Menu
Your Cart

Kare - Dikdörtgen Elek Mıknatıslar

Kare Neodyum Manyetik Elek Mıknatıs, Gauss Sertifikalı, Gıdaya Uygun, Hijyenik Komple paslanmaz ve sıvıya uygun, sızdırmaz 200x200 mm kare elek mıknatıs seperatör ürünümüz kendi tesislerimizde üretilmektedir. Fabrikalarda ürün akışlarının çıkış borularına veya döküldüğü alanlara monte edilir. ..
0,00 TL
Manyetik Elek Mıknatıs - Izgara Tipi - Komple Paslanmaz ve Sızdırmaz Özel ölçülerden biri olan bu manyetik elek mıknatıs 300 mm eninde ve 400 mm boyundadır. Firmamız istediğiniz ebat ve güçlerde mıknatıslı elek üretimi yapmaktadır. Komple paslanmaz yapısı ile gıdaya uygun ve sertifikalı olarak tesl..
0,00 TL
Maden Fabrikasına 200°C Dayanıklı Elek Mıknatıs Seperatör Bu bunkerli neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz y..
0,00 TL
Neodyum Manyetik Elek Seperatör, Komple Paslanmaz ve Sızdırmaz, Gıdaya Uygun Genellikle gıda üreticilerinin tercih ettiği manyetik elek mıknatıs seperatörler birçok firma tarafından kullanılır. Toz şeker, un, bakliyat, plastik granül vb. sektörlere uygun olarak üretilen bu manyetik elek seperatör t..
0,00 TL
Kare Neodimyum Elek Mıknatıs – Cam Fabrikası İçin Bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gausslarda; Çekmeceli..
0,00 TL
280x280 mm Kare Mısır Fabrikasına Elek Mıknatıs Bu bunkerli neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gausslarda; Çe..
0,00 TL
Manyetik Elek Seperatör - Komple Paslanmaz - Sertifikalı Gıdaya uygun elek mıknatıslarımız paslanmaz sacdan üretilmiş olup gıdalarnıza zarar vermez. Plastik firmalarına, helezon çıkışlarına uygun ebatlarda üretimlerimiz vardır.   Genellikle gıda üreticilerinin tercih ettiği manyetik ele..
0,00 TL
Un Fabrikasına Elek Mıknatıs – Çekmeceli Seperatör Bu bunkerli neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gaussl..
0,00 TL
Gıda Firmalarına 150°C Dayanıklı Neodimyum Elek Mıknatıs Bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gausslarda; Çe..
0,00 TL
Yönlendirmeli Manyetik Separatör - Yönlendirmeli - Neodyum Elek Mıknatıs Genellikle gıda üreticilerinin tercih ettiği manyetik seperatörler birçok firma tarafından kullanılır. Toz şeker, un, bakliyat, plastik granül vb. sektörlere uygun olarak üretilen bu manyetik seperatör tüm metal parçalarını ay..
0,00 TL
Kolay Temizlemeli (Ekstra Kılıflı) Neodimyum Elek Mıknatıs Bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gausslarda; ..
0,00 TL
Neodimyum Elek Mıknatıs – Tekstil Fabrikası İçin Bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. İstediğiniz yüksek gausslarda  Çekme..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)

Kare ve Dikdörtgen Elek Mıknatıs Çeşitleri ve Fiyatları

Daima yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışına sahip olan online satış sitemiz, kare elek mıknatıslar alanında da en güvenilir adres arasında ön plana çıkmaktadır. Site içerisinde her türlü mıknatıs ve manyetik sistemler alanında ihtiyaç duyulan ürünlere hızlı, uygun fiyat politikası ile ulaşmak mümkündür. Üstelik ihtiyaç duymuş olduğunuz ürünler en kısa süre içerisinde güvenli paketleme ile adresinize teslim edilmektedir. Saat 16.00’ya kadar vermiş olduğunuz tüm siparişler ise aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Sunmuş olduğu tüm avantajlar ile %100 müşteri memnuniyeti sağlayan web sitemiz, markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


Gıda üretimi alanında kare elek mıknatıslar en yaygın kullanılan modeller olarak ön plana çıkmaktadır. Gıdaların içinde geçtiği haznelerin içerisinde ürün içinde bulunan metal tozları temizlemede aktif olarak kullanılmaktadır. Gıdaların metal temizliğinde kullanılan kare elek mıknatıs modellerini web sitemiz içerisinde hemen inceleyebilir, ürünler hakkında detaylı bilgi alabilir, hemen sipariş verebilirsiniz. En güvenilir ve en kaliteli kare elek mıknatıs modellerini üstelik uygun fiyat güvencesi ile sizlere sunan bir adres arıyorsanız sitemize göz atabilirsiniz.


Uluslararası standartlara uygun şekilde üretilen ürün seçeneklerini tek adreste sizlere sunan web sitemiz, aynı zamanda ödeme ve fiyat konusunda sağlamış olduğu avantajlar ile dikkat çekmektedir. Bir diğer yandan da özel ihtiyaçlara uygun hizmet seçenekleri de birçok firma ve kişinin dikkatini çeken hizmet olarak ön plana çıkmaktadır.