Menu
Your Cart

Balıkçı Mıknatısları

60 mm Deniz Mıknatısı - Neodyum Çok Güçlü - 600 kg Çap 60 mm magnet fishing neodyum mıknatıstan üretilmiş olup çekim gücü çok yüksektir. Bünyemizde ürettiğimiz bu çok özel deniz mıknatısı sınırlarınızı zorlayacaktır. Toplam kaldırma gücü 600 kg olan bu efsane güçlü deniz mıknatısı il..
2.941,60 TL
D60 mm Çapında Halkalı Balıkçı Pot Mıknatısı - Magnet Fishing İncelemiş olduğunuz halkalı mıknatıs neodyum mıknatıstan üretilmiştir. Bu nedenle çok güçlüdür ve 90-120 kg arası çekim gücüne sahiptir. Fotoğraflar ürünün kendisine aittir. Bünyemizde bizzat yaptığımız testlerin fotoğrafı yukarıda mevcu..
20%
549,68 TL 687,35 TL
D32 mm Çapında Balıkçı Pot Mıknatısı - Magnet Fishing İncelemiş olduğunuz balıkçı mıknatısı neodyum yapıda olup çekme gücü 15-30 kg arasındadır. Ürün fotoğrafı temsili değil bizzar ürünün kendi fotoğrafıdır. Bu fishing magnet istekleriniz doğrultusunda farklı ebatlarda üretilebilir. Daha güçlü mode..
175,00 TL
D48 mm Fishing Magnet - Deniz, Balıkçı Mıknatısı Çap 48 mm fishing magnet neodyum mıknatıstan üretilmiş olup çekim gücü çok yüksektir. Ufak ebatlarına rağmen 48 mm bu deniz, balıkçı mıknatısı 50-75 kg arasında ağırlık çekebilmektedir. Bu fishing magnet istediğiniz ölçü ve çekim güçlerinde..
425,00 TL
Ø25 mm Çapında Deniz Mıknatısı (Fishing Magnet) İncelemiş olduğunuz deniz mıknatısı (fishing magnet) çok güçlü neodyum mıknatıstan üretilmiştir. 10-20 kg ağırlığa kadar yük kaldırabilmektedir. 2.5 cm çapı bulunan bu magnet fishing deniz mıknatısının kalınlığı ise 7.7 mm'dir. Farklı ebatla..
135,00 TL
Ø40 mm Çapında Balıkçı Mıknatısı - Magnet Fishing İncelemiş olduğunuz deniz mıknatısı neodyum yapıda olup çekme gücü yüksektir. 25-40 kg arasında ağırlık çekebilmektedir. Mıknatısın kalınlığı ise 10 mm boyutundadır. Bu kurtarma mıknatısı istekleriniz doğrultusunda boyutlandırılabilir. Eğer farklı e..
199,00 TL
Çift Taraflı (Double Sided) Fishing Magnet 360° Çekim, 150-200 kg Arası Çekim Gücü İncelemiş olduğunuz çift taraflı (double sided) fishing magnet neodyum mıknatıstan üretilmiştir. Doğadaki en güçlü mıknatıs neodyum mıknatıslardır. Hem sağ hem sol taraflı 50-100 kg arası çekim gücü vardır. Yani iki ..
0,00 TL
70 mm Deniz Mıknatısı - Kancalı Kurtarma Mıknatısı Kendi imalatımız olan 70 mm deniz mıknatısı çok güçlü neodyum mıknatıs üretimidir. 150 kg ağırlığa kadar taşıyabilir. Ultra güçlü olan bu deniz mıknatısı magnet fishing hobi amaçlı deniz, nehir, göl gibi yerlere atılabilir. Büny..
15%
665,83 TL 790,83 TL
Ø100 mm Deniz Mıknatısı - Kancalı Kurtarma Mıknatısı - 250 kg Güç
Yeni
100 mm Çapında Halkalı Deniz Mıknatısı İncelemiş olduğunuz deniz mıknatısı göl, nehir gibi alanlara atılaral demir, hyrda toplamanızı sağlar. Hem hobi hem bir kazanç olarak yapılabilir. Halkalı mıknatıs neodyum mıknatıstan üretilmiştir. Bu nedenle çok güçlüdür ve 250 kg çekim gücü vardır. Ürün..
2.000,00 TL
3 mm Turuncu Halat - Karabina Kancalı - 25 Metre
Yeni
Turuncu Renk Halat - Deniz, Balıkçı Mıknatıslarına Uygun - Karabina Kancalı3 mm kalınlığında turuncu renk bu halat, karabinası ile birlikte üretimini yaptığımız deniz mıknatıslarına uygundur. 50 kg altı taşıma kapasiteli deniz mıknatıslarımız için tavsiye etmekteyiz. Satışını yaptığımız deniz mıknat..
207,50 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Balıkçı Mıknatısları Çeşitleri ve Fiyatları

Balıkçı mıknatısları alanında en iyi ve en kaliteli seçenekleri sizlere sunan web sitemiz, aynı zamanda alışverişi de daha hızlı, kolay, keyifli bir hale getirmektedir. Kaliteli ve tam ihtiyacınıza uygun olan balıkçı mıknatıslarına ulaşmak, sipariş vermek tek tık kadar basit! Günün istediğiniz her saati ürünleri inceleyebilir, detaylı bilgi alabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.


Uluslararası standartları göz önüne alarak müşterileri için en iyi balıkçı mıknatısı seçeneklerini stokları içerisinde bulunduran firmamız, online satış alanında güvenilir alışveriş imkanı ile dikkat çekmektedir. En iyi ve mükemmel mıknatısı arayan birçok balıkçının ortak buluşma adresi olarak da ön plana çıkmaktadır. Balıkçılar için balık tutmayı daha kolay bir hale getirmesinden dolayı günümüzde sık sık tercih edilmektedir. Mıknatıs balıkçılığı olarak da özel ilgi alanlarına hitap etmektedir.


Uygun fiyata kaliteli ürünleri satın almak için hemen sitemizde yer alan kategorilerden aradığınız ürüne hızlıca ulaşabilirsiniz. Aynı anda birçok ürünü karşılaştırarak sizlerin ihtiyacına ve bütçesine en uygun ürünü hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Özel boyutlara sahip olan balıkçı mıknatısı ürün çeşitleri online satış sitesi içerisinde yer almaktadır. İstediğiniz her yerden ve her an sitemize giriş yaparak sipariş verebilirsiniz. Güncel stoklar ile hizmet vermeye özen gösteren firmamız, kargoları en hızlı sürede ulaştırmaktadır. Böylece her alanda %100 müşteri memnuniyeti ile sektör içerisinde faaliyetlerine devam etmektedir.