Menu
Your Cart

Havşa Delikli Neodyum Mıknatıslar

Havşalı Neodyum Mıknatıs - Ahşap, Plastik, Beton Zemine Kolay Montaj- D15x10/5,5x5mm 15 mm çapında havşalı neodyum mıknatıs iç çapı 10/5,5 mm değerindedir. Ortasına cıvata, vida takılabilen özel olarak üretilmiş havşa delikli güçlü neodyum mıknatıs. Bu ürün mıknatısı metal olmayan zeminlere tutturm..
37,47 TL
Havşalı Neodyum Mıknatıs - Ahşap, Plastik, Beton Zemine Kolay Montaj- D15x10/5,5x5mm 15 mm çapında havşalı neodyum mıknatıs iç çapı 10/5,5 mm değerindedir. Ortasına cıvata, vida takılabilen özel olarak üretilmiş havşa delikli güçlü neodyum mıknatıs. Bu ürün mıknatısı metal olmayan zeminlere tutturm..
20,53 TL
Havşalı Neodyum Mıknatıs - Ahşap, Plastik, Beton Zemine Kolay Montaj- D25x10/5,5x5mm Ortasına cıvata, vida takılabilen özel olarak üretilmiş havşa delikli güçlü neodyum mıknatıs. Bu ürün mıknatısı metal olmayan zeminlere tutturmanızı sağlar. Vida sayesinde ahşap, plastik, beton vb. zeminlere mıknat..
69,00 TL
Havşalı Neodyum Mıknatıs - Ahşap, Plastik, Beton Zemine Kolay Montaj Ortasına cıvata, vida takılabilen özel olarak üretilmiş havşa delikli güçlü neodyum mıknatıs. Bu ürün mıknatısı metal olmayan zeminlere tutturmanızı sağlar. Vida sayesinde ahşap, plastik, beton vb. zeminlere mıknatısı tutturabilir..
46,53 TL
Ø24,5x5 mm N35EH 200°C Sıcaklığa Dayanıklı Neodyum Mıknatıs Havşası 12x6 mm olan ve yüksek sıcaklığa dayanıklı olan bu mıknatıs N35EH sınıfındadır. Özel projelerde, makine içlerinde yüksek sıcaklık gerektiren durumlarda idealdir. Neodyum mıknatıslar ufak olmalarının yanısıra güçlü bir manyetik ala..
499,00 TL
Ø10x8/4x5 mm Havşalı Neodyum Mıknatıs
Yeni
Havşalı Neodyum Mıknatıs - Ahşap, Plastik, Beton Zemine Kolay Montaj- D15x10/5,5x5mm 15 mm çapında havşalı neodyum mıknatıs iç çapı 10/5,5 mm değerindedir. Ortasına cıvata, vida takılabilen özel olarak üretilmiş havşa delikli güçlü neodyum mıknatıs. Bu ürün mıknatısı metal olmayan zeminlere tutturm..
20,00 TL
Ø15x8/4x5mm N35 Havşa Delikli Neodyum Mıknatıs
Yeni
15 mm Çap Havşalı Neodyum Mıknatıs - D15x8/4x5mm 15 mm çapında havşalı neodyum mıknatıs iç çapı 8/4 mm değerindedir. Ortasına cıvata, vida takılabilen özel olarak üretilmiş havşa delikli güçlü neodyum mıknatıs. Bu ürün mıknatısı metal olmayan zeminlere tutturmanızı sağlar. Vida sayesinde ahşap, pla..
33,00 TL
Ø16x8/4,2x4 mm Havşalı Neodyum Mıknatıs
Yeni
16 mm Çap Havşalı Neodyum Mıknatıs - D16x8/4,2x4 mm 16 mm çapında havşalı neodyum mıknatıs iç çapı 8/4,2 mm değerindedir. Ortasına cıvata, vida takılabilen özel olarak üretilmiş havşa delikli güçlü neodyum mıknatıs. Bu ürün mıknatısı metal olmayan zeminlere tutturmanızı sağlar. Vida sayesinde ahşap..
24,17 TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Havşa Delikli Neodyum Mıknatıslar

Çok güçlü havşa delikli neodyum mıknatıs çeşitleri günümüzde çok farklı projelerde kullanılır. Silindirik ya da konik delikler, havşa delikler olarak ifade edilir. Mıknatıslarda da, havşa matkapları yardımıyla bu delikler oluşturulabilir. Havşa delikli mıknatıslar, bir vidaya mükemmel şekilde oturur. Esnaf ve imalatçılar arasında çok popülerdir. Dolaplar, kapılar ve kapı mandalları ve gizli manyetik kapatma mekanizmalarında sıklıkla kullanılır. Manyetik kapatma olarak da yaygın bu ürünün neodyum disk-blok türü benzersizdir.


Mükemmel manyetik işleve sahip havşa delikli neodyum mıknatıslar, vida başı ile aynı hizada vidalanır. Bu, onları ideal hale getirir. Yaygın kullanımları arasında kendin yap işleri, dolap, perakende üniteleri ve raf üniteleri bulunur. Bu manyetik alan ürününün, birim hacim başına düşük manyetik enerji rezervi vardır. Delik, neodyum manyetiğinin bir vida veya cıvata ile herhangi bir yüzeye sabitlenmesini sağlar.


