Menu
Your Cart

AlNiCo Mıknatıslar

70x15x5 mm Dikdörtgen AlNiCo Mıknatıs Alnico, alüminyum (Al), nikel (Ni) ve kobalt (Co) gibi elementlerin alaşımından oluşan bir mıknatıs malzemesidir. "Alnico" terimi, bu alaşımın içindeki ana elementlerin kimyasal sembollerinin baş harflerinden türetilmiştir. Mıknatıs AVM olarak AlNiCo mıknatıs..
0,00 TL Vergiler Hariç:0,00 TL
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)

Alnico Mıknatıslar Çeşitleri ve Fiyatları

Alnico mıknatıslar oldukça tutulan ve satan bir mıknatıs türüdür. Alnico mıknatıs türünün iki çeşit üretim şekli mevcuttur. Birisi Döküm Alnico Mıknatsılardır diğeri ise Sintirlenmiş Alnico Mıknatıslardır. Döküm Alnico mıknatıs türü sintirlenmiş nico mıknatıs türlerine göre daha fazla manyetik özelliğine sahiptir. Alnico mıknatıs türleri iyi bir kararlı yapıya sahiptir. Ayrıca bu Alnico mıknatıs türü korozyona da oldukça dayanaklıdır. Hal böyle olunca Alnico mıknatısların özellikleri ve dayanıklılık seviyesi yüksek olunca insanlar tarafından oldukça tutulur ve beğenilir. Bütün gıda firmalarında ve bilindik fabrikalarda kullanılmakta olan bu Alnico mıknatıs türü oldukça işe yaramaktadır. Yüksek sıcaklıklarda ve sıvı içeren ortamlarda bile özelliğini yitirmezler ve oldukça iyi bir sonuç verirler.


Alnico mıknatıslar bu özelliklere sahip olması ile paslanmaz ve sızdırmaz özelliği ile de bu listemizdeki ürün alan firmalar, fabrikalar uzun yıllara kadar bu üründen faydalanıp işlerini rahatlıkla görebilirler. Son zamanlarda oldukça satması ile bilinen bu ürünün artık neredeyse bulunması da çok zordur. O kadar fazla tutulması ile stoğu tükenen bu ürün her yerde insanlar tarafından araştırılarak aranmakta. Ama sorun etmeyin bizim sitemizde bu alnico mıknatıs türünün stoğu sınırlı sayıda mevcut. Eğer sizler bu mıknatıs türünü arıyor iseniz hiç durmadan sitemize girerek bu mıknatısı bir an önce satın alın. Stoğu devam eden bu mıknatıs türünün sizlere satışı devam etmektedir.