Menu
Your Cart

Plaka Mıknatıslar

Gıda Firmalarına Konveyör Üzeri Mıknatıs Seperatör Neodyum mıknatıslı bu plaka mıknatıs 1200 mm boyu ile konveyör bant üzeri için özel tasarlandı. Altından geçecek gıdaların metal temizliğinde kullanılan manyetik seperatör rolü görmektedir. Mıknatısın kalınlığına göre çekim mesafesi değişmektedir. ..
0,00 TL
Manyetik Taşıma Plaka Mıknatısı - Kolay Montaj - Mapalı Neodyum çok güçlü mıknatıslı bu plaka mıknatıs firmanızın özel amaçları için tasarlandı. Özel manyetik plaka üretimi yapan firmamız size özel ebatlarda ve güçlerde manyetik sistemler üretmektedir. Bizimle iletişime geçerek teknik çiziminiz var..
0,00 TL
Kaldırma - Taşıma Plaka Mıknatısı - Kolay Montaj - Mapalı Ferrit mıknatıslı bu plaka mıknatıs İstanbul Pendik'te bulunan kendi tesislerimizde üretilmektedir. Çok güçlü yapısı ile istenilen ortamda metalleri rahatça çeker. Yüksekliğinin fazla olması hem manyetik alanı artırmakta hem çekim gücünü yük..
0,00 TL
İstanbul Neodyum Plaka Mıknatıs İmalatı Neodyum mıknatıslı bu plaka mıknatıs kendi tesislerimizde üretilmektedir. Çok güçlü yapısı ile istenilen ortamda metalleri rahatça çeker. İstanbul plaka mıknatıs üretimi yapan firmamız size özel manyetik sistemler üretmektedir.   Yürüyen bant üzerine ö..
0,00 TL
Cıvata Delikli - Kulaklı Neodyum Plaka Mıknatıs Neodyum mıknatıslı bu plaka mıknatıs 15 cm boyunda ve 6 cm enindedir. Çok güçlü yapısı ile istenilen ortamda metalleri rahatça çeker.   Kauçuk imalat için ürettiğimiz bu plaka mıknatıs, yürüyen bant üzerine monte edilerek kauçuklardan metalleri..
0,00 TL
Sensör Hizalama İçin Plaka Mıknatıs Ters kutuplu olarak karşılıklı hizaya getirilen bu iki plaka mıknatıs sensör hizalama için kullanılır. Firmamıza mail atarak size özel ebatlarda plaka mıknatıs üretimi yapabiliriz. Neodyum çok güçlü mıknatıslar kullanılarak imal edilen ürün, karşılıklı N ve S kut..
0,00 TL
İkiz Plaka Mıknatıs Neodyum Nerelerde Kullanılır? Plaka mıknatıs veya diğer tabirle levha mıknatıs genelde gıda firmaları tarafından kullanılır. Bu ikiz plaka ise hem gıda firmalarına hem plastik firmalarına uygundur. Bir elek mıknatıs gibi çalışarak ürünlerden metalleri ayrıştırır. Akan sıvı veya ..
0,00 TL
Metal Dedektör Faaliyet Testi İçin Numune Kalıpları Genellikle gıda firmalarının kullandığı metal dedektör cihazlarının faaliyet testinde kullanılır. Gıdalar metal dedektör içine girmeden önce dedektörün test edilmesi gerekir. Üretimini yaptığımız bu test kalıpları bir gıda gibi davranıp metal dede..
0,00 TL
Kulaklı Plaka Mıknatıs Nerelerde Kullanılır? Plaka mıknatıs veya diğer tabirle levha mıknatıs genelde gıda firmaları tarafından kullanılır. Üretimi yapılan gıdaların, bakliyat ve hububatların metallerden ayrışması gerekmektedir. Hatta sıvı gıdaların da metallerden, metal tozlarından ayıklanması ger..
0,00 TL
1100x330x300 mm Neodyum Plaka Mıknatıs
Yeni
Çok Güçlü Neodimyum Manyetik Plaka Mıknatıs  Komple paslanmaz zırha sahip bu ürün üstü boyalı olarak imal edilir. Neodyum mıknatıslı bu plaka mıknatıs 1100 mm boyu ile konveyör bant üzeri için özel tasarlandı. Altından geçecek gıdaların, plastiklerin, maden ocağı ürünlerinin metal ay..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Plaka Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Kurulduğu ilk günden bu yana mıknatıs ve manyetik sistemler alanında kaliteli hizmet faaliyetlerine devam eden firmamız, plaka mıknatıslar alanında da birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Dış yüzeyleri paslanmaz kaplanmış olan bu plakalar, sektör içerisinde tabaka mıknatıslar olarak da tanınmaktadır. Çeşitli alanlarda farklı amaçlar için yaygın olarak kullanılmaktadır. Sırt yüzeyleri ferro çelik malzeme ile kaplı olan plaka mıknatıs modelleri, değişik boy ve kalınlıklarda üretilmektedir. Böylece kişiler, kullanım alanı ve amacına en uygun olan levha – plaka mıknatısları satın alma şansı elde etmektedir. Sitemiz içerisinde her ihtiyaca uygun şekilde tasarlanmış olan modellere yer verilmektedir. Üstelik sitemiz içerisinde sektörün en seçkin, en kaliteli ürün seçenekleri değerli müşterilerimiz için satışa sunulmaktadır. Her alanda sağlamış olduğu ürün çeşitliliği ve kalitesi ile dikkat çeken online satış platformumuz, sektöründe öncü firmalar arası da yer almaktadır.


Esnek ve kesilebilir olan mıknatıs modelleri olarak en sık tercih edilen levha mıknatıslar, sanayi veya bilimsel çalışmalarda kullanılmak için tercih edilmektedir. Gerek kalitesi gerek çeşitliliği ile dikkat çeken sitemiz, aynı zamanda fiyat ve ödeme kolaylıkları nedeniyle de %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. İstediğiniz kalınlık ve ebatlarda mıknatıs ürünlerimizi tek tık ile inceleyebilir, hemen sepete ekleyerek satın alabilirsiniz. Maliyeti düşük ve kullanım açısından üstün kalite standartlarına sahip ürün seçeneklerine sahip olan online satış sitemiz içerisinde her ihtiyaca tek tık ile yanıt verilmektedir.