Menu
Your Cart

Delikli Ferrit Mıknatıslar

Ø35xØ18x6 mm Kömür Siyah Yuvarlak Halka Mıknatıs 35 mm çapında x 18 mm iç çapında x 6 mm kalınlığında olan yuvarlak halka ferrit mıknatıs. Seramik mıknatıslar oksit mıknatıs olarak da isimlendirilir. Bu Y35 kömür mıknatıslar demir oksit, baryum veya stronsiyum elementlerind..
26,53 TL
Ø70x32x10 mm Y35 Yuvarlak Halka Mıknatıs 70 mm çapında x 32 mm iç çapında x 10 mm kalınlığında olan yuvarlak halka ferrit mıknatıs. Seramik mıknatıslar oksit mıknatıs olarak da isimlendirilir. Bu Y35 kömür mıknatıslar demir oksit, baryum veya stronsiyum elementlerinden meydana gelmiştir. 220°C sıca..
115,83 TL
D30x9x10 mm Y35 Yuvarlak - Halka - Ferrit - Seramik (Kömür) Mıknatıs   30 mm çapında x 9 mm iç çapında x 10 mm kalınlığında olan bu yuvarlak ferrit mıknatısımız 0-1 kg arası çekim gücü sunar. Ferrit mıknatıs diğer adıyla oksit (300 oksit) kömür mıknatıslar demir oksit, baryum veya stronsiyum ..
8,48 TL
Ferrit - Seramik Hobi Mıknatısı D25x5x10 mm Oxit Mıknatıs Dış çap 25 mm x İç çap 5 mm x Kalınlık 10 mm ölçülerinde olan bu oxit hobi mıknatısı seramik işleme ile üretilmiştir. Ferrit veya seramik mıknatıs olarak adlandırılır. Birçok farklı ebatta üretimini yapan firmamız kullanıcılara hobi mıknatıs..
6,40 TL
D25x8.5x10 mm Oksit - Ferrit Hobi Mıknatısı Dış çap 25 mm x İç çap 8.5 mm x Kalınlık 10 mm ölçülerinde oksit, ferrit halka mıknatıs. Kare, dikdörtgen, yuvarlak, delikli olarak da imalatını yapmaktayız. Ayrıca farklı amaçlarla kullanılan oval (ay şeklinde) ferrit mıknatıslarımız bulunmaktadır.Oksit,..
5,75 TL
D20x13x6 mm Kömür - Ferrit Hobi Mıknatısı Dış çap 20 mm x İç çap 13 mm x Kalınlık 6 mm ölçülerinde kömür, ferrit halka mıknatıs. Kare, dikdörtgen, yuvarlak, delikli olarak üretildiği gibi farklı oval çeşitlerde de üretimini yapmaktayız.Ferrit, kömür, seramik magnetler yüksek seramik işleme teknoloj..
4,67 TL
Oksit - Ferrit Mıknatıs (D8x5x2.5 mm) İncelemiş olduğunuz oksit mıknatısı ferrit malzemeden üretilmiş olup çeşitli amaçlar için kullanılır. Farklı ebatlarda oksit mıknatıs imalatımız bulunmaktadır. Ferrit mıknatıs çeşitlerimiz için diğer ürünlerimize bakınız.Bu ferrit mıknatıs "reed switc..
5,50 TL
Ø20x6x5 mm Y35 Yuvarlak Halka Mıknatıs Ürün Y30 düşük kalite Çin malı değildir. Ürünlerimiz her zaman kaliteli ve çekim gücü yüksektir. Genelde açıklanmayan bu kalite değerini her markada sorgulayınız. Yüksek çekim gücü istiyorsanız Mıknatıs AVM ürünlerini tercih edebilirsiniz. 20 mm çapında x&nbs..
0,00 TL
Push Button - Reed Switch Sensör Mıknatısı - Esnek Yuvarlak Ferrit Siyah Mıknatıs 220°C 13 mm çapında x 10 mm iç çapında x 3 mm kalınlığında olan yuvarlak esnek ferrit mıknatıs sensör mıknatısı olarak kullanılmaktadır. Manyetik sensör mıknatısı ile reed rölelerin kontaklarını kontrol edeb..
0,00 TL
Ø80x40x15 mm Y35 Yuvarlak Halka Mıknatıs 80 mm çapında x 40 mm iç çapında x 15 mm kalınlığında olan yuvarlak halka ferrit mıknatıs. Seramik mıknatıslar oksit mıknatıs olarak da isimlendirilir. Bu Y35 kömür mıknatıslar demir oksit, baryum veya stronsiyum elementlerinden meydana gelmiştir. 220°C..
35%
90,83 TL 140,83 TL
Esnek Yuvarlak Ferrit Siyah Mıknatıs 220°C 22 mm çapında x 19 mm iç çapında x 3 mm kalınlığında olan yuvarlak esnek ferrit mıknatıs sensör mıknatısı olarak kullanılmaktadır. Projenize göre kullanım amacı değişkenlik gösterebilir. Görsellerde de belirttiğimiz üzere mıknatıs esnek yapıdadır..
0,00 TL
Ø100x60x15 mm Y35 Yuvarlak Halka Mıknatıs 100 mm çapında x 60 mm iç çapında x 10 mm kalınlığında olan yuvarlak halka ferrit mıknatıs. Seramik mıknatıslar oksit mıknatıs olarak da isimlendirilir. Bu Y35 kömür mıknatıslar demir oksit, baryum veya stronsiyum elementlerinden meydana gelmiştir. 220..
100,00 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)

Delikli Ferrit (Oksit) Mıknatıslar

Ferrit veya seramik mıknatıslar, ister ıslak olsun ister nemli,  bu ortamlar için mükemmel ve korozyona uğramayan ürünlerdir. Stronsiyum ferrit ve baryum ferrit olmak üzere iki tür ferrit mıknatıs vardır ve bu iki tür içinde, daha güçlü manyetik özellikleri yüzünden stronsiyum ferrit mıknatıs üretimi oldukça yaygındır. Koyu gri renkte olan ferrit mıknatıslar, iyi bir manyetik alan ve güç sağlar. Jeneratör, motor, ve hoparlör tasarımlarında oldukça popüler ve manyetik performans açısından ferrimanyetiktir.  


