Menu
Your Cart

Hurda Elektromıknatısları

Elektromanyetik Mıknatıs ile Taşıma, Hurda, Demir Kaldırma İncelediğiniz hurda kaldırma işlemlerinde elektromanyetik taşıma yapmaktadır. 1 metre çapında 25-30 cm yüksekliğinde olup çok yüksek bir çekim gücüne sahiptir. İnşaat demiri, hurda, ağır metaller, talaş çekimleri için elektromıknatıs olarak..
0,00 TL
Elektromanyetik Mıknatıs ile İnşaat Demiri Taşıma İncelediğiniz hurda kaldırma işlemlerinde elektromanyetik taşıma yapmaktadır. 1 metre çapında 25-30 cm yüksekliğinde olup çok yüksek bir çekim gücüne sahiptir. İnşaat demiri, hurda, ağır metaller, talaş çekimleri için elektromıknatıs olarak güvenle ..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Hurda Elektromıknatısları Çeşitleri ve Fiyatları

Hurda taşıma işlemleri gibi çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılan elektromıknatıs modelleri arasında yer alan hurda elektromıknatısları sitemiz içerisinde de yer almaktadır. Birçok farklı boyutta ve farklı kullanım alanlarına hitap eden ürün seçeneklerine sahip olan bu elektromıknatıs modellerine sitemiz üzerinden ulaşım sağlamak ve sipariş vermek artık çok kolay. Bu nedenle birçok kişi hurda elektromıknatısları alanında ortaya çıkan ihtiyaçlarında benzersiz fırsatlar sağlayan online satış sitemizi ziyaret etmektedir. Site içerisinde uluslararası standartlara uygun şekilde üstün kalite standartları ile üretilmiş hurda elektromıknatısları modellerinin yanı sıra müşteri taleplerine göre özel tasarımlı olarak da üretim yapılmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti güvencesi ile uzun yıllardır hizmet veren firmamız, müşteri beklentilerini en iyi şekilde yanıt vermeyi önemsemektedir.


Hurda elektromıknatısları konusunda ürün çeşitliliği de her sektörde ortaya çıkan ihtiyacın tek adresten karşılanmasını kolay bir hale getirmektedir. Vinç ucuna takılan, hurda ocaklarında kullanılan elektromıknatıslar, yüksek sıcaklarda slab yani kütük malzeme taşıyan elektromıknatıslar, pik ve ingot demir taşıma sistemleri yuvarlak ve dikdörtgen kesitli şekilde üretilen hurda elektromıknatıs modellerine tek tık ile ulaşabilirsiniz. Büyük avantajlar ile piyasanın en kaliteli, en seçmiş elektromıknatıs modellerini satın almak için sitemizden istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda ürün fiyat ve performans karşılaştırmalarını da istediğiniz zaman istediğiniz yerden yapma imkanından da faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda uygun fiyat avantajı da birçok kişinin bütçelerine hitap etmektedir.