Menu
Your Cart

Yuvarlak Elek Mıknatıslar

220x220 mm Tutamaklı Elek Mıknatıs
Yeni
Tutamaklı Manyetik Seperatör İmalatı - Ø32 mm Bar Gıdaya uygun elek mıknatıslarımız paslanmaz sacdan üretilmiş olup gıdalarnıza zarar vermez. Plastik firmalarına, helezon çıkışlarına uygun ebatlarda üretimlerimiz vardır.   Genellikle gıda üreticilerinin tercih ettiği manyetik elekler birçok ..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø300 mm, Ø32 mm Barlı Özel Tasarım Manyetik Elek Mıknatıs – Baharat Üretim Fabrikası İçin Bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim şirketlerinin tercih ettiği AISI 304 ve AISI 316 paslanmaz çelik ile kaplıdır. ..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Izgara Mıknatıs Neodyum Elek Mıknatıs, Gıdaya Uygun, Sertifikalı Komple paslanmaz ve sıvıya uygun, sızdırmaz ızgara tipi elek mıknatıs seperatör ürünümüz yerli üretimdir. Neodyum mıknatıslı manyetik ızgaralar havada görünmeyen metal tozlarını dahi çeker. Ürünlerin döküldüğü çıkış alanlarına montaj ..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø650 mm, Ø25 mm Plastik Firmalarına Özel Elek Seperatör Neodyum mıknatıslardan üretilen bu manyetik elek seperatör 7000-8000 Gauss gücü ile en ince tozları dahil yakalar. Bu neodyum elek mıknatıslar paslanmaz çelik malzeme ile kaplıdır. Korozyona karşı direnci çok yüksektir. Gıda üretim ..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø212 mm Elek Mıknatıs - 10.000 Gauss
Yeni
Çap 212 mm Özel Ölçü Manyetik Elek Mıknatıs Gıdaya uygun elek mıknatıslarımız paslanmaz sacdan üretilmiş olup gıdalarnıza zarar vermez.   Genellikle gıda üreticilerinin tercih ettiği manyetik elekler birçok firma tarafından kullanılır. Toz şeker, un, bakliyat, plastik granül ..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
4 Barlı Neodyum Elek Mıknatıs - Paslanmaz ve Sızdırmaz Ø25 mm bar kullanılan bu elek mıknatısta bar aralıkları optimize edilmiştir. Tıkamaya sebep vermeyecek şekilde tasarlanan bu ürünümüz gıda firmalarının ince toz halindeki ürünlerine uygundur. Gıda firmalarının aynı zamanda sıvı kullanımlarına u..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ferrit Mıknatıslı Manyetik Elek Mıknatıs - Gıda Sertifikalı - Paslanmaz ve Sızdırmaz Gıda firmalarının tercih ettiği ekonomik elek mıknatıs sınıfına giren Ferrit mıknatıslı elekler paslanmaz yapıda olup sertifikalıdır. Neodyum mıknatıslara göre çekim gücü düşük olsa da ekonomik olmaları ile ön..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
3 Barlı Yuvarlak Izgara Tipi Neodyum Elek Mıknatıs - Paslanmaz ve Sızdırmaz Gıda firmalarının sıvı kullanımlarına uygun şekilde tasarlanan bu ızgara tipi manyetik elek paslanmaz yapıdadır. Neodyum mıknatıstan üretildiği için en ince toz tanelerini dahi çeker. Toplam 3 bar ile gıdalarınız için ..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Çap 250 mm Neodyum Elek Mıknatıs - Paslanmaz ve Sızdırmaz Ø25 mm bar kullanılan bu elek mıknatısta bar aralıkları optimize edilmiştir. Tıkamaya sebep vermeyecek şekilde tasarlanan bu ürünümüz gıda firmalarının ince toz halindeki ürünlerine uygundur. Gıda firmalarının aynı zamanda sıvı kullanım..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø280 mm Neodyum Elek Mıknatıs
Yeni
Çap 280 mm Özel Ölçü Neodyum Manyetik Elek - 13500 Gauss Gıdaya uygun elek mıknatıslarımız paslanmaz sacdan üretilmiş olup gıdalarnıza zarar vermez.   Genellikle gıda üreticilerinin tercih ettiği manyetik elekler birçok firma tarafından kullanılır. Toz şeker, un, bakliyat, plastik..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ferrit - Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Manyetik Seperatör Elek Mıknatıs 220° dereceye kadar dayanıklı olan bu manyetik seperatör elek mıknatıs ızgara tipinde üretildi. Genellikle gıda firmalarının kullandığı bu manyetik elek mıknatıs metal temizliği sağlar. Ferrit mıknatıstan ürettiğimiz manyetik elek..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Manyetik Seperatör - Metal Ayrıştırıcı Manyetik Elek - Paslanmaz ve Sızdırmaz Genellikle gıda firmalarının kullandığı manyetik seperatör ürünlerimiz metal temizliği sağlar. Neodyum mıknatıstan ürettiğimiz manyetik elek seperatörler paslanmaz ve sızdırmaz yapıdadır. Gıdalarda kullanıma uygunluk sert..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Yuvarlak Neodyum Elek Mıknatıs - Paslanmaz ve SızdırmazKomple paslanmaz ve gıdaya uygun olarak tasarlanan bu neodyum elek mıknatıs yüksek çekim gücüne sahiptir. Toplam 4 bar ile gıdalarınız için kullanabilirsiniz. Bunun dışında plastik enjeksiyon makinelerinin extruder çıkışlarında, cam, seramik, me..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
6 Barlı Yuvarlak Izgara Tipi Neodyum Elek Mıknatıs - Paslanmaz ve Sızdırmaz Gıda firmalarının kullanımına uygun olarak ürettiğimiz bu manyetik elek sertifikalı olarak teslim edilir. Sıvı kullanımlarına uygun şekilde tasarlanan bu ızgara tipi mıknatıs manyetik elek paslanmaz yapıdadır. Neodyum ..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Çap 600 mm Manyetik Elek Seperatör Gıdaya uygun elek mıknatıslarımız paslanmaz sacdan üretilmiş olup gıdalarnıza zarar vermez. Plastik firmalarına, helezon çıkışlarına uygun ebatlarda üretimlerimiz vardır.   Genellikle gıda üreticilerinin tercih ettiği manyetik elekler birçok firma tar..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø620 mm Neodyum Elek Mıknatıs
Yeni
Çap 620 mm Manyetik Elek Seperatör Gıdaya uygun elek mıknatıslarımız paslanmaz sacdan üretilmiş olup gıdalarnıza zarar vermez.   Genellikle gıda üreticilerinin tercih ettiği manyetik elekler birçok firma tarafından kullanılır. Toz şeker, un, bakliyat, plastik granül vb. sektörlere uyg..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Ø700 mm, Ø25 mm 10 Barlı Elek Mıknatıs - Gıdaya Uygun Manuel temizlemeli bu neodyum manyetik elek 10 adet çubuk mıknatıs ile metalleri yakalamak için en iyi çözümlerimizden biridir. 7000-8000 Gauss gücü ile yüksek çekim gücü sunar. Gıda firmalarının ihtiyaç duyduğu yüksek Gauss gücü işte bu ne..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)

