Menu
Your Cart

El Mıknatısları

Ferrit (Seramik) Mıknatıslı Çivi, Vida, Cıvata Toplama Mıknatısı (200x100 mm) Üretimini yaptığımız bu seramik el mıknatısı portatif yapıdadır. Hurda taşıma, çivi, metal toplama işlerinizi görür. Çalışma alanlarınız içinde zemindeki metal tozlarını, sanayi ortamlarında yerde bulunan ufak ebattaki me..
15%
1.249,00 TL 1.475,00 TL
Hurda Kaldırma/Taşıma Mıknatısları Üretimini yaptığımız hurda taşıma mıknatısları portatif yapıdadır. Çalışma alanlarınızda, sanayi ortamlarında yerde bulunan ufak miktarda metalleri toplar. Genellikle ufak miktarda metaller için kullanılsa da talep edilirse büyük ebatlarda güçlü hurda mıknatısları..
3.999,00 TL
Kapaklı El Mıknatısı Özellikleri - 200x120x25mm - Ferrit Neodyum mıknatıs yerine seramik ferrit mıknatıs barındıran bu kapaklı el mıknatısı daha az çekim gücüne sahiptir. Ürün ile metal malzemelerinizi zeminden toplayabilir ve tutamak ile alt kısmı ayırarak metalleri tekrar geri bırakabilirsiniz. P..
20%
1.999,00 TL 2.500,00 TL
Magneto; Kalıptan Metal Alma Mıknatısı - Magnetic Claw Pick Up Tool Plier for Punch Press Magneto mıknatısı farklı amaçlarla kullanılabileceği gibi kalıp içinden metal parçaları almak için de kullanılabilir. Strong magnetic claw pick up tool plier for punch press kesme kalıbı içerisinden parça alab..
294,02 TL
Sanayi Tipi Manyetik Tekerlekli Süpürge – Çivi Metal Toplama, Hurdacı Mıknatısı Manyetik süpürge zeminde bulunan fazlalık metalleri toplayarak güvenliği sağlar. Çivi, vidalar ve daha küçük ebatta metaller manyetik süpürge ile toplanır. Çek bırak özelliği sayesinde kolayca geri dönüşüm kutula..
4.499,00 TL
Kapaklı El Mıknatısı Özellikleri - 200x120x25mm Bu kapaklı el mıknatısı sayesinde metal malzemelerinizi zeminden ayırabilirsiniz. Portatif metal toplayıcı olarak kullanıp istenmeyen metal parçalarından kurtulabilirsiniz.- 200x120x25 mm ölçülerinde kapaklı el mıknatısı içerisinde neodyum mıknatıs ba..
5.999,00 TL
Portatif Çek Bırak El Mıknatısı - Metal Toplayıcı Metal toplama için kullanılan bu portatif çek bırak el mıknatısı sayesinde pratik olarak tüm metal parçalarını çekebilirsiniz. Kullanılışı: Bu kolay kullanıma sahip olan mıknatıs türünü eliniz ile tutamak alanından tutunuz. Metalleri çektikten sonr..
1.229,17 TL
Portatif Metal Toplayıcı Mıknatıs, Ø90 mm, Boy: 220 mm Metal toplama için kullanılan bu portatif çek bırak el mıknatısı sayesinde pratik olarak tüm metal parçalarını çekebilirsiniz. Kendi üretimimiz olan neodyum mıknatıslı versiyonuna göre çekim gücü daha düşüktür. Ürün ferrit mıknatıslı olup ferri..
491,67 TL
Saplı Metal Toplayıcı Mıknatıs Metal toplama için kullanılan bu portatif çek bırak el mıknatısı sayesinde pratik olarak tüm metal parçalarını çekebilirsiniz. Kendi üretimimiz olan neodyum mıknatıslı versiyonuna göre çekim gücü daha düşüktür. Ürün ferrit mıknatıslı olup ferrit mıknatıslar ise orta g..
791,67 TL
Teleskobik Anten Kalem Çubuk Mıknatıs - 2 LB
Yeni
Manyetik Kalem Çubuk 2LB (0,9-1 kg) Güç  Teleskopik Mıknatısın uzunluğu 62 cm'ye kadar uzatılabilir ve 2LB'ye kadar ağırlık taşıyabilir. Yani bunun da kg karşılığı 0,9-1 kg'dır. Kullanımı kolay olmakla birlikte yan kılıflar, hassasiyet için mıknatısların yanlardan çekmesini önle..
79,00 TL
Teleskobik Uzayabilen Manyetik Çubuk - 5 LB
Yeni
Teleskobik Çubuk Mıknatıs 5LB (2,5 kg) Güç  Teleskopik Mıknatısın uzunluğu 62 cm'ye kadar uzatılabilir ve 5LB'ye kadar ağırlık taşıyabilir. Yani bunun da kg karşılığı 2,5 kg'dır. Kullanımı kolay olmakla birlikte yan kılıflar, hassasiyet için mıknatısların yanlardan çekmesini önler. ..
99,00 TL
Teleskobik Metal Tutucu Mıknatıslı Çubuk - 8 LB
Yeni
Teleskobik - Uzayabilir Manyetik Kalem Çubuk 8LB (3-4 kg) Güç  Teleskopik metal tutucu mıknatıslı çubuk uzunluğu 73 cm'ye kadar uzatılabilir ve 8LB'ye kadar ağırlık taşıyabilir. Yani bunun da kg karşılığı 3,6 kg'dır. Kullanımı kolay olmakla birlikte yan kılıflar, hassasiyet için..
139,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)

