Menu
Your Cart

Demanyetizör - Manyetik Alma

El Tipi Demanyetize Cihazı - Demanyetizörİncelemiş olduğunuz demanyetizör cihazı yerli üretim ve tamamen kendi üretimimizdir. Bu el tipi demanyetize ürünleriniz üzerindeki manyetik özelliği kaldırmak için kullanılır. Demanyetize cihazı bir mıknatıslanma varsa onu kaldırmak için kullanılır. ..
22.500,00 TL Vergiler Hariç:18.750,00 TL
Elektropermanent Taşıma Mıknatısları İçin Pano Elektropermanent taşıma mıknatısları, sac üretimi yapan firmaların saclarını bir yerden bir yere taşımak için kullandıkları sistemdir. Kalıp içi sac taşıma, lazer kesim sonrası sac taşıma, boyutlama sonrası sac taşıma işlerinde kullanılabilir. Bu taşı..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Plaka Tipi Demanyetize Cihazı
Yeni
Konveyörlü Plaka Tipi Demanyetize Makinesiİncelemiş olduğunuz demanyetize cihazı yerli üretim olup kendi tesislerimizde üretilmiştir. Bu plaka tipi demanyetizör ürünleriniz üzerindeki manyetik özelliği kaldırmak için kullanılır. Demanyetize cihazı üretimini yaptığınız ürünlerde bir mıknatıslanma var..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Tünel Tipi Demanyetize Sistemiİncelemiş olduğunuz demanyetizör cihazı yerli üretim ve tamamen kendi üretimimizdir. Bu tünel tipi demanyetizör ürünleriniz üzerindeki manyetik özelliği kaldırmak için kullanılır. Demanyetize cihazı üretimini yaptığınız ürünlerde bir mıknatıslanma varsa onu ortadan kald..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Demanyetizörler Çeşitleri ve Fiyatları

Malzeme üzerinde zamanla oluşan bir mıknatıslanma tabakası söz konusudur. Makine üzerinde oluşan bu mıknatıslanmanın temizlenmesi için demanyetizörler kullanılmaktadır. Sitemiz içerisinde mıknatıs ve manyetik sistemler alanında ürün çeşitlerinin içerisinde demanyetizörler de büyük ilgi görmekte, en sık ihtiyaç duyulan ürünler içerisinde yer almaktadır. Malzeme üzerinde mıknatıslanma oluşmasının çeşitli sebepleri bulunmaktadır. Mekanik darbe ile, statik elektrik yüke maruz kalma, dışarıdan uygulanabilecek bir elektromanyetik alan, doğal mıknatıslanmaya maruz kalan malzeme gibi sebepler bu sebeplerin başlıcalarıdır.


Manyetik Alma - Demanyetize Sistemler

Manyetik alma yani demanyetize işlemi için kullanılan demanyetizörler ile ilgili detaylı bilgilere web sitemiz içerisinde hızlıca ulaşabilirsiniz. El tipi, makine tipi gibi kullanım alanına göre farklılık gösteren modeller sitemiz içerisinde müşterilerimiz için satışa sunulmaktadır. Her ihtiyaca uygun demanyetizörler, uygun fiyata kaliteli ürün çeşitleri ile site içerisinde yer almaktadır. Malzeme üzerinde kalan artık durumdaki mıknatıslanmayı yok eden demanyetizörler, istenilen ölçü ve boyutlara göre özel olarak da üretilmektedir. Özellikle çelik testere, makine parçaları, ince kalıplar, bıçak malzemeleri üzerinde demanyetizörler aktif olarak kullanılmaktadır. Sizler de hemen sitemiz içerisindeki demanyetizörleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun modeli hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Müşteri isteklerine göre farklı tiplerde bulunan ürün modellerine tek tık ile ulaşma kolaylığı nedeniyle sık sık tercih edilmektedir. Tünel ip, plaka tip ve el tipi olarak farklı demanyetizör modelleri, istenilen ölçülere ve özel boyutlara göre tasarlanabilmektedir.