Otomotiv, sensör, makine, denizcilik, havacılık, askeri, reklam, elektrik, elektronik, akademik, tasarım ve Ar-Ge başta olmak üzere hemen hemen tüm endüstrilerde kullanılan ferrit manyetik alan ürünlerinin kullanılma sıcaklığı, maksimum +250 santigrat dereceye kadardır. Temel şekilleri, bloklar, diskler, halkalar, yaylar ve çubuklar olan ferrit mıknatısların, Magneteksan firmamızda bir dizi farklı özelliklere sahip çeşitleri bulunur.


Bu farklı ferrit mıknatıs çeşitleri arasında delikli ferrit mıknatıslar, güçlü ve verimli olmaları yüzünden farklı amaçlara hizmet eder. Sağlamlık bu ürünün doğasıdır. Elektrikli ekipmanlarda kullanım için oldukça ideal olan delikli ferrit magnet, farklı ticari ve endüstriyel amaçları karşılayabilecek kalitededir. Firmamızın çok yönlü ve mükemmel performans sergileyen ürünleri, cazip fiyatlarla temin edilebilir. 


Korozyon direnci mükemmel sayılan bu sert ürün, baryum veya stronsiyum ferritten oluşan sinterlenmiş kalıcı mıknatıstır. Seramik işleme teknolojisiyle üretilen bu ürünün ayrıca, düşük maliyetli hammadde nedeniyle en ucuz mıknatıs türü olduğu söylenebilir.  Sürdürülebilir özelliğe sahip delikli ferrit mıknatıslar, hizmet ettikleri amaca, güçlü manyetik özellikleri sayesinde verimli hizmet sunabilir. 


Delikli Ferrit, Seramik (Oxit) Mıknatıslar

Günümüzde, çeşitli ferrit oxit mıknatıs mevcuttur. Oksit mıknatısta kullanılan iki temel kalite Y30 ve Y35'tir. Satışını yaptığımız oxit mıknatıslar ise Y35 kalitedir. Ferrit mıknatıslar birçok şekil ve boyutta üretilebilir. Ana şekiller bloklar, diskler, halkalar, yaylar ve çubuklardır. Bu ürünler, Mıknatıs AVM firmamızda özelleştirilebilir seçeneklerle sunulur. Ürünlerimiz, farklı sektörlerdeki kullanım için test edilip onaylanmış ürünlerdir. Minimum bakım gerekir. 


Mıknatıs AVM firmamızın sunduğu geniş yelpazedeki ürünler, gereksinim ve tercih edilen modele göredir. Farklı boyut, şekil, özellik ve uygulamalarda kullanılmak üzere üretilirler.  Plastik, metal, kauçuk ve dayanıklı malzemelere takılması açısından idealdirler. Yüksek tolerans düzeyinin yanında yoğunlukları vardır. Siyah epoksi kaplamalarla temin edilebilecek bu ürünler, farklı kutular, ambalajlar, hoparlör parçaları için de kullanılabilir. 


Firmamızın ürettiği ve tedarik ettiği, kare, dikdörtgen ve yuvarlak şekilli delikli ferrit (seramik) mıknatıs çeşitleri şunlardır: 

  • Havşa delikli ferrit mıknatıs
  • Düz ve normal delikli ferrit mıknatıs
  • Gömme delikli ferrit mıknatıs
  • Ferrit pot mıknatıs
  • Ferrit plaka mıknatıs
  • Ferrit elek mıknatıs
  • Ferrit çubuk mıknatıs


Yukarıdaki ferrit mıknatıs çeşitlerinden havşa delikli mıknatıs çeşidinin en büyük özelliği vida atılabilir oluşudur. Sanayi ve otmotiv sektöründe sıklıkla tercih edilir. Manyetik ürün yelpazemizdeki bu ürünler, en son teknoloji ile üretilir ve demanyetizasyona karşı oldukça dayanıklıdır. 


Ucuz Delikli Ferrit (Oxit) Mıknatıs Fiyatları 

Firmamız ile bu ucuz ferrit mıknatıs fiyatları için iletişime geçilerek daha detaylı bilgi alınabilir. Siz de firmamızın ürün çeşitliliğini keşfedebilir ve tercih ettiğiniz ürünleri, bütçeniz dahilinde alabilirsiniz. Mıknatıs AVM manyetik alan ürünleri, uygun fiyat ve nitelikli ürün avantajıyla sunulur. Mıknatıs endüstrisindeki tecrübeyle firmamız, müşterilerine teknik bilgi ve tavsiye konusunda da büyük avantajlar sunar. 


Lütfen aklınıza takılan herhangi bir soru için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Profesyonel ekibimiz, manyetik uygulamanız ve ekipmanınız için size uzman tavsiyesi ve rehberlik sağlayacaktır. Firmamız, özel elektronik bileşenler, düzenekler ve kontroller için duyarlı mühendislik tasarımları sağlar. Projelerinizi manyetik teknolojilerle optimize etmeye hazırsanız size yardımcı olmaktan gurur duyarız.