Menu
Your Cart

Civata Bağlantılı Çubuk Mıknatıslar

Cam Fabrikası İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 32x100 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Cam Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 32x90 mm uygundur. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makineleriniz..
0,00 TL
Kireç - Alçı - Çimento Üretim Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 25x150 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Kireç - Alçı - Çimento Üretim Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 25x200 mm uygundur. Ürünlerinizin..
0,00 TL
Buğday, Un Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 25x200 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olur. Kolay montaj yapılabilen ür..
0,00 TL
Uzun ve Çok Güçlü Manyetik Çubuk Mıknatıs - 32x530 mmManyetik bar mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını ayrıştırmak için kullanılır. Bu nedenle manyetik seperatör olarak adlandırılır. Bu ürün 530 mm uzunluğu ile özel bir kullanım alanı sağlar. Firmanıza özel ebatlarda üret..
0,00 TL
Neodyum Çubuk Mıknatıs - Çift Tarafı Vida Delikli - 25x420 mm Bar çapı 25 mm olan bu çubuk mıknatıs 420 mm uzunluğundadır. Manyetik çubuk mıknatıslarımız genellikle gıda ve plastik sektörlerinde metal ayrıştırma (seperatör) olarak kullanılır. Gıda ve plastik içindeki metallerin ayrıştırılması ..
0,00 TL
Paslanmaz ve Sızdırmaz Bar Mıknatıs 25x530 mm Çapı 25 mm olan bu bar mıknatıs 530 mm uzunluğunda özel kullanım amaçları için üretildi. Manyetik bar mıknatıslarımız genellikle gıda ve plastik sektörlerinde metal ayrıştırma (seperatör) olarak kullanılır. Gıda ve plastik içindeki metallerin ayrıştırıl..
0,00 TL
Lamalı, Özel Bağlantılı Çubuk Mıknatıs, Komple Paslanmaz Fabrikalarınızda, firmanıza özel alanlara tam uyum sağlaması için çubuk mıknatısların ebatlarını özelleştiriyoruz. Özel amaçlar için ürettiğimiz bu neodyum çubuk mıknatıs ürünlerin metal ayrıştırmasında kullanılır. Paslanmaz yapısı ile g..
0,00 TL
Manşonlu, Özel Bağlantılı Çubuk Mıknatıs, 304 Paslanmaz Fabrikalarınızda, firmanıza özel alanlara tam uyum sağlaması için çubuk mıknatısların bağlantı şekillerini özelleştiriyoruz. Özel amaçlar için ürettiğimiz bu neodyum çubuk mıknatıs ürünlerin metal ayrıştırmasında kullanılır. Pas..
0,00 TL
Baharat, Nakliyat Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 25x100 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Baharat, Nakliyat Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 25x100 mm uygundur. Ürünlerinizin metallerden arınmasını ..
0,00 TL
150°C Derece Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Çubuk Mıknatıs, Paslanmaz ve Sızdırmaz 25x300 mm Neodyum çubuk mıknatıslar standart olarak 80° sıcaklığa kadar dayanabilir. Ancak talep edilirse, incelediğiniz bu ürün gibi 150 derece yüksek sıcaklığa dayanıklı manyetik çubuk bar mıknatıs olarak da ..
0,00 TL
Neodyum Bar Mıknatıs - 32x150 mm Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Tekstil Fabrikaları İçin Manyetik Çubuk Mıknatıs - 32x150 mm uygundur. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını k..
0,00 TL
Şeker Fabrikası İçin Neodyum Manyetik Çubuk Mıknatıs - 32x150 mm Şeker Fabrikası İçin Neodyum Manyetik çubuk mıknatıslarımız ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek için kullanılır. Ürünlerinizin metallerden arınmasını sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş olu..
0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 22 (2 Sayfa)

Cıvata Bağlantılı Çubuk Mıknatıslar Çeşitleri

Erkek veya dişi cıvata bağlantılı çubuk mıknatıslar bu dönemlerde oldukça ilgi görmektedir. İki taraftan cıvata bağlı olan bu çubuk mıknatıs çeşidi pek çok firmanın ve büyük fabrikalarda da kullanılmakta olan değerli bir üründür. Listemizdeki ürün ile ürünlerinizdeki metal parçalarını veya tozlarını temizlemek artık bu ürün ile mümkündür. Ürünlerinizin metallerden arınmasını, temizlenmesini sağlar. Bu sayede makinelerinizin de sağlığını korumuş ve yeni gibi olur. Kolay montaj yapılabilen ürünlerimiz sızdırmaz ve paslanmaz tasarımı ile tüm gıda firmalarında kullanılabilir. Oldukça yüksek çekim gücüne sahip olan bu iki tarafı cıvata bağlı çubuk mıknatıslar sizlerin diğer kullandığınız mıknatısların çekemediği metal ya da toz taneciklerini rahatlıkla çekebilir.


Listemizde olan ürünler kesinlikle yerli bir üretimdir. Yerli üretim olduğu için sizler için özel şekilde boyutu, çapı oluşturabilmektedir. İki tarafı cıvata bağlantılı çubuk mıknatısları eğer sizler dede almak istiyorsanız sitemiz üzerinden rahatça satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemizde ürün ile ilgili detaylı bilgiler yer almakta ve sizlere en uygun fiyatlı şekilde satışa sunmaktayızdır. Sizler de bu şık görüntüsü ve kaliteli yapısı ile beraber bu ürünü satın almak isterseniz asla hata yapmamış olursunuz. Çünkü bu ürün paslanmaz ve gücünü yitirmediği için yıllarda doya doya kullanıp işinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Hemen sitemizden bu ürünün detaylı bilgilerini inceleyin ve hızlıca satın alın.