150x100x15 mm Plaka Tipi Hurdacı Mıknatısı
KDV: Fiyatlara %20 KDV dahildir
Minimum Sipariş: 1 Adet ve Üzeri Sepete Ekle
- Stok: Sadece Teklif
- Stok No: MGK-PL-94
- Kategori: El Mıknatısları
| Stok | : | Sadece Teklif |
| Stok No | : | MGK-PL-94 |
| Kategori | : | El Mıknatısları |
150x100x15 mm Plaka Tipi Hurdacı Mıknatısı
150x100x15 mm Plaka Tipi Hurdacı Mıknatısı
Plaka Tipi Hurda Mıknatısı İmalatı
Neodyum çok güçlü olaka mıknatıs 15 cm boyda imal edilerek hem geniş çekim alanı hem de ekstra güç sağlanmıştır. N35 kalite neodyum mıknatıslar ile bu plaka mıknatıs 100 kg yük taşıyabilmektedir. Bu değer düz ve kalın materyal çekildiğinde geçerlidir. Üretimini yaptığımız hurda taşıma mıknatısları portatif yapıdadır.
Çalışma alanlarınızda, sanayi ortamlarında yerde bulunan ufak miktarda metalleri toplar. Genellikle ufak miktarda metaller için kullanılsa da talep edilirse büyük ebatlarda güçlü hurda mıknatısları üretilebilir. İncelediğiniz ürünün çekim gücü 100kg'dır. İsteklerinize göre bu çekim gücü artırılabilir. Bizlerle iletişime geçip taleplerinizi oluşturabilirsiniz.
Ürün hakkında detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.
| Ölçüler | |
| En | 100 mm |
| Boy | 126-150 mm |
| Yükseklik | 15 mm |
| Mıknatıs Özellikleri | |
| Çekim Gücü | 75-100 kg |
| Gauss Değeri | 4000-5000 Gauss |
| Kaplama | Boya |
| Mıknatıs Çekim Mesafesi | 5-10 cm |
| Renk | Gri |
| Şekli | Dikdörtgen |
| Tolerans | ± 0,1 mm |
| Mıknatıs Sınıfı | N35 |
| Max. Çalışma Sıcaklığı | 80°C |
| Mıknatıs Türü | Neodyum (NdFeB) |
| Materyal Özellikleri | |
| Komple Paslanmaz | Evet |
| Renk | Kırmızı |
| Sızdırmazlık | Evet |