Menu
Your Cart

Yuvarlak Neodyum Mıknatıslar

Mıknatıslı Plaka, Müşterilerimizden Gelen Videolar Aşağıdaki videoları izleyerek hem ürün hakkında bilgi edinebilir hem mıknatıslı plaka montajına dair detayları bulabilirsiniz. Aklınıza takılan sorularda Whatsapp destek hattımıza yazabilirsiniz.   @magneteksanmakine Müşterimizden gele..
342,67 TL
D10x5 mm Yuvarlak Silindirik Neodyum Mıknatıs N35 Silindir mıknatıs olarak da geçen neodyum mıknatıs D10x5 mm nikel kaplanarak gücü artırıldı.  10 mm çap ebatına sahip bu neodim mıknatıs 5 mm kalınlığa sahiptir. Ufak boyutuna rağmen çekim gücü oldukça iyidir.   Yapıştığı yerden çekerek..
12,00 TL
Mıknatıs Özellikleri; Çap: 18 mm Kalınlık: 5 mm Tolerans: ± 0,1 mm Güç: 5-10 kg Kaplama: Nikel/Çinko Mıknatıs Türü: Neodyum Çalışma Sıcaklığı: Maks 80°C Kalite N35  ..
21,60 TL
D20x1,5 mm Yuvarlak Silindirik Neodyum Mıknatıs N35 Doğadaki en güçlü mıknatıs olan bu neodyumlar uzun süre boyunca gücünü korur. Yüksek çekim gücü sunan bu ufak mıknatıs hobi olarak evlerde, okullarda, ödevlerde, projelerde, çeşitli el aletleri imalatlarında kullanılabilir.   Yüksek sıcaklı..
98,40 TL
Neodimyum Yuvarlak Disk Magnet- 6mm Çap , 2mm Kalınlık Neodimyum disk magnet yuvarlak yapıda olup projelerinizde, evlerde, ofislerde kullanılabilir. Okullarda deneylerde öğrenciler rahatlıkla kullanabilir. Mıknatısımız N35 kalite olup kaplaması atmaz, kararma yapmaz. Ayrıca bu magnet uzun yıll..
3,33 TL
15x10 mm Neodyum Güçlü Mıknatıs 15 mm çapında ve 10 mm kalınlığındaki bu neodimyum mıknatıs çok güçlü bir yapıya sahip. Bu güç nikel kaplanarak daha da artırılmıştır. Nikel kaplanarak çok daha güçlü hale getirildi. Ni-Cu-Ni olarak 3 kat kaplamaya sahiptir. Nikel kaplı neodyum mıknatıs normal çi..
44,25 TL
30x10 mm Çok Güçlü Yuvarlak Neodyum Mıknatıs 30mm (3 cm) çapındaki neodyum mıknatıs nikel kaplanarak gücü artırıldı. Çok güçlü yapıda olan bu nadir toprak mıknatısı çok özel projeler için destekçiniz. 30x10 mm neodyum mıknatıs ufak boyutuna rağmen yaklaşık 60 kg çekim gücüne sahiptir. Çok adet..
175,00 TL
Neodyum Silindirik Mıknatıs - 3x6 mm 3 mm çap, 6 mm kalınlık N35 neodyum silindir mıknatıs hobi amaçlı deneylerde, okullarda, ofislerde kullanılabilir. Bu neodyum mıknatıs aynı zamanda sensör mıknatısı olarak kullanıma uygundur. Nkel kaplanarak korozyına dayanıklılığı ..
3,50 TL
D5x15 mm Yuvarlak Küçük Neodyum Mıknatıs N35 5 mm çap neodyum mıknatıs silindirik yapıda ve uzundur. 15 mm kalınlığa sahip olarak özel hobilerde kullanılabilir. Çeşitli projelerde, okullarda, deneylerde tercih edilir. Doğadaki en güçlü mıknatıs olan bu neodyumlar uzun süre boyunca gücünü korur. Mık..
12,80 TL
Küçük Neodyum Mıknatıs - D7x1,5 mm N35 neodyum dikdörtgen mıknatıs hobi amaçlı deneylerde, okullarda, ofislerde kullanılabilir. Bu süper güçlü neodyum mıknatıs hobi amaçlı tercih edileceği gibi projelerde de kullanılabilir.   Küçük neodyum mıknatıs 7 mm çapı ile yüksek çe..
3,75 TL
10x1,5 mm Neodyum Disk Magnet Güçlü nadir toprak mıknatısları, birbirleriyle birleştiğinde ayrılmaları zordur. 10 mm x 1,5 mm disk şeklindeki bu güçlü neodyum magnet toptan olarak satışa sunulmuştur. Beyaz tahta sabitleme, fotoğraf/not yapıştırma, ürün poşetlerinin ağırlarını kapatma vb..
3,87 TL
Neodyum Disk Mıknatıs - D20x3 mm 20 mm çap, 3 mm kalınlık N35 neodyum yuvarlak mıknatıs hobi amaçlı deneylerde, okullarda, ofislerde kullanılabilir. Bu süper güçlü neodyum mıknatıs hobi amaçlı tercih edileceği gibi projelerde de kullanılabilir.   Güvenli bir ürün olu..
18,67 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 65 (6 Sayfa)

Yuvarlak Neodyum Mıknatıslar

Günümüzde birçok projede kullanılan yuvarlak neodyum mıknatısçeşitleri artık bir ihtiyaç haline geldi. Birçoğunuz kendinize şu soruları sorabilirsiniz: Neodimyum mıknatıs neden süperdir? Projem için daha ucuz bir ferrit mıknatıs yeterli olmaz mı? Özel NdFeB kombinasyonu, yani neodim-demir-bor, küçük mıknatıslarda bile yüksek yapışma kuvveti sağlar. Neodyum mıknatısların yüksek performanslı olarak bilinmesi tesadüf değildir. Süper mıknatıslar olarak da bilinen neodyum ürünler, bu ismi gerçekten hak eder.