Yuvarlak Elek Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Üretim alanında kaliteli ve güçlü mıknatıs kullanımı oldukça önemlidir. Kalitesiz, güç bakımından yetersiz mıknatıs tercih edilmesi, ciddi problemlere yol açabilmektedir. Mıknatıs ve manyetik sistemler alanında kurumsal kimliği ile ön plana çıkan firmamız, ürün kalitesi ile üstün standartlara sahiptir. Yuvarlak elek mıknatıslaralanında da en kaliteli seçenekleri sizlere sunmaktadır. Online mağazamız içerisinde her boy mıknatıs türlerini tek tık ile bulmak mümkündür. Güncel stoklar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz mıknatıs çeşitlerine tek tık ile hızla ulaşabilirsiniz.


Yuvarlak elek mıknatıslar arasında en uygun fiyata satın alabileceğiniz online sitemiz içerisinde ürün çeşitlerini de hızlı bir şekilde inceleme fırsatı sunulmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca internet bağlantınız bulunan her yerden ve istediğiniz her cihazdan sitemize giriş yaparak hemen ihtiyacınız olan ürünlere ulaşabilirsiniz. Hızlı sipariş verme kolaylığı hanı sıra kargolama konusunda da sektör içerisinde hızlı teslimatı ile dikkat çekmektedir. Müşteriler tarafından gün içerisinde saat 16.00’ya kadar vermiş olduğunuz tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilerek sizlerin adresine en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.


Paslanmaz çelik malzeme ile kaplı olan yuvarlak elek mıknatıslar, uzun yıllar boyunca güvenle kullanım için uygundur. Uluslararası kalite standartlarına uygun mıknatıs çeşitlerine tek adreste ulaşmak ve hızlı şekilde sipariş vermek için her zaman sitemize göz atabilirsiniz. Aynı zamanda site içerinde ürün, fiyat, performans karşılaştırması da yapabilirsiniz.