı aktif edin.
- Manyetik güç parçanızı tuttuktan sonra vinç vb. yardımı ile metali kaldırın ve taşıyın.
- Parçanız istediğiniz konuma geldiğinde kolu tekrar kapalı duruma getirin.
!!! TAŞINACAK MALZEME 1 - 2mm GİBİ İNCE İSE TEKNİK EKİP İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ!
İNCE MALZEMELERDE TAŞIMA GÜCÜ DÜŞECEĞİ İÇİN YÜKSEK KAPASİTELİ KALDIRAÇ TERCİH EDİLMEMELİDİR.
Manyetik kaldıraçların materyal kalınlığına göre güç verimliliği?
Manyetik kollu kaldıraçlarımız karşısındaki çekeceği metalin kalınlığına göre güç sunar. Alacağınız PML modelinin hangi materyal kalınlığında ne kadar güç sunduğunu aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Manyetik kaldıraçların materyal kalitesine göre güç verimliliği?
Manyetik kaldıraçlar, çekeceği metalin kalitesine ve türüne göre farklı güç değerleri sunar. Tam verimliliği düşük karbon çeliği çekerken sunarken en düşük çekme gücünü ise dökme demirde verir.
| Malzeme | Verimlilik |
| Düşük karbonlu çelik | 100% |
| Orta karbonlu çelik | 90% |
| Yüksek karbonlu çelik | 80% |
| Yüksek alaşımlı çelik | 70% |
| Dökme demir | 50% |
| Stok No | Güç (Düz) | Güç (Oval) | Max.Güç | Ağırlık (kg) | W | L | H | I | °C |
| MGK-PML-100 | 100 | 50 | 350 | 3 | 62 | 92 | 67 | 126 | <80 |
| MGK-PML-300 | 300 | 150 | 1050 | 6 | 92 | 162 | 91 | 155 | <80 |
| MGK-PML-600 | 600 | 300 | 2100 | 20 | 122 | 232 | 117 | 196 | <80 |
| MGK-PML-1000 | 1000 | 500 | 3500 | 37 | 176 | 258 | 163 | 285 | <80 |
| MGK-PML-2000 | 2000 | 1000 | 7000 | 68,3 | 234 | 378 | 212 | 426 | <80 |
| MGK-PML-3000 | 3000 | 1500 | 10500 | 87,5 | 286 | 458 | 261 | 521 | <80 |
| MGK-PML-5000 | 5000 | 1800 | 18000 | 198 | 296 | 720 | 266 | 700 | <80 |
Specifications
| Dimensions | |
| Width | 201-250 mm |
| Length | 201-250 mm |
| Height | 101-250 mm |
| Magnet Properties | |
| Coating | Nickel (Ni) |
| Color | Gray |
| Gaussian Value | 12000-14000 Gaussian |
| Magnet Attraction Distance | 5-10 cm |
| Shape | Rectangular |
| Strenght | 1000-3000 kg |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Grade | N42 |
| Max. Operating Temperature | 80°C |
| Magnet Type | Neodymium (NdFeB) |
| Material Properties | |
| Color | Yellow |
| Complete Stainless | No |
| External Material Feature | Steel |
| Tolerance | ± 0,1 mm |
| Exterior Material Quality | ST37 |
| Sealing | No |
| Ürün Özellikleri | |
| Ağırlık | 65,5 kg |