Menu
Your Cart

Elektromıknatıslar

Ø180x63 mm Yuvarlak, Su Geçirmez Büyük ve Çok Güçlü Elektromıknatıs Özellikleri Ø180x63 mm, P180/63 (180 mm çapında, 63 mm yüksekliğinde) boyutundaki taşıma amaçlı kullanılan bu elektromıknatıslar, kapak taşıma, boru taşıma, kutu taşıma gibi hizmetlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Test cihazla..
0,00 TL
Ø250x80 mm Taşıma Elektromıknatısı Özellikleri Ø250x80 mm, P250/80 (250 mm çapında, 80 mm yüksekliğinde) boyutundaki taşıma amaçlı kullanılan bu elektromıknatıslar, kapak taşıma, boru taşıma, kutu taşıma gibi hizmetlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Test cihazlarında kullanılmakta olan bu ürün,..
0,00 TL
Ø150x56 mm Elektromıknatıs Özellikleri Ø150x56 mm, P150/56 (150 mm çapında, 56 mm yüksekliğinde) boyutundaki taşıma amaçlı kullanılan bu elektromıknatıslar, kapak taşıma, boru taşıma, kutu taşıma gibi hizmetlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Test cihazlarında kullanılmakta olan bu ürün, numuney..
0,00 TL
Ø40x40 mm Yuvarlak, Su Geçirmez, 40 kg Kaldırma Gücü Ø40x40 mm, P40/40 (40 mm çapında, 40 mm yüksekliğinde) boyutundaki taşıma amaçlı kullanılan bu elektromıknatıslar, kapak taşıma, boru taşıma, kutu taşıma gibi hizmetlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Test cihazlarında kullanılmakta olan bu ür..
1.332,50 TL
Büyük ve Çok Güçlü Yarı Zamanlı Elektromıknatıs, IP65 Standart  Ø275x110 mm, P275/110 (275 mm çapında, 110 mm yüksekliğinde) boyutundaki taşıma amaçlı kullanılan bu elektromıknatıslar, kapak taşıma, boru taşıma, kutu taşıma gibi hizmetlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Test cihazlarında ku..
0,00 TL
Elektrikli Mıknatıs - 250x75x55 mm Dikdörtgen Elektromıknatıs %50 çalışma prensibine sahip olan bu elektrikli mıknatıs enerji verildiğinde çeker. Elektrik kesildiğinde ise çekme gücünü bırakır. Çok yüksek çekme gücüne sahip olan bu elektromıknatıs birçok farklı taşıma işlemlerinde kullanılır. Örnek..
0,00 TL
Elektromıknatıs - 70 mm Çap Yuvarlak - Kaldırma Mıknatısı Ø70x45 mm, P70/45 (70 mm çapında, 45 mm yüksekliğinde) ebatlarındaki elektromıknatıs ürünümüz yerli üretimdir. 200 kg taşıma gücüne sahiptir. Kendi tesislerimizde ürettiğimiz bu elektromıknatıs genellikle taşıma amacıyla kullanılır. Sac, ..
0,00 TL
Ø70x60 mm İstanbul Elektromıknatıs Üretimi Ø70x60 mm, P70/60 (70 mm çapında, 60 mm yüksekliğinde) ebatlarındaki bu elektromıknatıs yerli üretimdir. İstanbul elektromıknatıs üretimi doğrultusunda sizlere çeşitli mıknatıs üretimleri gerçekleştiriyoruz. Gündelik hayatımızda da karşılaşmamız mümkün ol..
0,00 TL
İstanbul Elektromıknatıs; Ø80x38 mm İstanbul'da bulunan firmamız elektromıknatıs üretimi de yapmaktadır. Ø80x38 mm, P80/38 (80 mm çapında, 38 mm yüksekliğinde) boyutundaki taşıma amaçlı kullanılan bu elektromıknatıslar, kapak taşıma, boru taşıma, kutu taşıma gibi hizmetlerde sıklıkla tercih edilmekt..
0,00 TL
Elektromıknatıs İmalatı; Ø80x60 mm Yuvarlak, Su Geçirmez Ø80x60 mm, P80/60 (80 mm çapında, 60 mm yüksekliğinde) boyutundaki ürünümüz yerli üretimdir. Kendi tesislerimizde üretimini yaptığımız bu elektromıknatıs birçok kaldırma ve taşıma işlemlerinde kullanılmaktadır. İstanbul elektromıknatıs fir..
0,00 TL
Elektromıknatıs Yapımı: Ø90x60 mm Yerli Üretim Elektromıknatıs Ø90x60 mm, P90/60 (90 mm çapında, 60 mm yüksekliğinde) boyutundaki taşıma amaçlı kullanılan bu elektromıknatıslar, kapak taşıma, boru taşıma, kutu taşıma gibi hizmetlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Test cihazlarında kullanılmakta ..
0,00 TL
Ø70x35 mm Kaldırma Mıknatısı Özellikleri Ø70x35 mm, P70/35 (70 mm çapında, 35 mm yüksekliğinde) boyutundaki taşıma amaçlı kullanılan bu elektromıknatıslar, kapak taşıma, boru taşıma, kutu taşıma gibi hizmetlerde sıklıkla tercih edilmektedir.Elektromıknatıs İstanbul firmamız bünyesinde tüm müşterile..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)