Nadir toprak mıknatısları kırılgandır ve yanlış kullanılırsa kolayca kırılabilir. Havşa delikler, neodyum ürünlerin zarar görmeden sabitlenmesi için uygun bir yol sağlar. Mağaza montajında, aydınlatma armatürlerini, pencere, ekran görüntülerini, tabelaları tutmak ve asmak için de yaygındır. Çalışma yüzeyinde, 90° havşa delikli çelik kap içinde neodyum mıknatıslarla oluşturulmuş güçlü montaj ürünleridir.


Havşalı Neodyum Mıknatıs Çeşitleri

Ödevlerde, projelerde vazgeçilmez olan havşalı neodyum mıknatıs türleri, nadir toprak kalıcı mıknatıs malzemeleridir. Oldukça yüksek bir manyetik enerji ve zorlayıcı güce sahiptirler. Aynı zamanda, bu yüksek enerji yoğunluğunun birçok avantajı bulunur. Modern endüstride ve elektronik teknolojisinde kullanılan Nd-Fe-B sabit ürünleri önemsiz hale getirirler. Neodyum ürününün en önemli avantajı, yüksek performansı ve harika mekanik özellikleridir.


Manyetik tutma kuvveti, çalışma yüzeyine odaklanır ve tek mıknatıstan daha güçlüdür. Çalışmayan yüzey çok az manyetik kuvvettir veya hiç yoktur. Korozyon ve oksidasyona karşı maksimum koruma sağlarlar. Havşalı neodim, neodyum mıknatıslar üç katmanlı Nikel-Bakır-Nikelle kaplanmış, çelik kap içine yerleştirilmiş N35-N52 neodyum mıknatıslarla yapılmışlardır. Manyetik gücün gerekli olduğu herhangi bir uygulama için kullanılırlar. Göstergeler, ışıklar, lambalar, antenler, denetim ekipmanları, mobilya tamiri, makineler, kapı mandalları için idealdirler.


Kapatma mekanizmaları, araçlar için kaldırma, tutma ve konumlandırma ve montaj uygulamaları için de idealdirler.Büyük bir havşalı neodyum manyetik ürünleri envanterine sahip Mıknatıs AVM, uygun fiyatlı çözümler sunar. Firmamız bu ürün çeşitliliğini uygun fiyata sunarken kaliteden asla ödün vermez. Ürün çeşitliliğimiz ile fiyatlarımız hakkında, bizimle her zaman iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Lider bir marka olarak 7/24 ve 365 gün hizmetinizdeyiz.


Uygun Fiyatlı Havşalı Mıknatıslar

Havşalı mıknatıslar, manyetik ürünün bir vida ile kolayca yerine sabitlenmesini sağlamak için merkezi bir havşa deliğine sahiptir. Vida başını mıknatısla aynı hizada bırakan son derece popüler neodyum ürünlerdir. İşaretleri, aletleri asmak için harikadırlar. Bu vidalı ürünler mutfak kurulumları, mağaza rafları, tabela asma ve birçok uygulama için popülerdir. Mobilyacılık sektörünün vazgeçilmezidir.


Havşalı manyetik alan ürünleri, çeşitli şekil ve boyutlarda olmaktadır. Bir pot mıknatıs olarak mevcuttur. Piyasada bulunan en güçlü manyetik ürünler arasındadır. Mıknatıs AVM, geniş bir neodyum ürün yelpazesi sunmaktadır. Dünyanın en güçlü ve nadir toprak mıknatısları, firmamızda güvenle üretilmekte ve satılmaktadır. Firmamızın uygun fiyatlı havşalı manyetik ürünleri ile maksimum kaliteyi sağlarsınız.


İstanbul Mıknatıs Firması

Öncü ve uzman bir İstanbul mıknatıs firması olarak Mıknatıs AVM, çeşitli şekil, tür ve boyutlarda ürünler sunar. Neodyum ürünlerimiz, NdFeB özellikleriyle aynı hacimdeki diğer malzemelere göre üstün çekme performansına sahiptir. Çok çeşitli, süper güçlü neodyum manyetik alan ürünlerimizi siz de keşfedin. Ürünlerimizin her biri, büyük bir manyetik enerji darbesi içerir. Normal kullanımda sonsuza kadar dayanır.


Özellikle neodyum ürünlerimiz, demanyetizasyona karşı oldukça dirençlidir ve diğer manyetik ürünlerin etrafında manyetizasyonunu kaybetmez. Mıknatıs AVM olarak, size tutarlı performansla yüksek kaliteli ürünler üretiriz. Her seferinde en iyi ürünü almanızı sağlamak için en son teknolojiyi kullanırız. Ürünlerimiz, en yüksek kalite standartları çatısı altında tasarlanır ve üretilir. Güvenli, hızlı ve kaliteli alışverişin tek adresi olmaktan daima gurur duyarız.