Çünkü en küçük boyutlarında bile olağanüstü bir güce sahiptirler. Ve dünyanın en güçlü kalıcı mıknatısları arasındadırlar. Manyetik malzemesi neodim, demir ve bordan oluşan bir alaşım olan yuvarlak neodyum mıknatıslar, çok çeşitli uygulamalar için kullanılır. Bu ürünün ilk bakışta avantajları şunlardır:

  • Süper güçlü yapışma kuvveti
  • Küçük alanlar için uygunluk yani minyatürizasyon
  • En küçük neodimyum mıknatıslarda bile, daha büyük ortak ferrit mıknatıslara eşdeğer güç


Neodyum ürün çeşitleri arasında yer alan güçlü yuvarlak neodyum mıknatıslar çapları 3 mm’den başlar. Çapları 50 mm ye kadar büyüyen bu neodyum ürünlerin ölçüleri büyüdükçe, güçleri de artar. Örneğin, 50 mm çapa sahip bir neodyum mıknatısın yere yapıştığında sökülmesi zor olur. Değişik iş kollarında kullanılan bu ürünler sayesinde ortaya olumlu sonuçlar çıkar.


Mıknatıs AVM, daha iyi bir dünyaya doğru sürdürülebilir gelişmeler için yenilikçi çözümler sunar. Başarınızı desteklemek için mükemmellik ve sürekli iyileştirmeler için çok çalışır. İhtiyaç duyulan manyetik ürünlerle ilgili olarak, firmamızla her zaman iletişime geçebilirsiniz. Lider markamız, rekabetçifiyatları, uygun ödeme koşullarıve ürün kalitesiyle daima yanınızdadır.


Güçlü Yuvarlak Disk Mıknatıs Çeşitleri

Birçok manyetik ürünü evinize taşıyan firmamız size güçlü yuvarlak mıknatıs çeşitlerini sunar. Eğer ihtiyacınız varsa, süper neodyum ürünler satın almanızı öneririz. Nadir bir toprak metali olan neodyumdan üretilen bu mıknatıslar, dünyanın hemen hemen her yerinde kullanılır.Manyetik alanlarının son derece güçlü oluşu, bu ürünlerin pek çok alanda kullanılmasına neden olur. Kullanım alanlarına göre değişik boyutta üretilirler. Ömürlerinin oldukça uzun olduğu söylenebilir.


Neodyum mıknatısların kuvvetli oluşlarının ispatı, herhangi bir neodyum manyetik ürününün kendi ağırlığından 1500 kat daha ağır bir maddeyi kolaylıkla taşıyabilmesidir. Bu kuvvet, çap ve ağırlık ile doğru orantılıdır. Çap ve ağırlık arttığında, manyetik alan kuvveti de o derecede artar. Firmamızın ürün yelpazesinde, mini mıknatıslardan ultra güçlü neodimyum mıknatıslara kadar projeniz için mükemmel ürünü bulabilirsiniz.


Yuvarlak Magnet Mıknatısları

Yuvarlak magnet mıknatısları ifadesini anlamak için önce, mıknatıs terimini analiz etmeliyiz. Mıknatıs, manyetik alan üretme kapasitesine sahip bir nesnedir. Bu manyetik alanın etkileri, ferromanyetik malzemelerin hareketi ve iki mıknatıs arasındaki çekim veya itme kuvvetidir. Yuvarlak mıknatıstan bahsettiğimizde, basit ve sağlam bir yapıya sahiplikten bahsedilir. Ferromanyetik malzemelerin kaldırılması için tasarlanmış bir elektromıknatısa atıfta bulunulur.


Yuvarlak magnetteki en güçlü çekim noktası, tipik olarak çekirdeğin bulunduğu merkezdir. Dairesel yapı, bu tip elektromıknatısın son derece sağlam ve dayanıklı olmasını sağlar. 12-24-110-220 volt DC'de çalışan çeşitli yuvarlak mıknatıs türleri vardır. Besleme gerilimi ne olursa olsun, tüm bu mıknatısların ortak özelliği kullanım kolaylığıdır. Yuvarlak mıknatıs, normalde büyük bir hassasiyet gereksiniminin olmadığı yerlerde kullanılır.


İstanbul Mıknatıs

İstanbul mıknatıs ve neodyum mıknatıs üreten ve satan yerler arasında Mıknatıs AVM lider konumdadır. Yuvarlak magnetlerden, özel tasarım projelere kadar her tür ihtiyacınıza üstün kalite ve uygun fiyat prensibimizle yanıt veririz.Firmamız size, fiyat ve özellik açısından en avantajlı ürünleri sunar.


Genellikle daha iyi bir performans sağlayan manyetik alan ürünlerimiz, yüksek basınca dayanıklıdır. Aynı zamanda, darbelere karşı da duyarlı ve dayanıklıdırlar. Hem kaliteli hem de bütçe dostu ürünler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ve kolay satın alma, zamanında teslimatın yanı sıra, işlevsel ve özel çözümler sunarız.