Menu
Your Cart

Manyetik Tutucular ve Taşıma

Kauçuk Kaplı Pot Mıknatıs - Ø43 mm - 5 kg 43 mm çapındaki bu kauçuk pot mıknatıs dişi bağlantı iç çapı 3 mm ve bağlantı uzunluğu 7 mm olarak neodyumdan üretildi. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Neodyum mıknatıslar bilindiği üzere çok güçl..
149,00 TL
Kauçuk Kaplı Pot Mıknatıs - Ø66 mm - 7 kg 66 mm çapındaki bu kauçuk kaplı pot mıknatıs dişi bağlantı iç çapı 5 mm ve bağlantı uzunluğu 8 mm olarak neodyumdan üretildi. İstediğiniz ebatta firmanıza özgü olarak üretim sağlayabiliriz.   Neodyum mıknatıslar bilindiği üzere çok güçlü bir yapıya s..
289,00 TL
Ferrit (Seramik) Mıknatıslı Çivi, Vida, Cıvata Toplama Mıknatısı (200x100 mm) Üretimini yaptığımız bu seramik el mıknatısı portatif yapıdadır. Hurda taşıma, çivi, metal toplama işlerinizi görür. Çalışma alanlarınız içinde zemindeki metal tozlarını, sanayi ortamlarında yerde bulunan ufak ebattaki me..
15%
1.249,00 TL 1.475,00 TL
NEODYUM Ø40x50 mm Delikli Silindirik Pot Mıknatıs - 40 kg Çekim Gücü Bu civata bağlantılı delikli güçlü pot mıknatıs ürün aşağıda belirtilen katalog ölçülerinde üretilse de özel boyutlar için bizimle irtibata geçiniz. Her türlü toptan magnet ihtiyaçlarına karşılık vermekteyiz.   Neodyum..
0,00 TL
Hurda Kaldırma/Taşıma Mıknatısları Üretimini yaptığımız hurda taşıma mıknatısları portatif yapıdadır. Çalışma alanlarınızda, sanayi ortamlarında yerde bulunan ufak miktarda metalleri toplar. Genellikle ufak miktarda metaller için kullanılsa da talep edilirse büyük ebatlarda güçlü hurda mıknatısları..
3.999,00 TL
60 mm Deniz Mıknatısı - Neodyum Çok Güçlü - 600 kg Çap 60 mm magnet fishing neodyum mıknatıstan üretilmiş olup çekim gücü çok yüksektir. Bünyemizde ürettiğimiz bu çok özel deniz mıknatısı sınırlarınızı zorlayacaktır. Toplam kaldırma gücü 600 kg olan bu efsane güçlü deniz mıknatısı il..
2.941,60 TL
D60 mm Çapında Halkalı Balıkçı Pot Mıknatısı - Magnet Fishing İncelemiş olduğunuz halkalı mıknatıs neodyum mıknatıstan üretilmiştir. Bu nedenle çok güçlüdür ve 90-120 kg arası çekim gücüne sahiptir. Fotoğraflar ürünün kendisine aittir. Bünyemizde bizzat yaptığımız testlerin fotoğrafı yukarıda mevcu..
20%
549,68 TL 687,35 TL
D32 mm Çapında Balıkçı Pot Mıknatısı - Magnet Fishing İncelemiş olduğunuz balıkçı mıknatısı neodyum yapıda olup çekme gücü 15-30 kg arasındadır. Ürün fotoğrafı temsili değil bizzar ürünün kendi fotoğrafıdır. Bu fishing magnet istekleriniz doğrultusunda farklı ebatlarda üretilebilir. Daha güçlü mode..
175,00 TL
D48 mm Fishing Magnet - Deniz, Balıkçı Mıknatısı Çap 48 mm fishing magnet neodyum mıknatıstan üretilmiş olup çekim gücü çok yüksektir. Ufak ebatlarına rağmen 48 mm bu deniz, balıkçı mıknatısı 50-75 kg arasında ağırlık çekebilmektedir. Bu fishing magnet istediğiniz ölçü ve çekim güçlerinde..
425,00 TL
Ø25 mm Çapında Deniz Mıknatısı (Fishing Magnet) İncelemiş olduğunuz deniz mıknatısı (fishing magnet) çok güçlü neodyum mıknatıstan üretilmiştir. 10-20 kg ağırlığa kadar yük kaldırabilmektedir. 2.5 cm çapı bulunan bu magnet fishing deniz mıknatısının kalınlığı ise 7.7 mm'dir. Farklı ebatla..
135,00 TL
Ø40 mm Çapında Balıkçı Mıknatısı - Magnet Fishing İncelemiş olduğunuz deniz mıknatısı neodyum yapıda olup çekme gücü yüksektir. 25-40 kg arasında ağırlık çekebilmektedir. Mıknatısın kalınlığı ise 10 mm boyutundadır. Bu kurtarma mıknatısı istekleriniz doğrultusunda boyutlandırılabilir. Eğer farklı e..
199,00 TL
80 mm Ferrit, Kömür, Seramik Pot Mıknatıs 80 mm çapında x 20 mm kalınlığında olan bu güçlü ferrit mıknatıs taşıma ve kaldırma amaçlı kullanılabilir. İster deniz mıknatısı ister farklı amaçlarınız olsun güçlü yapısı ile 40 kg ağırlığa kadar kaldırır. Ferrit mıknatısların neodyu..
500,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 110 (10 Sayfa)