El Mıknatısları Çeşitleri ve Fiyatları

Portatif el mıknatısları neodyum çok güçlü ve ferrit orta güçte olarak iki sınıfa ayrılabilir. Dışı paslanmaz ve alüminyum olarak seçeneklerimiz mevcuttur. AISI304 kalite paslanmaz ile kendi imalatımız olan el mıknatısları kategorimizdeki tüm ürünleri görebilirsiniz. Özel ürün talepleriniz için bize e-mail atabilirsiniz. Mıknatıs ve manyetik sistem talepleriniz için 7 gün 24 saat boyunca ziyaret edebileceğiniz web sitemiz, online satış alanında profesyonel, yenilikçi ve kaliteli bir hizmet vermektedir. El mıknatısları alanında da birçok farklı ürün çeşitleri ile bulunmaktadır. Böylece kişiler sitemizi ziyaret ettiği zaman ihtiyaç duymuş olduğu mıknatıs teknolojisine en hızlı şekilde ulaşma imkanı bulmaktadır. Gevşek veya akışkan malzemeler içerisinden metal ayıklanması için manyetik ayırıcılar kullanılmaktadır. Bu ürünler genellikle temizleme mıknatısları olarak bilinmektedir. Çeşitli endüstri alanlarında geniş kullanım ağına sahip olan bu ürünlerdeki ihtiyacı geniş stok içerikleriyle firmamız en iyi şekilde karşılamaktadır. Gıda tesislerinde yaygın olarak kullanıldığı bilinse de birçok farklı alanda çeşitli nedenlerden dolayı tercih edilmektedir. Çapak, talaş, metal toz gibi maddelerin ayrıştırılması ve bu maddelerden kaynaklanabilecek sorunların önüne geçilmesi, cihazların kullanım ömürlerinin de uzun olması hedeflenmektedir.


El mıknatısları üretim fabrikalarında çalışma odası ile üretim tesisi arasında paspas şeklinde de kullanılmaktadır. Böylece manyetik paspastan geçerken kişilerin ayakkabılarına yapılan metal toz, talaş, çapak gibi zararlı maddelerin hızlı ve kolay bir şekilde ayrıştırılması sağlanmaktadır. Sizler de sektör içerisinde ihtiyaç duyduğunuz temizleme mıknatısları modellerini kategori içerisinde rahatlıkla inceleme fırsatı bulabilirsiniz. El mıknatısları fiyatları konusunda bütçenize hitap eden fiyat aralıkları ile güvenli bir şekilde online alışveriş gerçekleştirmenin keyfini çıkararak hızlı bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz ürünü satın alabilirsiniz.