Menu
Your Cart

Talaş Temizleme Mıknatısları

Tamburlu Manyetik Sıvı Seperatör - Sıvı Metal AyırıcıTamburlu mıknatıslı sıvı seperatör, sıvı malzemeler, yağlar, gıdalar içerisinden metalleri temizler. Metal talaş temizleme mıknatısı olarak da geçen bu ürün yerli üretim olup tarafımızdan üretilir. Metal parçalarını, talaşlarını ve ..
0,00 TL
Ø129x500 mm Tambur Mıknatıslı Sıvı Talaş AyırıcıTambur mıknatıslı sıvı seperatör, sıvı malzemeler, yağlar, gıdalar içerisinden metalleri temizler. Metal talaş temizleme mıknatısı olarak da geçen bu ürün yerli üretim olup tarafımızdan üretilir. Metal parçalarını, talaşlarını ve tozları..
0,00 TL
Ø220x1500 mm Çift Tamburlu Manyetik Sıvı Seperatör
Yeni
Çift Tamburlu, Metal - Sıvı, Yağ Ayrıştırıcı Seperatör Mıknatıslı seperatör ürünlerimizden biri olan bu ürün soğutma sıvısı, bor yağı gibi sıvı ürünlerin içinde bulunan istenmeyen metal parçalarını temizlemek için kullanılır. İstenilen ebatta üretimini yaptığımız bu manyetik sıvı seperatörler firma..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Talaş Temizleme Mıknatısları Çeşitleri ve Fiyatları

El değmeden metal tozları temizlenmesine yardımcı olan talaş temizleme mıknatısları en yaygın kullanılan teknolojiler arasında yer almaktadır. Sıvı manyetik ayırıcı talaşlı üretim süreci içerisinde ortaya çıkan metal tozları sıvı madde içerisinden ayırmak için talaş temizleme mıknatısları kullanılmaktadır. Montaj ve işleme alma süreçleri oldukça pratik olan talaş temizleme mıknatısları çok çeşitli alanlarda kullanıma uygun cihazlardır. Soğutma sıvısı, bor yağı, asit, kataforez boyama gibi yüzey işlemleri sırasında metal partikülleri yüksek gauss sayesinde yüzeye tutunarak ayrılma imkanı bulmaktadır. Akışkan madde içerisinde yer alan maddeler, makine için de zararlı olmaktadır. Bu nedenle talaş temizleme mıknatıslarının kullanılması, makinenizin kullanım ömrünün artması için de oldukça faydalıdır. Akışkan içerisinde yer alan metalden kaynaklı olarak meydana gelebilecek arızaların önüne geçilmesini sağlamaktadır.


CNC işleme merkezlerinde bor yağı temizleme, kataforez boyama ve yüzey temizleme fabrikalarında, satıh taşlama tezgahlarında, tel çekme ve filmaşin üretim hatlarında ve daha birçok sıvı ile temas eden firmalarda taş temizleme mıknatısları kullanılmaktadır. Talaş temizleme mıknatısları içerisinde ürün çeşitlerini incelemek için sitemize girebilirsiniz. Site içerisinde hem talaş temizleme mıknatıslarının detaylı bir şekilde inceleyebilir hem de son teknoloji ile üretilen modelleri karşılaştırma fırsatı bulabilirsiniz. Kargolama konusunda oldukça hızlı bir hizmet sağlayan firmamız, müşterilerine sunmuş olduğu ödeme ve fiyat kolaylıkları nedeniyle de birçok kişi tarafından ilk sıralarda tercih edilmektedir. Metal talaşların ayrıştırılmasında aktif olarak kullanılan bu ürünler, farklı üretim kapasitelerine uygun şekilde farklı ürün seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.