Menu
Your Cart

Özel Ölçü Pot Mıknatıslar

İnşaat Kalıp Dayama Mıknatısı - Manyetik Kalıp Tutucu İnşaat yapımlarında kullanılan kalıplama mıknatısı insan gücünü azaltarak iş sürecini kısaltır. Manyetik kalıp tutucu beton kalıplarının bir arada durmasını sağlar. Her türlü çelik malzeme için uygun olan bu manyetik kalıp dayama mıknatısı isted..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Beton Kalıp Sabitleme Mıknatısı - Shuttering Magnet İnşaat yapımlarında kullanılan beton mıknatısı veya shuttering magnet kalıpların bir arada durarak sabitlenmesi için kullanılır. Manyetik beton tutucu insan gücünü azaltarak süper manyetik tutucu gücünden faydalanır. Her türlü çelik malzeme i..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Manyetik Kavrama Mıknatısı - Magnetic Coupling Magnet Manyetik fren ve kavrama olarak kullanılan sistemler, doğrusal hareketi aktarma için kullanılırlar. Manyetik kavrama iki bileşenden oluşur: bir sürücü ve bir takipçi. Sürücü, mekanizmanın motora bağlı olan kısmıdır. Manyetik etkileşim yol..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Özel Ölçü Pot Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Firmanıza özel ebatlarda pot mıknatıs imalatı çeşitlerimiz için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz. Neodyum veya ferrit mıknatıslı pot mıknatıslarımız dış muhafaza çelik olarak üretilmektedir. Tüm mıknatıs ihtiyaçlarınızda online satış sitemiz sizlerin yanında olmaya devam etmektedir. Kurulduğu ilk günden bu yana güvenilir ve kaliteli çizgisinde hizmet vermeye devam eden e-ticaret sitemiz içerisinde müşterilerimize aynı zamanda özel ölçü pot mıknatıslarda sunulmaktadır. Böylece ihtiyaçlarınıza ve size özel fırsatlar ile alışveriş yapma imkanından faydalanmanız mümkündür.


Pot mıknatıslar, en çok piyasa genelinde çeşitli alanlarda ve çeşitli amaçlarla kullanılan mıknatıs türleri içerisinde yer almaktadır. Piyasa geneline bakıldığında bu pot mıknatıs modellerinin belirli standart ölçülere uygun şekilde üretildiği görülmektedir. Standart ölçülerde bulunan pot mıknatıs modelleri, çoğu zaman kişilerin ihtiyaç duyduğu alanda ihtiyaçları iyi ve yeterli düzeyde karşılasa da bazen özel ölçüler gerekebilir. Böyle bir durum söz konusu olduğu zaman müşterilerimiz özel ölçü pot mıknatıslar için bizimle iletişime geçmesi yeterli olmaktadır.


Günlük hayat içerisinde oldukça sık ihtiyaç duyulan mıknatıslar, talebiniz doğrultusunda özel ölçülere göre kalite standardından ödün vermeden üretilmektedir. Özel ölçü ihtiyaçlara aynı zamanda en hızlı ve en kısa sürede dönüş yapması nedeniyle de birçok kişi, firmamızı tercih etmektedir. Mıknatıslar sistemler içerisinde oldukça önemli alanlarda kullanıldığı için kalite standartları büyük önem taşır. Bu nedenle özel ölçü imalatlarında güvenilir bir adres tercih etmek sizler için son derece yararlı olacaktır. Hemen firmamız ile iletişime geçerek özel ölçü pot mıknatıs ihtiyacınızı bizlere iletebilirsiniz.