Menu
Your Cart

Manyetik Seperatörler

Ø32x200 mm Bar Mıknatıs Alüminyum Saplı Neodyum  Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sı..
0,00 TL
Ø25x150 mm Alüminyum Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Mıknatıs Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerim..
0,00 TL
Alüminyum Saplı Neodyum Manyetik Çubuk Bar Mıknatıs - D32x100 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürü..
0,00 TL
Cam Fabrikası İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 32x100 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Cam Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 32x90 mm uygundur. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makineleriniz..
0,00 TL
Kireç - Alçı - Çimento Üretim Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 25x150 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Kireç - Alçı - Çimento Üretim Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 25x200 mm uygundur. Ürünlerinizin..
0,00 TL
Buğday, Un Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 25x200 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ür..
0,00 TL
Uzun ve Çok Güçlü Manyetik Çubuk Mıknatıs - 32x530 mmManyetik bar mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını ayrıştırmak için kullanılır. Bu nedenle manyetik seperatör olarak adlandırılır. Bu ürün 530 mm uzunluğu ile özel bir kullanım alanı sağlar. Firmanıza özel ebatlarda üret..
0,00 TL
Neodyum Çubuk Mıknatıs - Çift Tarafı Vida Delikli - 25x420 mm Bar çapı 25 mm olan bu çubuk mıknatıs 420 mm uzunluğundadır. Manyetik çubuk mıknatıslarımız genellikle gıda ve plastik sektörlerinde metal ayrıştırma (seperatör) olarak kullanılır. Gıda ve plastik içindeki metallerin ayrıştırılması ..
0,00 TL
Paslanmaz ve Sızdırmaz Bar Mıknatıs 25x530 mm Çapı 25 mm olan bu bar mıknatıs 530 mm uzunluğunda özel kullanım amaçları için üretildi. Manyetik bar mıknatıslarımız genellikle gıda ve plastik sektörlerinde metal ayrıştırma (seperatör) olarak kullanılır. Gıda ve plastik içindeki metallerin ayrıştırıl..
0,00 TL
Lamalı, Özel Bağlantılı Çubuk Mıknatıs, Komple Paslanmaz Fabrikalarınızda, firmanıza özel alanlara tam uyum sağlaması için çubuk mıknatısların ebatlarını özelleştiriyoruz. Özel amaçlar için ürettiğimiz bu neodyum çubuk mıknatıs ürünlerin metal ayrıştırmasında kullanılır. Paslanmaz yapısı ile g..
0,00 TL
Manşonlu, Özel Bağlantılı Çubuk Mıknatıs, 304 Paslanmaz Fabrikalarınızda, firmanıza özel alanlara tam uyum sağlaması için çubuk mıknatısların bağlantı şekillerini özelleştiriyoruz. Özel amaçlar için ürettiğimiz bu neodyum çubuk mıknatıs ürünlerin metal ayrıştırmasında kullanılır. Pas..
0,00 TL
Seramik, Soda Fabrikaları Bar Mıknatıs - 32x150 mm -  Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ürünler..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 145 (13 Sayfa)

Manyetik Seperatör Çeşitleri ve Fiyatları

Sitemiz içerisinde her alanda kullanıma uygun olan manyetik seperatör çeşitleri satışa sunulmaktadır. Neodyum mıknatıslar gibi piyasa içerisinde en çok ihtiyaç duyulan mıknatıs modellerine en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır. Manyetizma kullanılarak üretilen bu mıknatıs ürünleri, birçok alanda kişilerin hayatını kolaylaştırmayı sağlamaktadır.


Sitemiz içerisinde sadece belli tip mıknatıs modelleri değil, mıknatıs ve manyetik sistemler alanında geniş bir ürün çeşitliliği kişilere sunulmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca site üzerinden mıknatıs ürünlerini satın alabilir, ürün detayları hakkında bilgi sahibi olabilir, aynı zamanda sektörün en yeni modellerini de sitemizde hemen inceleyebilirsiniz. Ürün stoklarında yer verdiği her ürüne büyük titizlik gösteren online satış sitemiz, seçkin ürünleri stoklarında bulundurarak üstün kalite standartlarına sahip ürünleri, uygun fiyata satın almanızı sağlamaktadır.


Manyetik Seperatör Kullanım Alanları

Manyetik seperatörler, teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha önemli bir hale gelmektedir. Üretim alanında demir parçalar aktif olarak kullanıldığı için bunların kullanımını kolay hale getirmek için mıknatıslı ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bilimsel alanda yapılan çalışmalardan endüstriyel alanda yapılan üretimlere kadar her alanda farkı tip ve özelliklere sahip olan ürünler kullanılmaktadır. Piyasa genelinde ihtiyaç duyulan en iyi ve kaliteli ürün seçeneklerine online satış ile sizlere ulaştıran firmamız, her alanda fark yaratan hizmet kalitesi ile sektöründe öncü konuma sahiptir.


Manyetik Seperatör Ürün Fiyatları

Mıknatıslı ürünlerin birçok farklı avantajı bulunmaktadır. Sizler de bu ürünlerin sağlamış olduğu avantajlardan faydalanmak için hemen sitemize giriş yaparak alışverişe başlamanız yeterli olmaktadır. Özellikle metaller ile çalışılan alanlarda mıknatıslar olmazsa olmazdır. Endüstrinin çeşitli alanlarında kullanılan mıknatıs modellerini tek adreste üstelik uygun fiyata bulmak için mutlaka web sitemizi tercih etmelisiniz.


Aynı zamanda aynı gün içerisinde saat 16.00’ya kadar vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Böylece en kısa süre içerisinde ürün adresinize teslim edilecektir. Sağlamış olduğu tüm bu avantajlar nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilmeye ve sektörün öncü firmaları arasında faaliyet göstermeye %100 müşteri memnuniyeti ile devam etmektedir. Sizler de kaliteli, hızlı, güvenilir ve kolay bir alışveriş deneyimi için sitemizi tercih edebilirsiniz.