Manyetik Taşıma ve Kaldıraçlar

Kurulduğu ilk günden bu yana manyetik taşıyıcı sistemler alanında kaliteli ve yenilikçi kalitesi ile dikkat çeken firmamız, %100 müşteri memnuniyetini önemseyen bir hizmet anlayışına sahiptir. Mıknatıs ve manyetik sistemler alanında ihtiyaca duyulan birçok farklı ürün çeşidi sitemiz içerisinde yer almaktadır. Günün her saati, bulunduğunuz her yerden ve internet bağlantısı olan tüm cihazlardan hızlı bir şekilde sipariş verme kolaylığı da alışverişi güvenilir, kaliteli, hızlı, kolay bir hale getirmektedir. Sektör yeniliklerini ve gelişmelerini yakından takip eden sitemiz içerisinde uluslararası standartlara uygun olan çok sayıda ürün seçeneği bulunmaktadır. Güncel stoklar ile hizmet veren sitemiz, hızlı bir şekilde siparişinizin elinize ulaşmasını sağlamaktadır.


Manyetik Tutucu Sistemler - Taşıma Mıknatısları

Kırma, eleme, ayıklama, madencilik, gübre, geri dönüşüm hurdacılık, tahıl gibi birçok sanayi sektörü içerisinde manyetik tutucu taşıma mıknatısları sıklıkla kullanılmaktadır. Site içerisinde her ihtiyaca ve her sektöre uygun olan mıknatıs sistemleri satışa sunulmaktadır. Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen web sitemiz, özel tasarımlı imal ettiği ürünler ile de müşterilerine hizmet etmektedir. Mıknatıslı sistemler, son yıllarda gelişen teknoloji ile de oldukça gelişme göstermektedir.

En yeni teknolojileri online satış ile müşterilerine ulaştıran sitemiz, aynı zamanda geniş ürün çeşitliliği ile her ihtiyaca hitap eden ürünleri satışa sunmaktadır. Bir diğer yandan fiyat performans bakımından da dikkat çeken hizmeti sayesinde müşterilerinden de tam not almaktadır.

Son seri mıknatıs sistemlerine en hızlı ve en güvenilir yoldan ulaşmak için sizler de online satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Seçkin ürün seçenekleri ile müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına en iyi şekilde yanıt veren sitemiz, birçok alanda sunmuş olduğu avantajlar sayesinde birçok kişinin ilk tercihi olmaktadır.


Manyetik Taşıma ve Kaldıraç Fiyatları

Mıknatıs çeşitleri, mıknatıslı sistemler, manyetik taşıma ve fiyatları hakkında bilgi almak, detaylı ürün incelemek, ürün karşılaştırmaları yaparak sizin ihtiyacınıza en uygun ürünü en uygun fiyata satın almak için mutlaka online satış sitemize göz atmadan mıknatıslı sistemler satın almalısınız. Böylece uzun ömürlü, kaliteli, kullanışlı ve uluslararası standartlara uygun mıknatıslı sistemlere tek tık ile ulaşabilirsiniz.