Menu
Your Cart

Füze Mıknatıslar

DN100 Neodyum Füze Mıknatıs – Bullet Magnet Özellikleri İncelediğiniz neodyum füze mıknatıs manyetik seperatör DN100 boyutlarında giriş çıkışa sahiptir. Boyutlara ilişkin katalog tablomuz aşağıda verilmiştir. Aerodinamik olarak sağlam paslanmaz çelikten üretilen neodyum füze mıknatısları..
0,00 TL
DN500 Neodyum Füze Mıknatıs – Bullet Magnet Özellikleri İncelediğiniz neodyum füze mıknatıs manyetik seperatör DN500 boyutlarında giriş çıkışa sahiptir. Boyutlara ilişkin katalog tablomuz aşağıda verilmiştir. Aerodinamik olarak sağlam paslanmaz çelikten üretilen neodyum füze mıknatısları..
0,00 TL
DN125 Neodyum Füze Mıknatıs – Bullet Magnet Özellikleri İncelediğiniz neodyum füze mıknatıs manyetik seperatör DN125 boyutlarında giriş çıkışa sahiptir. Boyutlara ilişkin katalog tablomuz aşağıda verilmiştir. Aerodinamik olarak sağlam paslanmaz çelikten üretilen neodyum füze mıknatısları..
0,00 TL
DN150 Ferrit Füze Mıknatıs - 4000 Gauss İncelediğiniz neodyum füze mıknatıs manyetik seperatör DN150 boyutlarında giriş çıkışa sahiptir. Boyutlara ilişkin katalog tablomuz aşağıda verilmiştir. Aerodinamik olarak sağlam paslanmaz çelikten üretilen neodyum füze mıknatıslarımız (bullet magn..
0,00 TL
DN200 Füze Mıknatıs – Ferrit ve Neodyum Seçenekli İncelediğiniz neodyum füze mıknatıs manyetik seperatör DN200 boyutlarında giriş çıkışa sahiptir. Boyutlara ilişkin katalog tablomuz aşağıda verilmiştir. Aerodinamik olarak sağlam paslanmaz çelikten üretilen neodyum füze mıknatıslarımız (b..
0,00 TL
DN400 Neodyum Füze Mıknatıs – Bullet Magnet Özellikleri İncelediğiniz neodyum füze mıknatıs manyetik seperatör DN400 boyutlarında giriş çıkışa sahiptir. Boyutlara ilişkin katalog tablomuz aşağıda verilmiştir. Aerodinamik olarak sağlam paslanmaz çelikten üretilen neodyum füze mıknatısları..
0,00 TL
DN600 Neodyum Füze Mıknatıs – Bullet Magnet Özellikleri İncelediğiniz neodyum füze mıknatıs manyetik seperatör DN600 boyutlarında giriş çıkışa sahiptir. Boyutlara ilişkin katalog tablomuz aşağıda verilmiştir. Aerodinamik olarak sağlam paslanmaz çelikten üretilen neodyum füze mıknatısları..
0,00 TL
DN300 Neodyum Füze Mıknatıs – Bullet Magnet Özellikleri İncelediğiniz neodyum füze mıknatıs manyetik seperatör DN300 boyutlarında giriş çıkışa sahiptir. Boyutlara ilişkin katalog tablomuz aşağıda verilmiştir. Aerodinamik olarak sağlam paslanmaz çelikten üretilen neodyum füze mıknatısları..
0,00 TL
Ø38 mm Füze Tipi Manyetik Seperatör - Gıda ve Plastik Enjeksiyon Firmalarına
Yeni
Plastik Enjeksiyon İçin Özel Füze Mıknatıs Plastik enjeksiyon makinelerinin vakum hortumuna özel ürettiğimiz füze mıknatısın girişi 38 mm çapındadır. İsteğinize göre özel boyutlarda üretilebilir. Aerodinamik olarak sağlam paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bu özel tasarım füze mıknatıs tama..
0,00 TL
Ø100 mm Giriş Çıkış Boru Tipi Füze Mıknatıs
Yeni
Boru Tipi Özel Füze Mıknatıs Vakum hortumuna özel ürettiğimiz füze mıknatısın girişi 100 mm çapındadır. İsteğinize göre özel boyutlarda üretilebilir. Aerodinamik olarak sağlam paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bu özel tasarım füze mıknatıs tamamen kendi üretimimizdir. Plastik enjeksiyon m..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Füze Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Füze mıknatıslar, üstten akan ürünlerin arasında kalan yabancı metal cisimlerin güçlü çekim kuvveti sayesinde ayrılmasını sağlamaktadır. Ayrıştırıcı özelliği sayesinde alt kısma inen ürünün temizlenmiş olması sağlanmaktadır. Bu nedenle birçok farklı alanda ihtiyaç duyulan bir mıknatıs tipi olarak ön plana çıkmaktadır. Un, tahıl, baharat, pudra gibi ürünler içerisinde mikronize boyutlu parçaların dahi ayrıştırılmasında aktif olarak kullanılmaktadır. Bu tozları güçlü yapısı ile kolaylıkla yakalayan füze mıknatıslar, yaygın olarak gıda sektörünün üretim fabrikalarında ihtiyaç duyulmaktadır. Hem ürünün metal cisimlerden temizlenmesini sağlayan güze mıknatıs modelleri, aynı zamanda üstten alta doğru akış esnasında tıkanma oluşmaması için de önemli bir göreve sahiptir. Tasarım modelleri mıknatısın yüzeyin üzerine çarpan maddelerin sıçrayarak kanatlara çarpmasını ve verimli metal ayrıştırma işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır. Değirmen hazırlama, siklon, big-bag paketleme, yıkama, 5 kg 10 kg paketleme hatlarında da kullanıma uygun bir teknolojidir.


Uzun ömürlü ve dayanıklı füze mıknatıs modellerini sitemizde yer alan kategori içerisinde rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Düşük enerji tüketimi sağlayan, yüksek verim kapasitesine sahip ürün seçenekleri ile sizler de rahat bir şekilde ihtiyacınıza uygun modeli hemen satın alabilirsiniz. Hızlı ve kolay kurulum imkânına sahip olan füze mıknatıs modelleri, aynı zamanda düşük bakım ihtiyacı da firmalar tarafından daha sık tercih edilmesini sağlamaktadır. Hijyenik çalışma sistemi sağlamasından dolayı da oldukça faydalı aksamlar olarak son teknolojiler de dikkat çekmektedir.


İstanbul Füze Mıknatıs İmalatı

İstanbul füze mıknatıs üretimi yapan firmamızı arayarak siparişleriniz için teklif alabilirsiniz. Gıda üretim fabrikaları için sıklıkla kullanılan füze mıknatıslar için bizlere iletişim kısmından ulaşabilirsiniz. İstanbul füze mıknatıs çeşitlerimizi görmek için web sitemizi inceleyip ürünlerimizi görebilirsiniz.