Elektromıknatıslar

Tel içerisinden geçen elektrik akımının oluşturduğu manyetik alanı kullanarak mıknatıs özelliği gösteren maddeler elektromıknatıslar olarak bilinmektedir. Sitemiz içerisinde farklı alanlarda kullanıma uygun olan farklı elektromıknatıs modelleri yer almaktadır. Site içerisinde yer alan kategoriye üye olmadan hemen erişim sağlayabilir, beğendiğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti sağlayan web sitemiz, online satış alanında profesyonel ve seçkin hizmeti ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.


Elektromıknatıs Nedir?

Mıknatıslanma selenoidinin enerjilenmesi ile mıknatıs özelliği gösteren elektromıknatıslar, girişine uygulanan gerilim ve akıma göre mıknatıslanma seviyesi farklılık göstermektedir. Büyük hurda elektromıknatısları 220V DC gerilim ile çalışırken Ø40 mm olanlar 12V DC voltaj ile çalışır. Genellikle 100°C sıcaklığa kadar dayanabilen bu elektromıknatıslar gereğinden fazla gerilim verilirse ısınır ve yanabilir.


Elektromıknatıslar Hangi Alanlarda Kullanılır?

Genel kullanım alanlarına bakıldığı zaman birçok farklı alanda aktif olarak kullanıldığı görülmektedir. Otomasyon projeleri, otomatik üretim hatları ve dağıtımı, sıralama makineleri, nakliye robotları, test cihazları, tıbbi cihazlar, taşlama ve kesme gibi diğer otomasyon projeleri için de elektromıknatıs modellerine ihtiyaç duyulmaktadır.


Elektromıknatıs Çeşitleri

Piyasa içerisinde birbirinden farklı birçok elektromıknatıs modeli bulmak mümkündür. Bu ürünler arasında fiyat farklılıkları da ortaya çıkmaktadır. Model, ağırlık kapasitesi, gerilim ve akım seviyesi, güç tüketimi ve boyut gibi birçok özellik elektromıknatıs fiyatları değişmesine neden olmaktadır. En ucuz fiyatlara en kaliteli ürünleri satın almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Elektromıknatıs Fiyatları

Elektromıknatıs fiyatları konusunda da en uygun fiyat aralıklarını sunan web sitemizde, piyasa içerisinde yer alan en kaliteli elektromıknatıs ürünlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sitemizden sadece alışveriş yapmak için değil, aynı zamanda elektromıknatıs fiyatları ve özelliklerini de karşılaştırmak için de kullanabilirsiniz. En uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulan elektromıknatıslara tek tıkla hemen ulaşabilirsiniz.


Müşteri memnuniyetini son derece önemseyen online satış sitemiz, ürün çeşitliliği ile her ihtiyaca hızlı bir şekilde yanıt vermektedir. Her türlü model, ağırlık kapasitesi, gerilim ve akım seviyesine sahip olan elektromıknatıslara tek tık ile erişim sağlamak mümkün olmaktadır. Sizler de ihtiyacınıza göre elektromıknatıs satın almak için istediğiniz her zaman, her yerden sitemize giriş yaparak ürünleri incelemeye, fiyat ve performans karşılaştırmaları yapmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli alanlarda kullanıma uygun en yeni ve son teknoloji elektromıknatıs modelleri de site içerisinde satışa sunulmaktadır.